Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016 FORMULA 1 UBS CHINESE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by quard1aN View Post
    Toliko podijuma, toliko istih himni...

    Fetel bljuje vatru
    U pravu si, ali kontam da sam na njegovom mestu i da ide moja himna, najmanje sto bi uradio je to da bi se smirio tih 1-2 min. Mada verujem da bi svaku otpevao, posto je on tu da predstavi sebe i svoju zemlju.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Koji mozgovi u Mercedesu. Posljednjih 12/13 krugova ostavljaju Ham na najtvrdjim gumama da se muci iza Masse i omogucuju Riccardu i Kimiji da ga prestignu. Na supersoft gumama s praznim autom Ham je mogao da vozi krugove 1:38/1:39 (na tvrdim je vozio 1:41/42 iza Masse) i u 7/8 krugova nadoknadi ono sto je izgubio u boxu, oduva Riccarda, Kimmia (koji su bili na soft gumama) i Massu na stazi

      Comment


      • #48
        Originally posted by woxer View Post
        U pravu si, ali kontam da sam na njegovom mestu i da ide moja himna, najmanje sto bi uradio je to da bi se smirio tih 1-2 min. Mada verujem da bi svaku otpevao, posto je on tu da predstavi sebe i svoju zemlju.
        Sjedni u formulu i vozi trku na nivou prvog mjesta dva sata, pa idi na podijum 5 minuta posle
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • #49

          Comment


          • #50
            A ovaj Sainz ima li kakve veze sa relly vozacem Sainzom?

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • #51
              Originally posted by bane je View Post
              A ovaj Sainz ima li kakve veze sa relly vozacem Sainzom?
              Otac - sin veza
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by quard1aN View Post
                Otac - sin veza
                Jaka veza

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #53
                  Više nego dobra trka, samo što ja još uvek nisam siguran koliko je Ferari blizu (daleko) od Mercedesa
                  Stoji da Rosberg deluje nedodirljivo, opet Hamilton već drugu trku ne izlazi na kraj sa Kimijem (koji je što se vožnje tiče napokon spojio dve dobre trke).....
                  Za dve nedelje u Moskvi osim što je 1. Maj i Vaskrs bit će i trke , pa ko zna možda dobijem(o) odgovore na sva pitanja
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • #54
                    Dobra trka, puna prevrata i uzbuđenja, od prve krivine pa do samog kraja. Seb, Kimi i Kvyat su išli ka istoj tački u prvoj krivini, neko je tu morao da izgubi, nažalost to je opet bio Kimi. Kvyat je definitivno preoportunistički pustio kočnice i uleteo, da se Seb nije sklonio mislim da bi uleteo i u Kimija direktno. Bilo je dosta dobrih poteza na stazi danas, ali taj nije bio jedan od njih. Primećuje se taj trend među mlađim vozačima, već 4-5 sezona prečesto idu na bezobrazluk kad pokušavaju da preteknu, znajući da drugi vozač neće želeti da rizikuje sudar...

                    Nakon SC Seb pokazao šta on i SF16H mogu, a verujem da je brzo nakon poslednje zamene pneumatika prebacio motor na slabiji mod i krstario do podijuma. Bolje su kontrolisali degradaciju od Mercedesa i opet se vidi koji tim je radio sa Medium pneumaticima tokom testiranja, a koji sa Soft... Rosberg obilato koristi niz malih događaja koji mu idu u korist i nema mu se šta zameriti. Biće trka kad će i on biti u problemu i zaliha koju je do sad napravio će mu jako dobro doći. Hamilton nije pokazao puno danas, mada nije ni imao previše prilika. Kimi ponovo u tiha-voda-breg-roni režimu, izvrstan povratak do 5. mesta, pokazao je malo svoje magije danas. Ricciardo takođe odradio dobar povratak nakon pucanja zadnje leve, a valja pomenuti i Toro Rosso. Williams sve lošiji i lošiji, a McLaren i pored svega što se dogodilo ne uspeva da uzme poene. Oba bolida su završila, makar to je dobar znak...

                    Tek 6. trka u istoriji F1 da su svi vozači prošli kariranu zastavu...

                    Originally posted by Damir View Post
                    Koji mozgovi u Mercedesu. Posljednjih 12/13 krugova ostavljaju Ham na najtvrdjim gumama da se muci iza Masse i omogucuju Riccardu i Kimiji da ga prestignu. Na supersoft gumama s praznim autom Ham je mogao da vozi krugove 1:38/1:39 (na tvrdim je vozio 1:41/42 iza Masse) i u 7/8 krugova nadoknadi ono sto je izgubio u boxu, oduva Riccarda, Kimmia (koji su bili na soft gumama) i Massu na stazi
                    Potpuno su izgubljeni bez tebe, Damire...

                    Comment


                    • #55
                      @ Vanja

                      O cemu ti pricas decko, sta je Vettel nakon SC pokazao?
                      Ferrari je odradio bolji posao od Mercedesa, stavili su ga na SS i na njima se prosetao kroz drugoligase koji su se igrom slucaja nasli u top 7/8. Za razliku od njih Mercedes je iskoristio SC fazu i u njoj se rijesio SS guma sto je bila ocigledna greska. Post Krtole na kojem vidis da je Ham iskoristio 6 setova guma je najbolji pokazatelj da su totalno pogubljeni bili, bez jasne strategije. Ja ostajem pri tvrdnji da bi bolje bilo da je Ham 12/13 krugova prije kraja presao na SS gume. Izgubio bi u boxu ca 20 sec ali bi po krugu bio brzi 2-3 sec, nadoknadio bi izgubljeno i pobijedio Dania, Kimia i Massu.
                      Rosberg s pola snage do pobjede,Ferrariji ne bi imali sanse ni da su kao 2. i 3. usli u 2. krug

                      Comment


                      • #56
                        Da se ispravim, ipak neće biti baš tolika gužva u Moskvi, pošto se VN Rusije vozi u Soćiju...

                        Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • #57

                          Comment


                          • #58
                            Nema srece Kimi jbg, ali opet je uspeo da izvuce trku iako je u jednom trenutku izgledalo da je sve izgubljeno. Krenulo ove sezone Rosberga opasno, ali okrece se kolo srece. Rikardo fantastican, sve vise ga gotivim i mislim da znam za koga cu navijati kada Kimi ne bude vise vozio u F1.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #59
                              Kako su samo Vettel, Raikkonen pa i Hamilton izvukli trku. Vettel 2 puta u obilazak drugih vozača s 14-15 mjesta, Kimi s dosta problema do 5 mjesta, i Hamilton sa začelja na 7 poziciju. A Vettel zapeo za Kvyata, a mislim da je sve bilo čisto.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • #60
                                Hamiltonova vožnja, sa oštećenim bolidom, daje lažnu sliku da je konkurencija dostigla Mercedes.
                                Uz sve probleme koje je imao, sa malo drugačijom taktikom Hamilton bi bez problema stigao do P4, a možda i malo više.
                                Rosberg na kraju lagano sa ogromnom prednošću do pobjede koja mu sada donosi značajnu prednost. Već sada može da lovi samo druga mjesta i čeka kiks Hamiltona, a biće ih kako nervoza raste. Mislim da ćemo ove godine dobiti novog šampiona. Još jednog koji to vozački teško da je zaslužio.

                                Comment

                                Working...
                                X