Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav crni tank, ne radi se to tako sto drljas preko 2 sata pokusavajuci na sve moguce nacine da pronadjes ritam. Da je hteo da tankuje mec bi bio gotov dosta ranije.

    Videcemo sta ce izjaviti ali Don je delovao bas zabrinuto, sto mi takodje govori da ovo nije bilo planirano.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Nema losih tenisera i protiv svakog moras zapeti i odigrati do kraja mec,,,a nesto se Novaku nije igralo bas... moralo se i to jednom desiti,ide Rim, Madrid, Pariz bice prilika.,,

      Comment


      • Poslednji poraz od igraca koji nije u top 50 Novak je dozivio od Malisa u sesnaestini Kvinsa 2010. godine. Dobio je poslednjih 107 meceva protiv igraca van 50.

        Poslednji poraz od igraca koji nije u top 30 se desio u Bazelu 2011. kad ga je Nisikori savladao.

        Poslednji poraz u drugom kolu Mastersa desio se 2013. u Madridu kad ga je dobio Dimitrov.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Navras 16790 View Post
          Kakav crni tank, ne radi se to tako sto drljas preko 2 sata pokusavajuci na sve moguce nacine da pronadjes ritam. Da je hteo da tankuje mec bi bio gotov dosta ranije.

          Videcemo sta ce izjaviti ali Don je delovao bas zabrinuto, sto mi takodje govori da ovo nije bilo planirano.
          Svaki Novakov tank je sablonski isti, izgubi prvi tijesni set, uzme drugi lako i izgubi treci, nekad i preda u trecem.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Sigurno nije namerno izgubio. Izgubio je jer je Veseli bio bolji i koristio svoje prilike - izgubio j jer je bio los - nepripremljen za ovu podlogu.
            Njemu je bilo svejedno. Nije dao ni 50 % svojih mogucnosti. Ja sam supruzi odmah rekao cim je Veseli odigrao onaj drop da Novak vise nece da se trudi da dobije mec tako je i bilo. Ovde neki ljudi ocekuje od Novaka da osvoji IW, MI, MC, MD, RM i RG. On to i moze ali uz eveliki rizik da se povredi ili na kraju kiksira na RG. Plus mislim da je vise vremena proveo sa Stefanom nego sto je trenirao sto je sasvim normalno. Ima vaznijih stvari u zivotu od tenisa.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Svaki Novakov tank je sablonski isti, izgubi prvi tijesni set, uzme drugi lako i izgubi treci, nekad i preda u trecem.
              Kao na primjer?

              Comment


              • Pa, konačno jedan otvoreniji turnir

                Comment


                • Sada je Bojana u soku, psic se vise ne odaziva na Pako nego na Jirzi Mislim tako je pas odabrao je l` se Bojana vec dva sata derala i vikala to.


                  Meni je sve ravnooooo, svi imaju svog "Rasola" pa tako i Novak. Idemo dalje. Nista, gas picimo od Madrida.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Novak treba sve da da na Slemovima, rekao sam i na pocetku godine da su Mastersi sad vec nebitni, a pogotovo su nebitni sad kad je rekorder.

                    Mastersi treba da mu sluze za formu i fizikalije. Mada on kad je fizicki spreman forma nije problem.

                    Ljudi uglavnom ne kapiraju koliko je tesko naci motivaciju i zelju u ovakvim dominacijama, svako izbacivanje iz dosade je dobra stvar. Poraz moze i ucinice ga gladnijim, motivisanijim, i sto je najvaznije svjezijim.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Svaki Novakov tank je sablonski isti, izgubi prvi tijesni set, uzme drugi lako i izgubi treci, nekad i preda u trecem.
                      Moya u Sinsinatiju, Anderson u Majamiju, Santoro u Parizu.... Skolski primeri tankovanja i sve je gubio glatko u dva seta.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Svaki Novakov tank je sablonski isti, izgubi prvi tijesni set, uzme drugi lako i izgubi treci, nekad i preda u trecem.
                        Redosled je nebitan. Ovaj poraz me podseca na onaj poraz od Kverija na MS u Parizu.

                        Comment


                        • сада ће Весели бити у својој земљи на свим насловним странама, невиђен успех, а однеће са турнира мизерних 20 бодова, ха ха... какав апсурд...

                          Владан је све исправно скапирао, мастерси су небитни, а што навијачи то не схватају нико им није крив...
                          Last edited by Žika; 13-04-16, 16:47.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Kao na primjer?
                            Tipsarevic u Londonu, Rohus u Majamiju, Malis u Kvinsu, Simon u Marseju, Anderson u Majamiju, Conga u Parizu.

                            Imamo i primjere da ne ide tim sablonom ali idu mecevi u tri seta, Berdih u Rimu, Nisikori u Bazelu, Kveri u Parizu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni je najgori osećaj.. ne ovaj poraz, niti što je to od Veselog, momak apsolutno zaslužio ovu pobedu, sa velikim P, bez obzira što Novak hoće-neće da igra, malko, tankuje...tra,la,la... nego osećaj što iako Čeh imao 2 meč lopte...svi se nadaju, pa i Viško tamo u onoj kabini (čuješ mu po glasu, ne mora izričito da kaže) da Novak može i na kraju hoće da preokrene. Najgori osećaj, jer nije preokrenuo, naravno, ali i to pokazuje valjda koliko je sve ovo što radi veliko i premoćno i iskreno meni je ok što je izgubio, samo da se ja nisam ovoliko danas opustila, jer mačka otišla...

                              No i činjnica da je ušao mlako u meč, nepoznata protivnikova igra, čekao Čehove greške i padove...da li je tankovao ili ne nemam pojam, ali jedno bode oči... početkom trećeg seta Novak ponovo pravi neke čudne greške, povlači se, previše mlako igra, sve po sredini šalje lopte i ne vraća servis... koji je do tada počeo da čita i slao mu pod noge... i razigrava ponovo portivnika koji šalje sve dublje lopte, gađa linije i u mali ga mozak sa onim dropovima. U svakom slučaju, neobično..poraz u I kolu , digla se uzbuna, ponadali se ko zna koji sve... ali kratkog daha će sve to biti. Naravno.

                              A sad...vamos

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jbg, ne moze sve i uvek da se pobedi. Mora nekada i da se izgubi.
                                Bolje u MC, nego na RG.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X