Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebac ti j***m, kako su svi u delirijumu! Počela su dečija prepucavanja ranga 11<14 i 26>23, itd. Mislim da je jedno sigurno. Stanje nakon 3 šljakasta mastersa, pred RG, slabo utiče na razvoj situacije na RG-u. Ajde da se svi smirimo i prestanemo sa forumskom epidemijom Daning - Krugerovog efekta, niko još nije dobro gledao u kuglu. Nemamo predstave šta će i šta može da se desi.

    Comment


    • Originally posted by gagana View Post
      I kad ih sve pobijedi sta ces reci,no?
      Ako uspe, onda je zasluzio dici taj tron.

      Comment


      • Nole će dominirat onoliko koliko bude imao snage. A od 30-e počinje da polako pada, Nole zavisi od kretanja, kad to malo popusti neće ovako ići, nešto slično kao Rafi, možda ne u toj mjeri.
        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

        Comment


        • Kraljevi

          Ima jos jedan slem u nogama maksimalno, jedan Federer sa sistemom igre koji daleko manje trosi tijelo nije mogao nista posle tridesete. Novak je po mojoj procjeni uspio da uspostavi najvecu dominaciju u tenisu ikada u ove posljednje dvije godine, sad ce to nakratko preuzeti Endi a onda ostali.
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Priblizava se Roland Garos,tenzije rastu,usijana atmosfera na forumu sta li ce tek biti do finala Rg,mozda se neki fajt zakaze

            Comment


            • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
              Kraljevi

              Ima jos jedan slem u nogama maksimalno, jedan Federer sa sistemom igre koji daleko manje trosi tijelo nije mogao nista posle tridesete. Novak je po mojoj procjeni uspio da uspostavi najvecu dominaciju u tenisu ikada u ove posljednje dvije godine, sad ce to nakratko preuzeti Endi a onda ostali.
              Da nije bilo Novaka, Federer bi oborio 20 GS-ova i dodao jos jedno 100 nedelja na no1.
              -To define is to limit.

              Comment


              • Originally posted by The King of Clay View Post
                Ako uspe, onda je zasluzio dici taj tron.
                A inace ga nije zasluzioTi si valjda mjerodavan da to odlucujes
                O Nadalovim zrebovima stvarno ne bih
                Bice sta mora biti to ne odlucujemo ni ti ni ja.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Aha. A 2012 na RG-u je bilo ok da se igra po kisi, jel tako? Ovo su bas dvojne standarde, ali to je tipicno ovde, ne cudi me nista.
                  Jel' ti pricas o onom mecu sto je prekinut zbog kise i nastavljen sutra po suncanom vremenu.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Jel' ti pricas o onom mecu sto je prekinut zbog kise i nastavljen sutra po suncanom vremenu.
                    Jeste, pricam o mecu u kojem je padala kisa i spored vama je trebao biti produzen posto je to odgovaralo Novaku, nebitno dali je bilo tornado napolju, a danas posto nije odgovarao trebao mec biti prekinut.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Sta se bre prepirete lepo je Rod Laver reko , Djole i Role , Nadal je 2 koplja ispod

                      Comment


                      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                        Kraljevi

                        Ima jos jedan slem u nogama maksimalno, jedan Federer sa sistemom igre koji daleko manje trosi tijelo nije mogao nista posle tridesete. Novak je po mojoj procjeni uspio da uspostavi najvecu dominaciju u tenisu ikada u ove posljednje dvije godine, sad ce to nakratko preuzeti Endi a onda ostali.
                        Mozda nema vise nijedan slem u sebi,a mozda uzme jos 5...To niko ne zna....Vece su uvek sanse da ce uzeti sto manji broj,ali nikad se ne zna...Jedno je sigurno,Novak krece da pada polako...

                        Comment


                        • Bio na putu, ne stigoh pisati puno ali sam ufatio vecinu bitnih meceva da pogledam.

                          Vidim i opasno ste se poceli raspravljati, ne ljaVa vam to ba

                          Inače jako visok nivo tenisa cijeli turnir.
                          Meč Nadal Djokovic je zaista prekucao.Novak cijeli turnir igra nesto slabije, mora se priznati, ali taj meč je zaista odigrao na 100%.Izvukao je dodatnu energiju i motiv i odigrao vrhunski.O Rafi sam manje više sve napisao.Njega onih 6 poraza prije ovog "ne bole" uopšte i svjestan je da mu je nivo tenisa,nivo fizicke spreme i svega ostalog bio odron i svjestan je bio koliko može bolje od toga.Ovaj zadnji meč je sigurno "bolan" ali i sigurno meč iz kojeg ce najvise pouka izvuci.Prizeljkivao sam jedan takav meč, ako već ne može da pobjedi.Još na servi treba da radi najviše, ostali udarci su izgledali zaista dobro.Fizicka sprema bi trebala još stepenicu gore, a vjerovatno i toplije vrijeme....
                          Murray odlicno igra cijelu šljaku.Poraz od Nadala u na najsporijem MC-u gdje bi vjrvj uzeo titulu da je igrao sa nekim drugim u tom polufinalu.Zatim poraz u finalu od Novaka u Madridu i sad titula u Rimu.Draze bi mi bilo da je 3 na svijetu i da ga dodjele Novaku u zrijeb.
                          Tri prva favorita za RG i sva trojica po titulu na mastersu.Ne moze bolje zaista...
                          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                          Comment


                          • Bitno je da je Nadal bio prvi od 1 januara do 31 decembra to jest citavu jednu sezonu.Bitno je da drzi rekord po broju nedelja ukupno i uzastopno na drugom mjestu to je u stvari njegov najveci rekord

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Jeste, pricam o mecu u kojem je padala kisa i spored vama je trebao biti produzen posto je to odgovaralo Novaku, nebitno dali je bilo tornado napolju, a danas posto nije odgovarao trebao mec biti prekinut.
                              Cekaj, tada je mec bio prekinut i nastavljen kad su se uslovi poboljsali. Sad nije prekinut iako su su uslovi za prekid bili isti ako ne i gori. I to je za tebe ista situacija?!

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Cekaj, tada je mec bio prekinut i nastavljen kad su se uslovi poboljsali. Sad nije prekinut iako su su uslovi za prekid bili isti ako ne i gori. I to je za tebe ista situacija?!
                                Skeptik, vecina od vas Novakovaca je rekla da se mec trebao nastaviti tog dana, a svi znamo da je padala kisa i bila oluja. To mi smeta mene, a ne ovo danas. Znaci, tada i pored oluje trebalo biti nastavljeno, a danas trebao mec biti prekinut posto je padala kisa i Novak se klizao.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X