Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tenis za sve sladokusce, nema zamerki.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Kakav tenis, uzivanje za gledati.. steta sto je malo majstora koji mogu ovo da isprate, i sto jedan od istih nije u stanju fizicki da isprati to na duze staze. Svejedno, bolji set nisam gledao ove godine

      Comment


      • Pitanje je koliko ce Gaelu ostati snage za drugi set ali ovo sto su do sada odigrali je bez sumnje najbolji tenis ove sezone
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Ni Rafa nema snage al` bolje krije
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Monfa sav u misice , a ovolko kondiciju da nema

            Comment


            • Originally posted by Navras 16790 View Post
              2013. Nadal je izasao sa prilicno izmenjenim stilom igre, dosta agresivnijim nego ranije jer je to bio jedini nacin da se suprotstavi Novaku. Njegov nivo iz 2011. bio je dovoljan za sve igrace sem za Novaka zbog cega je morao da promeni neke stvari. Da to nije uradio 2013. ne bi uzeo nijednu veliku titulu a ovako je imao jednu od boljih sezona u karijeri.

              Novak je bio los na USO seriji ali na RG-u je mozda igrao i najbolji turnir u karijeri, bio je ubedjen da osvaja, bas je delovao samouvereno ali je onda u polufinalu jednostavno nadigran. Naleteo je na novu verziju Nadala i nije imao resenje. Onu iz 2011. bi razbucao.
              Bio je los sem na RG gde je sve karte bacio i tamo ga nije samo Nadal pobedio, ako me razumes!

              Ih kako ne volim kad se set ili mec zavrsi duplom.
              Steta.

              Comment


              • Rafa mora poraditi na servisu obavezno.To prvo, a drugo na zavrsavanju poena.Fino otvori proster dubokim i dobrim CC forehandima i onda ne zna poslat lopticu forhendom ili bekhendom u drugi cosak i zavrsiti poen vinerom,forsiranom protivnika ili na mrezi - svejedno je.
                2 ili 3 inside outa za 12 gemova je malo...

                Ono sto je ohrabrujuce je to da je u razmjenama mnogo bolji, bolje se kreće, bolje se brani, loptice su mu dosta dublje,intenzitet tenisa mnogo veći...on i kao takav moze pobjedit svakog sem Novaka.Vidjeli smo kako su padali 2 i 4 na svjetu samo kad Rafa drzi taj intenzitet na visokom nivou.
                Vjerujem da ce ovo doci vremenom.


                Imal ko statistiku prvog seta?
                - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                Comment


                • Ovakvom Nadalu malo ko moze parirati. Ima tu jos oscilacija ali forma ide uzlaznom liniijom i to ekspresno. Jos su Gaelu uslovi isli na ruku: vlazna sljaka, nije toliko toplo i nema sunca. U drugom ne ocekujem previse neizvesnosti.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                    @Vladan, moći ce igrati u kontinuitetu, polako. Do ove sedmice nije mogao ni gem odigrati kako treba, pa evo ga ipak u finalu. Napredak je poprilican a glavni krivac je Novak.
                    Novaku i odgovara da je Nadal najbolji od ostatka i da mu je glavni mec na turnirima, jer Nadal njega ne moze da dobije.

                    Ko misli da je ovo pravi Nadal pravog Nadala nikad gledao nije. Nadal iz 2009. ili 2010. na sljaci Monte Karla bi ovakvom Monfisu prepustio dva gema, ako i toliko.
                    sigpic

                    Comment




                    • Dao sve od sebe Gael ali Rafa je na ovoj podlozi prosto prejak.
                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Pravi Nadal sa sest gresaka vise nego vinera na sljaci i dva puta gubi prednost brejka. Eno Novak se trese od straha gledajuci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Navras 16790 View Post
                          Ovakvom Nadalu malo ko moze parirati. Ima tu jos oscilacija ali forma ide uzlaznom liniijom i to ekspresno. Jos su Gaelu uslovi isli na ruku: vlazna sljaka, nije toliko toplo i nema sunca. U drugom ne ocekujem previse neizvesnosti.
                          Slazem se...Mozda Novak i Nisikori u formi,ali pitanje kakav ce Novak biti,ja mislim da mu je forma u padu i da nece moci da se nosi sa Nadalom,ali videcemo...

                          Comment


                          • Jedno je sigurno: Monfisa nikako ne bih voleo da vidim u Novakovom delu zreba na RG-u. Prihvatam tri Tiema umesto jednog Gaela
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Originally posted by Navras 16790 View Post
                              Jedno je sigurno: Monfisa nikako ne bih voleo da vidim u Novakovom delu zreba na RG-u. Prihvatam tri Tiema umesto jednog Gaela
                              Sumnjam da ce odrzati ovo do Rg-a,ne znam sto,ali mislim da ce se dosta istrositi...Mada i Monfis van forme je tamo opasan...

                              Comment


                              • 11:0 protiv Gaela, nikako ni ja ne bih volio da ga vidim u Parizu kod Novaka, jos na tri dobijena seta, jer on fizicki itekako moze da izdrzi Novakov ritam
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X