Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Skeptik, vecina od vas Novakovaca je rekla da se mec trebao nastaviti tog dana, a svi znamo da je padala kisa i bila oluja. To mi smeta mene, a ne ovo danas. Znaci, tada i pored oluje trebalo biti nastavljeno, a danas trebao mec biti prekinut posto je padala kisa i Novak se klizao.
    Ne znam sta su drugi pricali moj stav je jasan. Tenis je lepa igra ali ipak samo igra. Zdravlje tenisera je na prvom mestu. Ako su vrucine velike, ako je suvise klizavo... mec treba prekinuti. Ako Novak sudiji kaze da je tri puta mogao da izvrne zglob zbog mokrog i klizavog terena onda je sasvim logicno po meni da se mec prekine. Ovo vazi za bilo kog tenisera, ne samo Novaka.

    Comment


    • Strasno dejstvo trollova ucestalo sa svih strana u zadnjih par sati. I to najvise od strane Nadalovih navijaca, coveka koji u ovih zadnjih 365 dana na slemovima ima jedno cetvrtfinale, jedno 2° kolo, jedno 3° kolo, i jedno 1° kolo. To je kao kada bi sad banuo neki navijac Kolsrajbera i poceo da mudruje, pametuje i trolluje. Ne razumem razlog takvog jednog fenomena.
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Skeptik, vecina od vas Novakovaca je rekla da se mec trebao nastaviti tog dana, a svi znamo da je padala kisa i bila oluja. To mi smeta mene, a ne ovo danas. Znaci, tada i pored oluje trebalo biti nastavljeno, a danas trebao mec biti prekinut posto je padala kisa i Novak se klizao.
        Kisa je prestala 1h posle prekida,ali Rafa nije zeleo da nastavi tog dana i ako je moglo da se igra,teren je bio cak i u boljem stanju nego ovaj danas,ako tada Rafa nije zeleo da izlazi jer je bilo opasno,danas Novak nije hteo da nastavi ali ista situacija,samo sto su Rafu poslušali Novaka nisu(Toni)
        Last edited by Srkisa; 15-05-16, 20:25.

        Comment


        • Nista sto nismo mogli ocekivati.Nole poslije onog krljanja sa Nadalom i Nisikorijem kao izduvan balon.Negativan , uzasan govor tijela.
          Htio je ispasti jos od Belucija , ali posto je ovaj htio da ga ponizi probudio se sampion u njemu.U mecu sa Hondom sve je islo po planu da spusi mec , ali je onda Honda platio zbog nekorektnosti,Nole se razbjesnio i ucinio sebi medvjedju uslugu.Sa druge strane Marejev zreb je bio kao da je igrao celindzer.Da danas nije pobijedio mislim das bi digao ruku na sebe.Za RG imam samo zelju da Nole sredi glavu i nervozu a igru i formu ima.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Uslovi su bili fenomenalni, tako su pomogli Novaku da donese pravu odluku.
            Ni, kako mislis da su uslovi bili fenomenalni? Meni se cini da se Novaku nije dopadalo da igra po kisi?

            Comment


            • Originally posted by Maja View Post
              Ni, kako mislis da su uslovi bili fenomenalni? Meni se cini da se Novaku nije dopadalo da igra po kisi?
              U protivnom bi probao da dobije mec.

              Comment


              • Није Новак само на овом турниру мрљавио и улазио у меч преко оне ствари, оно био у леру, онда кад загусти пчне да се трза и запиње, чисто да се баш не обрка поразима и то трзање или хладно _ вруће га тотално избацило из колосека, практично је ушао у финале и без снаге и без идеје како да прави поене, што је више силовао више је улазио у тешкоће и уместо да остане хладне главе и пресабере се и схвати ушта се увалио, он се предаје емоцијама и нервира се...

                ако буде и у Париз отишао овако без јасног плана, немојмо се надати ничему.... знамо како изгледа кад је фит, одмах у првим колима дели кропире, а сада губи и сетове, па и мечеве, а ми оптимистички најављујемо промену брзине...
                sigpic

                Comment


                • Meni smesno kako se prije nekoliko dana pisalo da je slaba/smesna konkurencija Novaku a sad ispade da ima mnogo igraca koji ga mogu spreciti od osvajanja titula, i da ce biti dobro ako uzme bar jos 1 Slem do kraja karijere.

                  Prethodnih godina osvajao Rim pa nije mogao do titule u Parizu, valjda ce ovaj put biti obrnuto.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • Bolje da je i sad izgubio nego da se to desi u Parizu, ne znam samo otkud tolika nervoza kod Novaka ...Marej je bio agresivniji i imao je vecu zelju za pobjedom,i zasluzeno pobijedio..Da je Novak samo malo pojacao dobio bi mec, mislim da je vise pazio da se ne ozlijedi zbog loseg terena. Sad da docekamo taj Pariz

                    Comment


                    • грешка је од почетка, улази у меч који сигурно добија на било који начин и уместо да тренира и вежба, он улази лабаво у ударце и промашује, то му улази у подсвест и промашује све чешће и тако тренира грешку ... кад дође до јаког играча где се грешке скупо плаћају он загледа рекет, гледа патику, није му јасно да је тај промашај утрениао зезајући се са слабијим противницима...ало ко сме Нолету нешто да каже? тренери му раде као кућне помоћнице, он све зна.... е па да видим да ли ће и убудуће од првог дана турнира овако да се зеза...???
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Kalimero 70 View Post
                        Bolje da je i sad izgubio nego da se to desi u Parizu
                        Pojasni
                        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                        sigpic

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a902952/Sport/Tenis/...ijan-Open.html

                          Comment


                          • Originally posted by topspinforehand View Post
                            Bio na putu, ne stigoh pisati puno ali sam ufatio vecinu bitnih meceva da pogledam.

