Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se poredi ovde... tako moj 9godišnji bratanac kada je ravnao ko je bolji od koga, jer je u nekom trenutku njegov tim izgubio od ovih, a onda ovi izgubili od onih, a oni izgubili od nas ... i zaključak je... da mi ipak nemamo pojma.
    Last edited by miloolja; 30-03-16, 12:44.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sinošnji Novak kao Nadal u IW.Tim je imao zicer.Možda će on osvajati slemove, nisam prorok, ali šampioni tipa Federera,Nadala i Đokovića se ne rađaju često, zato i imamo vakuum. Očigledno u tenisu nisu važni udarci, već kompletnost, i po mom mišljenju voljni momenat, to je Nadal imao do krize a sad je Đoković preuzeo od njega taj segment. Sinoć je loš Novak dobio na foru

      Comment


      • Kako bilo, ali utisak turnira, a vjerovatno i sezone je ono zviždanje na Novakov (Srbinov) ispravan čelendž.
        Koje su to napaćene i frustrirane glave.
        Zato su mi sve njegove pobjede i draže nego što bi to bilo normalno

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Nista onda ako je tako, da prizeljkujemo u buducnosti Thiema pre nego Fratangela... oh ne, cekaj, ja bih ipak radije Fratangela ako ne smeta, sta cu ne mogu protiv sebe
          Ja bih pre svega priželjkivao Djokovića kojem se igra tenis, kojem ne smetaju vlaga ili vetar, kojem niko od uže i šire rodbine nije bolestan ...Onda je svejedno ko je protivnik.

          Comment


          • Svaka teniska utakmica je prica za sebe. I to sto odredjeni igrac protiv Novaka osvoji vise gemova/ setova nego neki drugi igrac, ne mora nista da znaci tj ne treba da utice na njegovu komparaciju sa bilo kim. Komparacija na tom nivou cak ne bi ni trebala da postoji.

            forum1nick - ne znam za tebe, ali meni je ipak najveci utisak to sto Djokovic ove godine do sada ima jedan poraz - i to kada je bio prinudjen da preda mec.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              Kako bilo, ali utisak turnira, a vjerovatno i sezone je ono zviždanje na Novakov (Srbinov) ispravan čelendž.
              Koje su to napaćene i frustrirane glave.
              Zato su mi sve njegove pobjede i draže nego što bi to bilo normalno
              Covjece, mislim zaista dali si ozbiljan?
              2014 u IW-u Dolgopolov vodio 6-5 u TB-u treceg seta, odservirao AS, Nadal trazio challenge i lopta milimetar u autu, publika zvizdala Nadala. Sto, jel publika mrzi Nadala? Ne, nego u svaku zemlju publika zeli da slabiji pobjedi, odnosno da pruzi sto je mozno vise otpor i da mec bude interesantniji. Nije neko platio kartu da gleda kako Djokovic pobedjuje sa 6-1 6-0. Kakvi su te price, svi ga mrze zato sto je Srbin. Mislis da boli uvo one u publici odakle je Novak ili Thiem.

              Ajde da igra protiv Bosanac ili Hrvat pa da razumem, ali ovako...
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by djkov View Post
                Ja bih pre svega priželjkivao Djokovića kojem se igra tenis, kojem ne smetaju vlaga ili vetar, kojem niko od uže i šire rodbine nije bolestan ...Onda je svejedno ko je protivnik.
                Apsolutno, takav je trenutno nepobediv, pogotovo u ovoj konkurenciji. Pisao sam vec, kako pomalo krivim trenutno neadekvatne protivnike koji ne mogu da izvuku visi nivo iz Novaka. Nedostaju mi partije protiv Nadala na US 2011, Soderlinga u Rimu, razni mecevi sa Delpom
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Gle ovog nevaspitanog, nezrelog momka , majko Bozja
                  OVAKO

                  Comment


                  • Ima Tiem potencijal da namuci Novaka u sporim uslovima ali ga isto tako imaju i Agut, Sepi, Simon... To su igraci koje Novak jako tesko probija na sporim podlogama i meni se digne kosa na glavi kad mora da igra protiv njih. Razlika je sto je Tiem nesto potentniji ofanzivno ali s druge strane nema varijacije jednog Simona npr.

