Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • treba mi tomson vise od 23.5 , kari vise od 30.5 i bogut vise od 4.5 za lepe pare




    Inace ocekujem tesnu utakmicu do 3/4 a onda u 4/4 ocekujem da ih potope kari i tomson

    Comment


    • Taman da se odgleda malo tekme,pa na posao ali mene zanima sta je Kerr spremio za ovaj mec

      Comment


      • 1 igrac manje za cuvanje LeBrona veceras,tako da ide on vise od 28.5 ,i Gost vise poena 99.5,Trabalo bi da bude tesan mec,al obicno kad to pomislim bude 20plus razlike

        Originally posted by ledeni 80 View Post
        Taman da se odgleda malo tekme,pa na posao ali mene zanima sta je Kerr spremio za ovaj mec
        Isti slucaj u 4.20 ,2 alarma spremna, to bi trebalo da bude tajming za 2 pol.
        sigpic

        Comment


        • Veceras Iggy Brona u dzep, pa da se dize trofej
          Kari i Tomspon 55+ daju ajmo opa
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Jack View Post
            Isti slucaj u 4.20 ,2 alarma spremna, to bi trebalo da bude tajming za 2 pol.
            Stavi u 4:10 za svaki slučaj, znam iz iskustva da je ružno kada sanjav upališ TV i vidiš da su već načeli treće četvrtine, 10 minuta sna te i u ovim okolnostima ne igra veliku ulogu, a znaju nekad ranije završiti prvo poluvrijeme.

            Ja sam batalio to ustajanje na poluvremenu, skupim muda i ustanem u tri pa gledam kako Bog zapovjeda, a onda čekam školu ujutro. Spavam 2 sata na 24, ma nek ide život.

            Comment


            • Comment


              • masakr u najavi

                Comment


                • Svaka cast LBJu i Irvingu, pokazali muda i vratili seriju u Ohaju. Love je jos jednom dokazao da je zalutao u ovako ozbiljnu kosarku...

                  Falio je mnogo Draymond u odbrani, LBJ je to iskoristio na pravi nacin. Bice interesantna 6ta utakmica.

                  Comment


                  • James i Irving sami protiv Warriorsa. Uz to odličan šut Irvinga, 17-24. Idemo dalje.

                    G5 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers 97:112
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Kada ti dva igraca ubace 82 poena sve je jasno..

                      Tesko je bez Boguta i Greena.

                      Nadam se da necemo gledati G7. Idemo dalje.
                      Last edited by Rossonero; 14-06-16, 13:10.

                      Comment


                      • Bogami Curry će morati još dobro da se dokazuje da je zaslužio da ga zovu najboljim igračem lige, MVP-om i posebice najboljim šuterom ikada. Sve je bilo bajno u regularnoj sezoni, a kad je stiglo ono što se računa i broji, Stepha skoro nigdje. U ovom finalu i u finalu zapada protiv Oklahome Steph bilježi prosječne mečeve, u ovom playoffu rijetko kad prelazi 25-30 poena. To je nedopustivo. Imam osjećaj da je i prošle sezone bio bolji u PO, izgleda da ta ramena stvarno utiču na njega.

                        Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                        Comment




                        • Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                            DeRozan
                            Lejkersi? Nisam njegov fan uopste kad ga vidim kako mljacka u plej ofu
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • Седи доле, где ћеш пошо ?


                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X