Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mislim da je jednom imao i 40-40 ali to je sve što je uspio napravit.

    Mogao bi ovo biti zanimljiv Madrid.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment


    • #17
      Nije ni Nick imao vise sansi, tek poslije drugog brejka.
      Last edited by tenis; 01-05-16, 22:29.

      Comment


      • #18
        Boze sacuvaj Radwanske i slagera

        Comment


        • #19
          Sta je ovo sa Azarenkom plivacki kostim plus sorcic, sva je u crnom.Resila da plasi protivnice)

          Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • #20
            Originally posted by gokara View Post
            Misliš na Rafu ili Nola?
            Na obojca
            OVAKO

            Comment


            • #21
              Zanimljiv turnir ce biti u Madridu.Imam osjecaj da niko nece igrati na 100% jer ipak Madrid nije idealna priprema za RG.Dobar turnir za dogurat do 1/4, skupit koju minutu na terenu ali se ne premoriti.Mozda Novak i Roger odluce zbog losijeg MC-a da odu ovde do kraja.
              Opet i Rafa brani dosta bodova u Madridu i ako zeli imati šansu za 4 mjesto prije RG-a trebao bi ih odbraniti, ali vec je 2 turnira zaredom isao do kraja i nisam siguran moze li podnjeti Madrid do kraja pa Rim gdje ne bi trebao tenkirati nista pa RG...

              Što se tiče potencijalnog meča ili mečeva Nadala i Novaka prije RG-a.
              Rafi ishod tog meča i nije više bitan toliko koliko neke druge stvari.
              Već 4 godinu zaredom (13,14,15 i sad 16) Nadal ne ulazi u sezonu šljake kao favorit, ne dolazi skroz spreman.Zadnji put je tako bilo 2012 godine.Zadnje 4 on zapravo kroz ova 3-4 turnira prije RG-a dize formu u nadi da ce trenutni maximum dozivjeti na RG-u.Uglavnom je u sezonu sljake ulazio poslje povreda i pauza, 2013 i 2014 je to bio slucaj.Dva od tri puta mu je uspjelo da taj maximum dođe na RG-u i osvoji ga.Prosla godina je svakako potpuno drugacija od te dvije...
              Rafi je najbitnije da on sam osjeti određeni napredak u svojoj igri, da i kad izgubi pokaze određene stvari na terenu.
              I 2013 i 2014 je gubio od Novaka prije RG-a.Dvije i cetrnaeste je to bilo u Rimu u 3 seta.Dobro se sjecam tog meca, veliki napredak je vec tu Nadal ostvario za razliku od nekih prethodnih turnira gdje mu je KEI morao predati da uzme titulu ili gdje je gubio od Ferera ili ALmagra.Godinu prije je to bilo u MC-u.Ovaj put istina u dva seta ali se i tu vidio određeni napredak kad je samo malo sunca izaslo u drugom setu.U glavi mi je ostalo kako je Novak taj meč odigrao jako jako dobro.Definitivno treba uzet u obzir da je to bio prvi od 3 mastersa na sljaci.Sjecam se kako uopste nisam bio nezadovoljan Nadalovim tenisom u tom trenutku s obzirom na tadasnju situaciju, povratak u IW-u, duzu pauzu od ranije itd itd
              Nijednu godinu nije uspio pobjediti Novaka prije RG-a ali na RG-u uspio.
              Ove godine mu je onaj napet prvi set na IW-u značio više značio nego pobjede protiv Mareja i Vavrinke poslje toga.

              Ja, a mislim i on, ne bi imao nista protiv da izgubi jos jedan mec od Novaka prije RG-a, ali da to bude jedan gurav meč uz dobru partiju i jednog i drugog.
              Poenta mu je da mu bilo koja pobjeda ili poraz do RG-a ne mora značiti ništa.
              Last edited by topspinforehand; 02-05-16, 13:36.
              - 19 Grand Slams titles (84 titles)
              - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
              - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
              - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
              - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
              - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
              - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
              - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

              Comment


              • #22
                Ne sluti na dobro

                Tournament announces a press conference in 30 minutes for Roger Federer. Postponed from yesterday, canceled practice today and yesterday...

                Sent from my Z3 compact <3
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #23
                  Neće zar? De i ti odustani i da ovu sedmicu odmah završimo.
                  Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                  Comment


                  • #24
                    Sad ledja

                    Nick Lester just announced Federer withdrew from Madrid with a back injury.

                    Sent from my Z3 compact <3
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #25
                      Cim je video da je Nadal u njegovom dela zdrijeba odma pobegao. Pusti strah...
                      OVAKO

                      Comment


                      • #26
                        Al` tacno malerise Rafu i Novaka, nikako da se popravlja H2H skor
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • #27
                          Pamti pa vrati, i ja cu se sprdati sa vasim pulenima kad vama ne bude bilo do toga
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #28
                            Kolko smara ova senka u Madridu , cas igras u mraku , cas na suncu

                            Comment


                            • #29
                              Nadal sad ima potpuno otvoren put do finala
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • #30
                                Bravo Andrej, taman koliko je trebalo
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X