Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerovatno šta uradi Damir. Još jedan skoro pa dobiven meč gubi. Sve je imao u svojim rukama, 6-2 4-2 i prilika za 5-2 ali tad staje sa igrom i doživljava lagan poraz.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment


    • Stvarno je nevjerovatno sta je Damir napraviougasio se totalno a morao je lagano da zavrsi ovaj mec sa 2:0
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

      Comment


      • Samo on zna zašto se ugasio, težak poraz, još jedan u nizu izgubljenih `dobijenih` mečeva

        Comment


        • Виктор жури да ухвати исти воз са Дамиром...
          sigpic

          Comment


          • Razneo Kei ovoga u drugi i treci set.
            OVAKO

            Comment


            • a evo i najelegantnijeg jednoručnog na ćentraleu

              Comment


              • Uništi te Davide moj.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Volandri zadnji put uzeo set igracu iz top 10 davne 2007.godine, e moj Davide
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Izvinite.. Jel bila ta neka kzš Rodžera Federera?

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Rim je do pojave Madrida vazio za najbrzi sljakaski masters.
                      Neki tvrde Hamburg
                      Pitala sam se da li me vara utisak , ali ono sto videh u pomenutom mecu ucinilo mi se dosta brzo, moguce da je i do stila igre akterki.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Pa dobro Pipo gde si danas našo baš da popiješ taj čarobni napitak.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ferrer ne moze da vrati u polje servis servise od 160kmh

                          Comment


                          • Sjajan poen! Šta rade starci
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Je l' bese ovog Volandrija uz Starace-a suspendovali zbog namestanja?
                              Nista ne sugerisem da ne bude zabune, samo mi ostalo u glavi da je i on nesto bio umesan u to namestanje, ali nisam siguran.
                              Gotivim Davida i jedan mi je od 5 omiljenih tenisera na touru ali vidi se da ga stizu godine, samo sto od Volandrija ne sme da gubi nikako
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ne, Daniele Bracciali

                                Comment

                                Working...
                                X