Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sve mane Oklahome koje su prisutne godinama je San Antonio sinoc razotkrio. U sledecoj utakmici, probajte da brojite koliko njihovih poseda se zavrsi sa vise od 2 pasa (hint: ne trebaju vam vise od 2 ruke). Maj je mesec, a oni i dalje ne znaju koja petorka im je najjaca. Roberson igra 20 minuta po tekmi, a isto je da li ga branio neko na parketu ili ja iz moje kuce, razdaljina je tu negde otprilike. A na drugom kraju je opet beskoristan, jer ne moze da cuva Leonarda. Mislim, mogu oni da prave adjustmentse kakve hoce, Spursi ce bukvalno na sve imati odgovor. I i dalje mislim da mogu da uzmu 2 tekme, jer jedan mec u Playoffu nista ne znaci. Ali u toj organizaciji postoje veci problemi od samo ove serije. Ako se pod hitno ne otvore i ne dovedu pomoc ovoj dvojici ne vidim razlog zasto bi oni ostali. Ne znam kako stoje sa parama, ali ovo leto raste cap tako da vise nece imati izgovora. U suprotnom ce Durant u Boston
    Last edited by Rondo9; 01-05-16, 12:51.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Znate li ko je veceras komentator na GSW Portland? Ako je pacov , necu ni da gledam
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #48
        Roberson je velika rupa, kad moze Parker da ga cuva, ne znam ni sto igra. Mada ni Oklahoma nema igraca koji moze da popuni tu rupu. Morrow moze da igra 10-15 minuta, ali opet mogu da sakriju Parkera na njega. Waiters je liga za sebe, njemu nema pomoci. Najbolje bi bilo da mali Payne igra, ali on je nespreman za najvecu scenu.

        Nema sutere Oklahoma, pa Spursi mogu posvetiti paznju ovoj dvojici. Da bi Oklahoma mogla nekako da parira, bilo bi potrebno da Adams skupi nekih 10 ofanzivnih skokova. Morali bi mnogo bolju odbranu u tranziciji da igraju, Kawhi ne prasta.

        Ja bi snizio prvu petorku, nek Durent pocne kao krilni, a Kanter ili Ibaka na centra. Nema sto Oklahoma da izgubi, mora sto prije da se prilagodi. Ako vec ne mogu ovi defanzivci iz prve petorke da naprave nikakvu razliku, nek nadji nekog sa klupe koji moze bar ofanzivno da doprinese.

        Sve u svemu, Oklahomi se lose pise, vjerovatno im se zavrsava ova era. Ovi Spursi su pakleni.
        sigpic

        Comment


        • #49
          И тако рече Чак да Ибака може да чува Олдриџа 1 на 1 и остаде жив.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #50
            Sta da uradi kad Lamarkus sutne 13/18 sa mid rangea?

            Ja ocekujem odgovor Oklahome. Mora biti bar malo neizvjesnosti. Zavisice dosta i od Duranta i kakvog je on raspolozenja. Ako nije dobrog, mozemo ocekivati da ce Durant u neku novu sredinu sledece sezone.
            A i nadam se da ce Russ imati sto manje onih prodora kad se zaleti 300 na sat. Bolja mu je opcija onaj sut sa mid rangea kad se podigne kao igla. Sto vise nek razigrava. Kad bi imao nekih deset suteva na mecu, a razigravao ekipu vise i vise zalaganja u odbrani, ova Oklahoma bi bila duplo jaca nego sad.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Reise, sta da igram na GSW-POR ?
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Reise View Post
                Sta da uradi kad Lamarkus sutne 13/18 sa mid rangea?

                Ja ocekujem odgovor Oklahome. Mora biti bar malo neizvjesnosti. Zavisice dosta i od Duranta i kakvog je on raspolozenja. Ako nije dobrog, mozemo ocekivati da ce Durant u neku novu sredinu sledece sezone.
                A i nadam se da ce Russ imati sto manje onih prodora kad se zaleti 300 na sat. Bolja mu je opcija onaj sut sa mid rangea kad se podigne kao igla. Sto vise nek razigrava. Kad bi imao nekih deset suteva na mecu, a razigravao ekipu vise i vise zalaganja u odbrani, ova Oklahoma bi bila duplo jaca nego sad.
                Ма јес, али га је и у директним дуелима уништио. Више пута је играо и леђима 1 на 1 и овај му ама баш ништа није могао. Угура га с пола гаса и онда лагано заврши.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Rondo9 View Post
                  Reise, sta da igram na GSW-POR ?
                  Ja sam 1 & + 209.5
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #54


                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Rondo9 View Post
                      Reise, sta da igram na GSW-POR ?
                      E jbg brate, nisam vidio... Vise poena poklon bio.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Reise View Post
                        E jbg brate, nisam vidio... Vise poena poklon bio.
                        Ma opusteno, puko sam na Wadea svakako.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57

                          Comment


                          • #58
                            Koji mentalni kolaps Raptorsa sinoc. Kapiram da je Miami favorit u toj seriji.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Узо моћи Хакима, Данкана, Мекхејла и Новицког.

                              Last edited by Урош94; 03-05-16, 18:03.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                I jos ovi nemaju nikakav odgovor na njega. Probali su i Adamsa i Ibaku i Collisona i sve ih je sprzio. Jedino da udvajaju, a tek onda su ga ugasili, jer ce Spursi onda imati otvorenu trojku svaki napad.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X