Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Splet glupih okolnosti

    Elem

    Oba u top 10.
    Slucajnot?
    Tesko.

    Vidjecemo u Kataloniji al za mene je ovo oporavak. Barem koliki toliki.

    Comment


    • #62
      Vidjećemo u Španiji, nikad nisam volio donositi prerano zaključke, pa neću ni sada. Svakako da bi za F1 bilo dobro, da se oni dignu što prije, da ih gledamo u borbi za 4-5 mjesto.
      Last edited by Tarantula®; 02-05-16, 21:34.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #63
        Nisam ispratio celu trku, koja je kazna izrecena Kvyatu zbog sudara?

        Comment


        • #64
          Imao je 10s stajanja u pitu. I dobice 3 kaznena boda.
          sigpic

          Comment


          • #65
            I izbacen iz ekipe.

            Comment


            • #66
              Smjesno i zalosno...

              Comment


              • #67
                Nije baš izbačen Danil, smestili su ga nazad u STR. Max dobija unapređenje za do kraja sezone...

                Comment


                • #68
                  Ako je neko trebao da ispadne iz ovoga, to je Rikardo. Dvije sezone je van forme. Maltene Kvjat je bio lider ekipe. I zbog dva to jest jednog incidenta, propade sve.

                  I pitanje je da li je bas Maks zasluzio to mjesto.

                  Bas cudan potez Red Bul tima.

                  Comment


                  • #69
                    Nadam se da ce kvjat izgurati ovo tezak udarac za njega ,nije los vozac. E sada zbog jednog incidenta pa trkanje je ovo, nije odbojka...
                    Maks je super talenat ali imam osecaj jos ludju glavu pa ce biti jos cukanja ne znam zasto

                    Comment


                    • #70
                      Pa samo je namerno lansirao drugog vozaca u ogradu ?

                      Comment


                      • #71
                        Jednom je greska, ali dva puta.. Nisu oni juce seli u bolid. Sto se mene tice on je svakako trebalo da dobije suspenziju.

                        Comment


                        • #72
                          Onda bi Grožana i Maldonada trebali poslati na goli otok.

                          Comment


                          • #73
                            Pricamo o dva incidenta u 10sec, oba puta greska vozaca. Ja mislim da ni Kobajashi nije imao takav incident. Grozan je suspendovan za izbacivanje Alonsa ako se ne varam, meni je ovo bio isti tip incidenta i zbog toga moje cudjenje.
                            Potez Red Bula je jako bezobrazan, ovo je sport gde se jedan pogresan potez skupo placa ali oni preterase, rekao bih da su i panicno odreagovali samo da bi osigurali poziciju Maxa na njihovoj strani.

                            Comment


                            • #74
                              Ali svakako, Max je u samo 2 treninga pokazao da je bolji od indijanca Kvijata.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X