Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2016 (Catalunya)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Alen P View Post
    RedBul ce brzo doci na svoje mesto u vrhu, Reno ce napraviti motor koji ce parirati ili biti vrlo blizu Mercedesu a izgleda da se Adrijan Njui ove godine ozbiljno posvetio F1 projektu.
    Kažu da je Red Bull već potpisao s Reanultom za 2016. što je dobar potez sa ovim novim pravilima koji dolaze, gdje će motori biti više-manje jednaki. Vraćaju se oni, krajem ove sezone će imati dva strašna vozača u timu, a kada se motori opet izjednače, dominiraće kao i prije par godina. I tada ćemo vidjeti da pravili promjene ili ne, opet će biti dominacija nekog tima u F1, pitanje je samo koga, Mercedesa pod ovim pravilima, ili Red Bulla pod jednakim motorima.

    A tog Neweya oni isključuju iz Formule 1 već tri-četri godine, Horner konstantno govori kako Adrian ima malo uticaj na bolid i da na ljeto odlazi, pa opet sledeću zimu ga kroz medije uključi u projekt. Malo mi ide i na živce to Ali sumnjam da je Newey trenutno najbolji dizajner u F1, pored Allisona, Coste, Lowea, Keya, pa možemo reći i da je Prodromou tu negdje u vrhu, pošto mnogi hvale McLarenovu šasiju, svi su oni izjednačeni.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • #32
      odose mercedesi hmmmmm
      hamilton kriv
      Last edited by zorant; 15-05-16, 13:06.

      Comment


      • #33
        Ahahahhaha sto mi dragoo sto se ovo desilo, pa ne mozete da zamislite.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          ahahahahahahhahahaha Sad ako Ferrari ne uzme neće nikad....
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Sada moze da se gleda

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • #36
              Ma tako je, napokon jedna dobra utrka
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • #37
                Lepo rekao Markione, od danas pocinjemo da pobedjujemo, da li je pogodio videcemo
                A Erceg tipovao na Maxa, koliko god je to bilo smesno pre pocetka trke, sada je sve moguce
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Nek sam i ovo dočekao

                  Nico je ovdje ozbiljno trznuo u zadnji čas dok se branio, ali sumnjam da je čisto njegova greška, ili čisto Lewisova greška.
                  Od oka trkaći incident.

                  Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                  Comment


                  • #39
                    Agresivan napad i agresivna odbrana... Ja lepo rekoh da će biti zanimljivo ovog vikenda

                    Comment


                    • #40
                      F1

                      Momci nemojte da pricate tako kao da ne pratite dovoljno pazljivo, bez obzira na to sto nisam fan mercedesa hamilton je totalno kriv u ovom duelu niste u pravu da je krivica i jednog i drugog kako ste rekli veliki pozdrav .

                      Comment


                      • #41
                        Može li mi neko objasniti što je kog djavola DRS? Nešto vezano za aerodinamiku to kontam ali tačno šta je to ne znam.
                        Ferari kada koristi to kao nitro da ima, baš glupo.
                        Baš dugo nisam pogledao neku trku...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • #42
                          Kada ukljucis DRS, otvara ti se jedan deo na zadnjem spojleru I razvijas vece brzine. Moze samo da se ukljuci u drs zoni I da budes u sekundi iza vozaca, mozda sam pogresio da je sekunda.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by shadow70 View Post
                            Momci nemojte da pricate tako kao da ne pratite dovoljno pazljivo, bez obzira na to sto nisam fan mercedesa hamilton je totalno kriv u ovom duelu niste u pravu da je krivica i jednog i drugog kako ste rekli veliki pozdrav .
                            Rosberg je agresivno zatvorio vrata, Hamilton se zaleteo (verovatno iznerviran načinom na koji je izgubio poziciju u prvoj krivini)... Incident, nije ničija krivica. Da je pravac 50-100 metara duži, Nico bi kočio kasnije i Lewis ga ne bi zakačio. Ovo se čekalo od Austina prošle godine, velika je tenzija u Mercedesu. Još agresivnije se branio i Sainz, ali je lokalac pa naravno da mu niko neće uručiti kaznu...

                            Originally posted by BogdanB View Post
                            Kada ukljucis DRS, otvara ti se jedan deo na zadnjem spojleru krilu I razvijas vece brzine. Moze samo da se ukljuci u drs zoni I da budes u sekundi iza vozaca, mozda sam pogresio da je sekunda.
                            Ipsravljeno.
                            Last edited by Vanja #66; 15-05-16, 13:25.

                            Comment


                            • #44
                              Jest sekunda, otvara to zadnje krilo i stvara manji pritisak bolid i ostvariš veću brzinu. To je uvedeno da bi kao imali više preticanja ali samo je uništilo draž F1.
                              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                              Comment


                              • #45
                                I jeste krilo ali ja nekako navikao da zovem to spojler
                                Obrati paznju kako se otvara.

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X