Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previše dobra slika.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Momci večeraas je utakmica u 02:00. Nemojte na ovaj spektakl zakasniti sat vremena.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Veceras tekma ide u produzetke

        Comment


        • http://mondo.rs/a912738/Sport/Kosark...ljak-2.00.html

          Comment




          • Comment


            • Meni je ovo jedna od dosadnijih serija. Nijedna utakmica nije bila neki klinc, neki clutch, malo smor za NBA finale. Nadam se da necu prizvati kakav LBJ ili Kajri clutch za veceras U suprotnom pravcu moze, da probudim pola zgrade
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Jel još nekom ko ima Total tv brljavi slika na SK1 HD?
                Na običnom SK 1 mi je normalna slika
                www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  Veceras tekma ide u produzetke
                  Isti osećaj imamo

                  Comment


                  • Nikad ni grama sumnje da je najveci ikad. Jos par komada pa stizemo i Majkla. Ziveo mi sto godina Lebrone, volim te ko sve na svetu.

                    Comment


                    • Jest uzivo tema, al da ne preturam sada preko fona, a ionako je kraj...uglavnom... svaka cast na ovom istorijskom preokretu posle 1:3!
                      Bas je bilo prijatno iznenadjenje u ponedeljak sabajle!
                      Last edited by miloolja; 20-06-16, 10:47.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Nikad ni grama sumnje da je najveci ikad. Jos par komada pa stizemo i Majkla. Ziveo mi sto godina Lebrone, volim te ko sve na svetu.
                        Može da osvoji još 10 Jordana stići neće jer ne može, ne on, niko. Inače čestitam, da ne kvarim slavlje.
                        Vidim da je posle Sonija odlučio da postane Majki Korleone. Svaka čast.

                        Comment


                        • Skoro pa tripl-dabl u celoj finalnoj seriji (mislim da mu je u proseku falilo nesto malo vise od jedne asistencije po mecu) sto je za totalni respekt. Koliko god ga voleli-ne voleli moramo mu to priznati. Kada je najpotrebnije bio je najbolji. Sto se ne moze bas reci za uzdanice Golden Stejta (izuzev Grina).
                          Zasluzen preokret. Generalno gledano GS je odigrao maestralnu sezonu, poobarali su momci raznorazne rekorde, ali sve im to sada ne vredi nista, kada su ostali bez prstena. Zao mi ih je, ali sa druge strane drago mi je i zbog Dzejmsa i kompanije. Sve u svemu odlicna finalna serija - u najmanju ruku, sto se tice neizvesnosti i zanimljivosti.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Nikad ni grama sumnje da je najveci ikad. Jos par komada pa stizemo i Majkla. Ziveo mi sto godina Lebrone, volim te ko sve na svetu.
                            ORLOVICU, ORLOVICU TEBE SRBI LAZU!!!!

                            Edit:Izvinjenje modu, neka ovaj post prebaci u Off-Topicu.Nisam za kompom i mrsko mi je da ponovo pisem post tamo.
                            Last edited by Ricma; 20-06-16, 11:21.

                            Comment


                            • Odlična sedma utakmica. Nevjerovatni Cleveland, posle 1-3 do 4-3 i konačno do titule. Loše veče Thompsona možda je koštao Warriorse titule. Čestitke Jamesu na trećoj tituli i trećem MVP.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ma da je ovde Curry bio na nekom nivou koji smo svi cekali celu seriju (sem u onom jednom mecu), verovatno bi se lakse zavrsila serija, ali ce mu ovo ovako ostati velika mrlja u karijeri, jbt pravi choke u citavom finalu, pa i PO utakmicama. Imao je problema i sa povredom, ali je ovo bas haos sta je on igrao.

                                Cela ova sezona dosta cudna, nikako mi nije odisala velikim kvalitetom, valjda je ovo polako smena neke generacije, cekanje novih momaka itd. Eto imali smo i dva apsolutna rekorda, najbolji skor lige i prvi povratak u istoriji lige u finalu nakon 3-1.

                                LeBron je ipak dokazao da je najbolji i dalje, odgovorio je na sve kritike, uradio nemoguce, i videcemo mi njega jos u narednih par finala sasvim sigurno. Ne treba zaboraviti Irvinga koji je pogadjao neke nerealne suteve, momak je bas dao veliki boost LeBronu, i igrao onako kako se mozda ocekivalo od Currya posle one RS sezone.
                                S obzirom na godine LeBrona, mozda cemo uskoro njega gledati kao lidera fransize, mada rano je jos o tome pricati.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X