Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    To jeste i glupirao se po periskopu sa Flavijom :
    Novak na 70% kapaciteta moze da igra i ovaj turnir, ali ocekujem da servis digne na veci nivo.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Zdravo svima,

      Pratim ovaj forum vec nekoliko godina, i vec par godina razmisljam da se pridzuzim diskusijama. Nisam hteo to ranije da uradim jer sam mislio da cu da "trosim" mnogo vremena oko foruma, ali kada sam shvatio da ja svakako citam komentare i analize satima, ipak sam odlucio da se prikljucim.

      Sto se tice samog zreba, deluje da nema ko da ugrozi Novaka do finala i da mu zreb nije tezak. Naravno, Noletu manje vise ni jedan zreb nije tezak. Bilo bi samo interesantno videti duel izmedju Novaka i Fonjinija. Federer deluje da od prva cetiri nosilaca ima najlaksi zreb, mada je pitanje u kakvoj je formi posle ozbiljne povrede. Sve u svemu, mislim da od njega ne treba puno ocekivati do kraja Roland Garrosa, mada ovde mozda moze do polufinala.

      Sto se druge polovine zreba tice, deluje da Stan ima najtezi zreb. Dobio je najtezek moguceg protivnika u cevrtfinalu.Naravno, ako se gleda na papiru, Nadal ima tezi zreb, ali je Nadalu jedino Tim tezak protivnik u odnsou na one protiv kojih je mogao da igra. U cetvrtfinalu je Nadal dobio (tenutno) drugog najkalseg protivnika,a Novaka je izbegao pre finala. Tu valja napomenuti jos jednu interesantnu cinjenicu.

      Wawrinka je 4. nosilac, dok je Nadal 5. Verovatnoca da oni budu u istoj cetvrtini zreba je 1/4. To i nije tako malo verovatno. Medjutim, oni su bili u istoj cetvrtini zreba i u Sangaju, Parizu, Melburnu i u Majamiju. Ovde sam preskocio Indian Wells jer tamo Federer nije igrao, pa je Vavrinka bio 3. nosilac, a Nadal 4. , pa nisu mogli da se sastanu pre polufinala( a i finala). Federer nije igrao ni u Majamiju, ali se tamo prijavio za turnir, pa je Nadal bio 5. nosilac a Stan 4. Takodje nisam racuno i London, jer je tamo drugaciji sistem takmicenja( Mada su i tamo bili u istoj grupi). Ako izracunamo verovatnocu za tako nesto dobijamo (1/4)^5=1/1024, sto je manje od jednog promila. Naravno i jedan i drugi u tem periodu nisu bili konstantni, pa retko ko je to primetio. Jedna od neverovatnijih stvari sto se zreba tice, jos od onih kada je Novak stalno bio u Rogerovoj polovini na AO,WB i US openu.

      Sto se Mareja tice, ocekujem da bude bolji nego u Americi, ali ne dobar kao prosle godine na sljaci . Mislim da ovde moze do polufinala.

      Sto se Novaka tice mislim da mu ovaj turnir nije previse bitan. Naravno, bilo bi dobro da osvoji svaki masters, ali Roland Garros je mnogo bitniji, a samim tim i Rim...

      Comment


      • #33
        Originally posted by MareLFC View Post
        Nadal-Wawrinka pravi derbi za tu cetvrtu poziciju pred RG.
        Strašno bitno obezbediti 4.poziciji na rankingu, da se izbjegne NOvak u četrtfinalu Roland Garrossa.

        Thiem me puno više brine od Stana.

        Comment


        • #34
          [QUOTE=pedja5000;1490068]Zdravo svima,

          Wawrinka je 4. nosilac, dok je Nadal 5. Verovatnoca da oni budu u istoj cetvrtini zreba je 1/4. To i nije tako malo verovatno. Medjutim, oni su bili u istoj cetvrtini zreba i u Sangaju, Parizu, Melburnu i u Majamiju. Ovde sam preskocio Indian Wells jer tamo Federer nije igrao, pa je Vavrinka bio 3. nosilac, a Nadal 4. , pa nisu mogli da se sastanu pre polufinala( a i finala). Federer nije igrao ni u Majamiju, ali se tamo prijavio za turnir, pa je Nadal bio 5. nosilac a Stan 4. Takodje nisam racuno i London, jer je tamo drugaciji sistem takmicenja( Mada su i tamo bili u istoj grupi). Ako izracunamo verovatnocu za tako nesto dobijamo (1/4)^5=1/1024, sto je manje od jednog promila. Naravno i jedan i drugi u tem periodu nisu bili konstantni, pa retko ko je to primetio. Jedna od neverovatnijih stvari sto se zreba tice, jos od onih kada je Novak stalno bio u Rogerovoj polovini na AO,WB i US openu.



          Da li je moguče da su žrebovi namješteni?

          Comment


          • #35
            Pa dobro nema ni Novak bas tako lagan zreb,Monfis je u odlicnoj formi,Ferrer je uvek opasan na sljaci,a Federer je Federer.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • #36
              nije uopste naivan zreb ali je odlican za uigravanje i sto bolju pripremu sa ovogodisnju sezonu sljake

              Comment


              • #37
                Originally posted by Ivan_pg View Post
                Nadalu zrijeb pakao:Rosol/Thiem/Wawrinka/Murray/Djokovic
                Znači ako dogura do 3. kola može da peva.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • #38
                  Današnji trening i partner

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #39
                    Ovako gledajući žrijeb nije nimalo lak i ne treba nikog otpisati, svi oni znaju zaigrati svoj najbolji tenis protiv Novaka..mada mislim da tu ne bi trebalo biti poteškoća do polufinala sa Federerom..al opet sve zavisi od Novaka kako se bude osjećao na terenu, i što da ne osvoji tj. odbrani i ovo ako može, mada bi mi bio draži Pariz.
                    Od Nadala ne očekujem previše i mislim da je on završio svoje

                    Comment


                    • #40
                      Kolko je izras'o ovaj Zverev

                      Comment


                      • #41
                        Uopste ne izgleda da je visociji 10 cm,maksimum 3-4.Visine ovih mladih igraca su mi jako sumnjive,Coric 185,Rubljev 188.Tiafo 188...mislim da su svi nizi.

                        Comment


                        • #42
                          Od aprila 2010. velika cetvorka je osvojila 93% Masters turnira, 50 od 54. Marej sedam, Federer osam, Nadal 12, Djokovic 23.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Tesko da ce Nadal stici do no.4 pre RGa, on brani duplo vise poena od Vavrinke.
                            baš u tom djelu sezone se od Rafe očekuje, da napravi veliku kolekciju poena

                            Prošle godine - polufinale MC, 8-finala Barcelona, finale Madrid, 4-finale Rima - Rafa može puno bolje u ovoj godini.

                            A kot Wawrinke se naravno baš ništa ne može prognozirati

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by miloolja View Post
                              Današnji trening i partner
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Od aprila 2010. velika cetvorka je osvojila 93% Masters turnira, 50 od 54. Marej sedam, Federer osam, Nadal 12, Djokovic 23.
                                Ko bese uzeo ostala 4 ? Wawrinka , Ferrer , Tsonga i ?

                                Comment

                                Working...
                                X