                    Pogledah malo njegove rezultate ove sezone, pa on je u Australiji izgubio od jednog Gofana, dok ga je u IW-u tukao poluraspali Conga. Ne znam, meni to ne deluje ohrabrujuce

                    Jos jedna stvar, meni je on jako mucan za gledanje, imam utisak da konstantno rudari, pa cak i taj fh cudno izvodi, nekako neprirodno. Nema te fluentnosti u igri kao kad pogledas neke druge mlade igrace za koje na keca mozes reci da imaju to nesto posebno. Kod Tiema, a vec se ponavljam, ne videh nijedan ekstra kvalitet koji bi izazvao wow! efekat. Ne kazem da se ne moze skockati jedan solidan paket od postojecih elemenata ali miljama je to daleko onoga sto se trazi za buduceg broja jedan, osim ako tenis ne napravi jedan veliki iskorak unazad
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Gle ovog nevaspitanog, nezrelog momka , majko Bozja
                      On kao Jankovicka a u poslednje vreme i Marej, ne moze ni jedan mec da odigra a da se ne posvadja sa sudijom ili nekim iz loze.

                      Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Originally posted by Navras 16790 View Post
                        Ima Tiem potencijal da namuci Novaka u sporim uslovima ali ga isto tako imaju i Agut, Sepi, Simon... To su igraci koje Novak jako tesko probija na sporim podlogama i meni se digne kosa na glavi kad mora da igra protiv njih. Razlika je sto je Tiem nesto potentniji ofanzivno ali s druge strane nema varijacije jednog Simona npr.

                        Pogledah malo njegove rezultate ove sezone, pa on je u Australiji izgubio od jednog Gofana, dok ga je u IW-u tukao poluraspali Conga. Ne znam, meni to ne deluje ohrabrujuce

                        Jos jedna stvar, meni je on jako mucan za gledanje, imam utisak da konstantno rudari, pa cak i taj fh cudno izvodi, nekako neprirodno. Nema te fluentnosti u igri kao kad pogledas neke druge mlade igrace za koje na keca mozes reci da imaju to nesto posebno. Kod Tiema, a vec se ponavljam, ne videh nijedan ekstra kvalitet koji bi izazvao wow! efekat. Ne kazem da se ne moze skockati jedan solidan paket od postojecih elemenata ali miljama je to daleko onoga sto se trazi za buduceg broja jedan, osim ako tenis ne napravi jedan veliki iskorak unazad
                        Ne leze Tiemu servere, ima probleme jer mu sabijaju BH. Ne mozes tako da poredis protiv koga je izgubio, eto primer Novak je izgubio set od Fratangela a ojadio Raonica u finalu. Thiem je defakto tezak i nezgodan match up za Novaka, nesto kao sto je i Wawrinka.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Apsolutno, takav je trenutno nepobediv, pogotovo u ovoj konkurenciji. Pisao sam vec, kako pomalo krivim trenutno neadekvatne protivnike koji ne mogu da izvuku visi nivo iz Novaka. Nedostaju mi partije protiv Nadala na US 2011, Soderlinga u Rimu, razni mecevi sa Delpom
                          Soderlinga u Rimu je pregazio kao plitak potok. Ne znam što ti on nedostaje? H2H mislim da je 6:1 za Novaka. Jedina pobeda ovog je bila u Londonu 2009 u grupnom delu.

                          Comment


                          • Olja, da imamo pojma uzeli bi pare na kladionici. Možemo samo da pretpostavljamo ili navijamo, jer nam je neko drag. I meni je nevjerovatno da nije izgubio ove godine već predao zbog oka, zato ljudi kažu Bratanđelo bog, uzeo set. Iskreno pred početak sezone sam strahovao za Novaka da neće ponoviti 2015. Sad vidim da će biti bolja, naravno uvijek se može desiti kiks, naše je da se nadamo da će biti najbezbolniji.
                            Dobro za Novaka ovaj meč, neće ga podcijeniti kao Vavrinku,Nišikorija i Nadala.

                            Comment


                            • Jeste li videli kako se Marej "raspravljao" sa sudijom na mecu protiv Dimitrova, kada je Bugarce u drugom setu povelo 3-0 uz dupli brejk!?
                              Poceo da lupa reketom po torbi kao nenormalan, i kada mu je sudija dodelio opomenu on se kao buni nesto. Na foru zbog cega, pravi se blesav, posle poceo i da se smeje.
                              Ne Endi nije te video ceo stadion a ni brojni ljubirtelji tenisa sirom sveta
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ne leze Tiemu servere, ima probleme jer mu sabijaju BH. Ne mozes tako da poredis protiv koga je izgubio, eto primer Novak je izgubio set od Fratangela a ojadio Raonica u finalu. Thiem je defakto tezak i nezgodan match up za Novaka, nesto kao sto je i Wawrinka.
                                Otkad je Gofan server

                                Ne leze mu udaraci, nema dovoljno dobru defanzivu, a ofanzivno ne moze da im stane na crtu. Tiem ce fakat biti protivnik protiv kojeg ce morati da zapne na sporim podlogama ali stavljati ga u istu recenicu sa Wawrinkom nema previse utemeljenja u realnosti.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X