                            Vidim i opasno ste se poceli raspravljati, ne ljaVa vam to ba

                            Inače jako visok nivo tenisa cijeli turnir.
                            Meč Nadal Djokovic je zaista prekucao.Novak cijeli turnir igra nesto slabije, mora se priznati, ali taj meč je zaista odigrao na 100%.Izvukao je dodatnu energiju i motiv i odigrao vrhunski.O Rafi sam manje više sve napisao.Njega onih 6 poraza prije ovog "ne bole" uopšte i svjestan je da mu je nivo tenisa,nivo fizicke spreme i svega ostalog bio odron i svjestan je bio koliko može bolje od toga.Ovaj zadnji meč je sigurno "bolan" ali i sigurno meč iz kojeg ce najvise pouka izvuci.Prizeljkivao sam jedan takav meč, ako već ne može da pobjedi.Još na servi treba da radi najviše, ostali udarci su izgledali zaista dobro.Fizicka sprema bi trebala još stepenicu gore, a vjerovatno i toplije vrijeme....
                            Murray odlicno igra cijelu šljaku.Poraz od Nadala u na najsporijem MC-u gdje bi vjrvj uzeo titulu da je igrao sa nekim drugim u tom polufinalu.Zatim poraz u finalu od Novaka u Madridu i sad titula u Rimu.Draze bi mi bilo da je 3 na svijetu i da ga dodjele Novaku u zrijeb.
                            Tri prva favorita za RG i sva trojica po titulu na mastersu.Ne moze bolje zaista...
                            Za Nadalove standarde je servis sasvim oK. Ono što ne valjda je return. Sa ovakvim returnom nečemo dogurati daleko u Wimbledonu.

                            Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Bice paklen Roland Garos ove godine,Djokovic naravno prvi favorit ali odavno nije bilo ovoliko potencijalnih mina kao ove godine vrlo lako bi smo mogli i nadalovci i djokovicevci ostat bez titule ove godine
                            Pa ne bi se čudio, da Kei ili Andy osvoje RG- Lagan žreb + neke stvari moraju da se poklope.......

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Marej nije opasnost, znaci za Pariz imamo Vavrinku, Nisikorija i Tima kao najvece opasnosti, potom ide Nadal. Novak igra na 50% kapaciteta danas, samo malo da pojaca lagano bi ga dobio.
                            Kakva aroganca i kakvo podcjenjivanje.

                            Originally posted by The King of Clay View Post
                            Nishikori, Murray, Thiem, Nadal... ova cetvorka definitivno ima velike sanse da srusi Novaka. Samo zamislite ako ih dobije ovako : 1/8 Thiem, 1/4 Nishikori, 1/2 Nadal/Wawrinka, Finale : Marej. Bice puno matematike, puno puno nervoze.....
                            Još nikad u istoriji tenisa se nije ćekalo neki žreb kao uvaj za RG 2016. PUno toga če zavisit od žreba.

                            Originally posted by tea View Post
                            Meni smesno kako se prije nekoliko dana pisalo da je slaba/smesna konkurencija Novaku a sad ispade da ima mnogo igraca koji ga mogu spreciti od osvajanja titula, i da ce biti dobro ako uzme bar jos 1 Slem do kraja karijere.

                            Prethodnih godina osvajao Rim pa nije mogao do titule u Parizu, valjda ce ovaj put biti obrnuto.
                            Ako usporediš konkurencu u IW i Miamiju sa konkurencom koji ga čeka u Parizu. Forma kot Murraya, Nishikorija i Rafe se strašno podigla.

                            Jedino STAN je još uvijek ostao v ERROR MODE. A ko zna. Možda se i on probudi u Parizu.

                            Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Priblizava se Roland Garos,tenzije rastu,usijana atmosfera na forumu sta li ce tek biti do finala Rg,mozda se neki fajt zakaze
                            Ovaj RG je za Murraya, Nishikorija, Novaka, Rafu, Wawrinku turnir godine. Svi punim snagom, da se ubiju među sobom.

                            A Roger lukavo več fokusiran na Wimbledon gdlje če biti konkurenca totalno iztrrošena od Pariza i sezone na šljaci.
                            Last edited by miloolja; 15-05-16, 22:43.

                            Comment


                            • Žak, dovoljno si dugo na forumu da bi morao da znaš kako se odgovara na postove i da nije dozvoljeno postovati u minut-dva-tri više postova. Ne možeš ići redom i odgovarati svima, jer je to spamovanje teme, zatrpavaš je. Takvo je pravilo.

                              Odabereš kome ćeš sve da odgovoriš i čekiraš ovaj mali znak skroz desno



                              Sve postove kada čekiraš, odnosno štikliraš, kod poslednjeg klikneš na ovo pretposlednje Odgovor sa citatom... u novom postu ti se tada otvore svi željeni citirani postovi i tu svima odgovoriš, pritisneš Send ili Poslati i svi su u jednom.
                              A ako ti je tako komplikovano, imaš opciju Edit post ili Izmena posta, već postojećeg tog prvog posta koji si napisao, pa tu kopiraj te ostale i svi su u jednom.

                              Ovo što radiš nije u redu, niti dozvoljeno.
                              Last edited by miloolja; 15-05-16, 22:46.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bruno Soares :
                                Always find it very poor from tournaments to have singles and doubles finals playing at the same time. No respect for the players and fans

                                Comment

                                Working...
                                X