Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ko bi reko da će posle prve utakmice i demoliranja OKC od strane SAS, na kraju Oklahoma izaći iz serije kao pobjednik. Pored standardno odličnih Duranta i Westbrooka, rekao bih da je u ovoj seriji najviše doprinio Adams. Double-double mu je gotovo pa siguran bio u ovih 6 utakmica. Sinoć Durant 37 poena, Westbrook 28 uz 12 asistencija i Adams 15 poena i 11 skokova. Ostali ih poprilično dobro ispratili.
    Last edited by Tarantula®; 15-05-16, 12:15.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #92
      Sinoc se bas sve poklopilo, raspolozena 2 superstara + Adams, Kanter, Roberson, Foye... Svi su imali manje vise odlicnu utakmicu ali raduje me sto je Thunder izgledao vrlo dobro timski. Nadam se da mogu makar da namuce GS

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #93
        Kad smo kod GSW zanima me sta moze OKC u toj seriji?


        PS: @Tarantula prepravi ono asistencije u skokove kod Adams-a.
        Last edited by DeMoN17; 13-05-16, 12:54.

        Comment


        • #94
          Bas sam razočaran San Antoniom u ovoj seriji, očekivao sam dosta više kao i vecina ovde verovatno, jednostavno sve je stalo i odbrana i napad, zašto, ko zna, nadao sam se da bude bar 4:3 u finalu sa GSW-om, za koga, pa nije ni bitno.

          Nadajmo se da će finale biti neizvesno, mada teško.

          ..al ponadao sam se u četvrtoj kad su ih sustigli na 13 razlike...

          Comment


          • #95
            Originally posted by Miletić View Post
            Sinoc se bas sve poklopilo, raspolozena 2 superstara + Adams, Kanter, Roberson, Foye... Svi su imali manje vise odlicnu utakmicu ali raduje me sto je Thunder izgledao vrlo dobro timski. Nadam se da mogu makar da namuce GS

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            Poklopio je Donovan Popa nakon prve utakmice, Adams je po meni bio pravi X faktor mada generalno su izdominirali u reketu.LMA se nakon druge utakmice skroz izgubio, izgubili su puno na protoku lopte.Sve ono oko cega su strahovali navijaci SA se desilo u ovoj seriji, sve njihove slabosti su izasle na videlo.S druge strane sto se tice OKC, jedino je zabrinjavajuce sto su olako ispustili prednost od 30 poena posto svi dobro znamo kako su Voriorsi u stanju da u roku od par minuta naprave veliki preokret i takav mec bi mogao da prelomi celu seriju.Imali su i sada protiv SA da zatvore utakmice gde su oni bili blizi pobedi.Zeleo bih da OKC dobije Moving Screens Warriors, ali nije mi to bas realno.Ostaje mi da se nadam, bas kao sto je bilo sada sa SA sa tim da im je na drugoj strani mnogo ozbiljniji rival sa dosta jacom spoljnom linijom.Ako nista drugo, da ode serija u 6-7 utakmica.

            Comment


            • #96

              The Indiana Pacers are finalizing a deal to hire Nate McMillan as head coach, sources tell Adrian Wojnarowski of the Vertical.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #97
                Apsolutno nista nisu postigli sa njim, mada koga god da su doveli ne bi mogli bolje od ovoga sada.Mogu samo gore.

                Comment


                • #98
                  "Umorni" Toronto na noge Clevelandu. Koliko ih DeRozan i Lowry budu vukli, opet mislim da će teško se izboriti za Cavsima.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #99

                    Comment


                    • Hahahahaha pa sjajno
                      sigpic

                      Comment


                      • OKC sinoć četiri igrača sa double-double učinkom. Durant 26 poena i 10 skokova, Westbrook 27 poena i 12 asistencija, Adams 16 pena i 12 skokova i Ibaka sa po 11 poena i skokova. Rekao bih da su kod GSW podbacili Iguodala i Livingston, ipak je se malo više očekivalo.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Najveca iznenadjenja za mene su Vejters i Kanter, obojica su pronasla svoju ulogu u timu i postali su veoma produktivni u poslednje vreme.Kanter nije vise tolika defanzivna rupa, dok Vejters igra dosta racionalnije i strpljivije.Do nedavno mi je bio jedan od najomrazenijih kosarkasa zbog toga sto je carinik lopte i divljak, ali moram da priznam da se popravio.Uvek se desi da konacna sudijska odluka ide u korist OKC-a i ljudi ce sada misliti da ih sudije guraju, a sta im pre toga nisu svirale niko se nece secati.Sa druge strane da se dozvoljavaju pokretni blokovi Voriorsima, mogu samo reci da mi ih uopste nije zao.

                          Comment


                          • Cleveland očekivano lako protiv Toronta. Dosta odmorniji su od Raptorsa, da barem Toronto uspije jednu utakmicu dobiti.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Vogel potpisao sa Orlandom.. http://espn.go.com/nba/story/_/id/15...coach-position

                              Hornaček sa Knicksima http://espn.go.com/nba/story/_/id/15...hornacek-coach

                              Comment


                              • Još jedna laka i ubjedljiva pobjeda Cavsa nad Raptorsima. Serija se seli u Toronto, uzme li Cleveland samo jednu utakmicu, serija je gotova (skoro sam siguran da će dobiti obadva meča). Standardni trio je vodio Cleveland do pobijede, dok je kod Toronta jedini vrijedan pomena DeRozan sa 22 poena.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X