Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas lep gest Vladane.

    Stanislasu tepaju godinama svi u svetu tenisa, Kurijer takodje i Nadalu i Novaku na terenu...

    Inace obozavam da slusam Brazilce kad vode svoje repke, timove.

    Comment


    • Lepe reči i lepa podrška za odličnog momka. Sledeći Souza na Uskrs.
      Last edited by miloolja; 26-03-16, 01:49.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Stanislasu tepaju godinama svi u svetu tenisa, Kurijer takodje i Nadalu i Novaku na terenu...
        Ne stoji jer je on zvanicno promijenio ime u Stan.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nije bas tako cesto da Novak ovako nekoga hrabri i cestita na mrezi iako ga je rutinski savladao. Znacice Edmundu svakako.
          Normalno, kada vežba za Mareja i Vavrinku. Tek njih će da hrabri na mreži....

          Comment


          • Oće da opravda Čačanin tepanje od strane Pralice po svaku cenu, jer mu to baš prija, al mu klimavi argumenti.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ne stoji jer je on zvanicno promijenio ime u Stan.
              Pricam za pre 2 promene imena ;)

              Vreme uzasno za tenis, Miami ispija, prebacih na Gaskea, izgleda kao pokisli mis.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Oće da opravda Čačanin tepanje od strane Pralice po svaku cenu, jer mu to baš prija, al mu klimavi argumenti.
                ;)

                Comment


                • Djokovic i Tim su izjednaceni na prvom mjestu ove sezone po broju pobjeda, Novak je na 23-1, a Dominik na 23-5.
                  sigpic

                  Comment




                  • Novak Srdjana Djokovic samo 13 vinera 1 manje od Edmunda.

                    Comment


                    • Meni ovo izgleda kao da je Pralica izgubio na opkladi, ali bez zezanja. Za vrijeme čitavog prenosa nijednom nije izgovorio Đokovićevo prezime, "Novak" je pomenuo jednom u nominativu i dvaput u akuzativu, dok je "Nole" izgovarao tokom čitavog prenosa, ali isključivo u nominativu. Što se ostalih padeža tiče uglavnom ga nije pominjao "još jedan siguran gejm", a kad je baš morao pominjao je "prvog reketa sveta". Možda sam propustio ukupno 2 minuta od meča, pa se ograđujem ukoliko je uspio u tom intervalu da pomene sve navedeno. Vjerovatno antologijski prenos i ne mogu zamisliti da će se nešto slično ikad desiti bilo gdje na svijetu, osim ako nas Pralica "počasti" novim spektaklom.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Dobra Azarenka, trenutno najbolja na wta, drzi loptu u terenu i odlicno udara.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kol'ki džep!
                          https://www.youtube.com/watch?v=zqlsKKWHhk0

                          ;)

                          Comment


                          • Meni nadimci ne smetaju, sem kad Azarenku zovu Vika, to mi baš nekako bode uši i smeta, to naročito radi komentator na Eurosportu ne znam mu ni ime.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Najgore je kad ovi naši Nadala zovu Rafa. Je l može neko da zamisli da ga neki španski komentator zove Rafa?
                              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                              sigpic

                              Comment


                              • Sad bih i ja nesto napisao na ovu temu ali bicu ekspresno obrisan zbog specijalnih filtera, tako da mi se ne isplati da akam tastaturu
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X