Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To što ti nazivaš arogancijom ja nazivam realnošću. To što ti smatraš da je Rafa onaj stari samo potvrđuje da si nerealan. Opet, samo moje mišljenje.

    Comment


    • Originally posted by Kule View Post
      To što ti nazivaš arogancijom ja nazivam realnošću. To što ti smatraš da je Rafa onaj stari samo potvrđuje da si nerealan. Opet, samo moje mišljenje.
      Ja nikad nisam rekao, da je Rafa onaj stari znači ona najbolja verzija Rafe iz godine 2008.

      A realnost je ta, da je Rafa osvojio 9 RG-a a Novak ni jednog.

      Comment


      • Dobro je momci, shvatili smo ko šta misli i ima da kaže.. tema je Madrid, a vi lepo preko privatnih možete da nastavite o ovome.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Did you miss the end of the #MMOPEN? Great game! 🔝 between @andy_murray and @DjokerNole relive the best moments! 🙌 http://snpy.tv/1rPxMKj
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ajde razumem sto te mrzi ovu poslednju stavku da menjas, ali tvoj miljenik osvoji jos jedan masters - a ti ...... nista.
            Svasta
            Docepaj se tog kompa, ovako deluje nekako .... zastarelo

            dokaz da i nisam baš opterećen time kad se stigne uradice se i to

            NI
            Jbg druze, uvijek sam bio pobornik teorije da je mentalna snaga dio cijelog teniskog paketa jednako bitna kao i fh,bh,servis i slicno.Eh sad ako si povrijeđen pa podbacis turnir, ako si u ocajnoj formi (kao Rafa prosle godine) pa gubis dosta rano cijelu sezonu, ako si star itd...to je drugo ali...
            Cinjenica je da je Novak izgubio veliki broj GS finala, neka jako bitna polufinala i cetvrtfinala i to uglavnom u situacijama gdje je zaista bio favorit ili broj jedan na svijetu, a uglavnom oboje.Previše slucajnosti u svemu tome.
            Kako je taj RG trebao otici u 4 seta tako ni to pecanje, makar za tu godinu, nije bilo krucijalno, za godinu poslje je opet Novak kriv...
            Isto tako meni nije problem reci da je Novak trebao Australiju 2012 završiti ranije dosta, i nikad ne spomenem (osim sad ) Rafin najlaksi moguci promasaj koji bi znacio titulu više vjerovatno nego Novak poslje pecanja, pogotovo uzevši u obzir Rafin nivo tenisa iz tog petog seta.

            Al sta je tu je Na kraju je u oba slucaja kosmicka pravda zadovoljena
            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

            Comment

            Working...
            X