Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjutra je finale najvjerovatnije, odlican Nadal.

    Toliko o strasnom Veselom, tankovao Novak, danas je to vec jasno
    sigpic

    Comment


    • Ide po titulu Rafael, najavio sam jos na pocetku.
      OVAKO

      Comment


      • Veseli napravio brejk na startu pa izgubio 6 gema za redom. Bitno da je on pobedio Novaka, No.1. Bice to sjajna prica za njegove unuke jednog dana.

        Comment


        • I toliko od Veselog

          Comment


          • Dosao samo da poljubi zenu i malog, da otvori LOKAL ... sta im radi

            Eto sta ti je zivot, dobijes Novaka ali pogines... eno doktor ga nesto cereci.

            Monfa samo gazi, mozes jos i da Rogera ponovo naprasis.
            Last edited by AIRBORNE; 14-04-16, 15:31.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Kako ce sad Federer da oduva crnoga Aguta

              Comment


              • E kad mu Monfis ovo radi, sta bi mu tek Novak radio da nije tankovao juce
                sigpic

                Comment


                • Aman ljudi nije realno ocekivati da Veseli dobije odlicnog Monfisa nakon onakvog praznjenja juce.

                  Comment


                  • Naravno da nije, ali isto sam i juce rekao, kad je god Novak iole ozbiljnije riternirao i udarao po lopti ovaj poena bukvalno vidio nije. Pa iz aviona se vidjelo kako Novak igra, druge servise pri kraju treceg seta konstantno slao u aut, izgradi poen pa posalje loptu u aut. Ovdje imamo Monfisa koji je u svim segmentima ispod Novaka osjetno i koji ga bukvalno unistava i riternom i sa osnovne. Najbezbolnije je bilo tankovati protiv Veselog.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by DejZ View Post
                      Aman ljudi nije realno ocekivati da Veseli dobije odlicnog Monfisa nakon onakvog praznjenja juce.
                      A Monfa coolira sta ce i on, razume sve covek
                      Kako da igra kada ovaj ne moze da pogodi bilo kog iz publike a kamoli neku liniju ili (u)teren
                      Ajde Monfa care do finala minimum.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Sta radi Monfa HAHAHAHA debilno al` simpaticno
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Poslije operacije koljena igra ovaj Federerko

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Naravno da nije, ali isto sam i juce rekao, kad je god Novak iole ozbiljnije riternirao i udarao po lopti ovaj poena bukvalno vidio nije. Pa iz aviona se vidjelo kako Novak igra, druge servise pri kraju treceg seta konstantno slao u aut, izgradi poen pa posalje loptu u aut. Ovdje imamo Monfisa koji je u svim segmentima ispod Novaka osjetno i koji ga bukvalno unistava i riternom i sa osnovne. Najbezbolnije je bilo tankovati protiv Veselog.
                            Cim sam vidio da je u Djokovicevom djelu zrijeba Veseli bio sam siguran da ce mu napraviti velike probleme mada iskreno nisam ocekivao da dobije.Ceh ima rijetku kombinaciju kretanja i snage u udarcima + odlican drop shot za promjenu ritma.Moze se igrati protiv Djokovica ali ga je tesko dobiti zbog toga sto se moraju iskoristiti bukvalno sve sanse i periodi njegove lose igre a nivo igre njegovog protivnika mora da bude konstatno na najvisem nivou i naravno uz maksimalno rizicne i hrabre udarce.Jako je bitno dobro poceti mec i uzdrmati ga jer on tada pocinje malo da poklanja i izbacuje druge servise i lake loptice o kojima ti pricas u aut.Na kraju najvaznije od svega je ne uplasiti se pobjede,ubjedjen sam da Djokovic nije tankovao.

                            Comment


                            • Za mene postoje 2 vrste tanka.

                              Varijanta 1: Ja cu da izgubim ovaj mec, tj igracu tako da su jako male sanse da pobedim.

                              Varijanta 2: Ulazim u ovaj mec krajnje opusteno, ako prodjem, super, ako ne, prezivece se.

                              Podsetio me mec na Madrid i mec sa Dimitrovom. Daleko od toga da je to namerno losa igra, ali prosto se vidi manjak zelje za izgaranjem na terenu i pobedom.

                              Vesely je svoj deo posla uradio odlicno, ali Novak je dosta pomogao.

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Sjajan mec, steta sto je malo opao intezitet u drugom kao i sto Tim nije iskoristio vise brejk lopti, slomilo ga je to videlo se
                                Ume Tim da udara ali ne ume da pobedjuje, mora jos da uci.

                                Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X