Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Decku treba mir i strpljenje i dobar strucni stozer.. Pola uspjeha lezi sigurno u ljudima koji se nalaze oko igraca.. Nadam se da mu nitko ne daje pogresne savjete...
    Evidentno je da su ogromna ocekivanja od Borne i trebaju ljudi oko njega da mu pomognu skinut teret s ledja.. Da mu objasne da je njegovo samo da radi kvalitetno i igra, a ne da se zamara pitanjima oko buduceg broja 1.

    Ima on jos puno toga popraviti, ali za moderni tenis kakav se igra danas, ima vec jako dobru bazu..

    Upravo to, treba raditi na koordinaciji pokreta, na mekoci koraka, da mu se ne dogadja da stoji na petama...
    Snaga u udarcima ce doci treniranjem, bitno je da je dubina udarca tu

    Comment


    • Indigo, znam. Pusti me barem da maštam, možda bude strašno loš dan za Novaka, a strašno dobar za Bornu.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Pa jedino da Djokovic igra kao Tomic zadnji poen, onda Coric ima neke sanse
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa jedino da Djokovic igra kao Tomic zadnji poen, onda Coric ima neke sanse
          Ja mislim da bi i tako imao veće šanse, nego Tomić da ga drži normalno.

          Odo da gledam Nika, naprijed kralju.
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Niti je kandidat za No.1 niti je neko ko ne zna držati reket u rukama, ne pretjerujte.

            Igra koju igra Novaku sasvim sigurno neće odgovarati, što će se pokazati već danas vjerovatno. Za pobjedu je rano, ali će ih u budućnosti svakako biti, pogotovo kada postane fizički nadmoćniji.

            Comment


            • Kada bi se ovaj forum pretvorio i pretočio u sve vaše želje i maštanja, verujem da bi pobedili u svim segmentima i oborili sve svetske rekorde, koliko savaki put, ali svaki, pišete o nadanjima i potencijalno lošem Novakovom danu, padu forme i sličnim neverovatno nerealnim stvarima. Ne znam kako da vam kažem... ali ovaj forum nema tu namenu, niti mu je to svrha.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                Decku treba mir i strpljenje i dobar strucni stozer.. Pola uspjeha lezi sigurno u ljudima koji se nalaze oko igraca.. Nadam se da mu nitko ne daje pogresne savjete...
                Evidentno je da su ogromna ocekivanja od Borne i trebaju ljudi oko njega da mu pomognu skinut teret s ledja.. Da mu objasne da je njegovo samo da radi kvalitetno i igra, a ne da se zamara pitanjima oko buduceg broja 1.

                Ima on jos puno toga popraviti, ali za moderni tenis kakav se igra danas, ima vec jako dobru bazu..

                Upravo to, treba raditi na koordinaciji pokreta, na mekoci koraka, da mu se ne dogadja da stoji na petama...
                Snaga u udarcima ce doci treniranjem, bitno je da je dubina udarca tu
                Sve to stoji a ti razmisli da li je onda Maclagan pravi čovek za to, da ga razvija kao tenisera i kao osobu. Ja iskreno sumnjam.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Mnogi se lože na ovaj meč i više nego šta bi trebalo.



                  A njih dvojica se druže, uživaju i zarađuju miljone

                  Comment


                  • Pa šta znam možda treba da se biju i psuju, mrze i dele okolo sirotinji sve pare koje pošteno zarade.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako je Vavrinka u formi, nema Kirgios šta da traži.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Originally posted by Amigo View Post
                        Mnogi se lože na ovaj meč i više nego šta bi trebalo.



                        A njih dvojica se druže, uživaju i zarađuju miljone
                        U pravu si. Prestajem da pratim tenis jer mi Novak nije dao džeparac za ovaj mesec...

                        Inače, dobrodošao.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Sve to stoji a ti razmisli da li je onda Maclagan pravi čovek za to, da ga razvija kao tenisera i kao osobu. Ja iskreno sumnjam.
                          Naravno da nije, pa upravo sam to nedavno i govorio... Murray procvjetao otkad je on otisao

                          Comment


                          • Originally posted by Dekson View Post
                            Ako je Vavrinka u formi, nema Kirgios šta da traži.
                            Ima i te kako jer uslovi u Madridu njemu mnogo vise odgovaraju nego Stanislasu.
                            Opet trebalo bi da je Vavac favorit. Videcemo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Uslovi ce odgovarati Coricu, brze ide loptice, moze da dobije par vise jeftinijih poena nego recimo u neke sporije uslove, kao u MC-u. A druga stvar je sto njegov stil igre ne lezi Novaku, narocito ako bude doveo UE na minimalac. Sto kaze Shminker, za pobjeda je valjda rano, ali ja sam prilicno ubedjen da nece biti ciscenje danas. Svakako bice zanimljiv mec, da vidimo i dokle je Novak sa formom.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Niti je kandidat za No.1 niti je neko ko ne zna držati reket u rukama, ne pretjerujte.

                                Igra koju igra Novaku sasvim sigurno neće odgovarati, što će se pokazati već danas vjerovatno. Za pobjedu je rano, ali će ih u budućnosti svakako biti, pogotovo kada postane fizički nadmoćniji.
                                Možda ze jedno 3-4 godine ove priče će imati osnova)
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X