Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kirdza bio ispod svog nivoa koji drzi ove 2016-e, tako da je samo ulepsao igru Keja i nekako je "vestacki" naduvao.
    Minimum pola onih poena ne mogu proci kod Novaka, sto je vec dobar pocetak razmisljanja o finalu.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Novak lagano pobedjuje keia

      Sent from my DG800 using Tapatalk

      Comment


      • Nishikori je pokazao ogranicenja Kirjosa. Iako ima veci potencijal od Raonica i Berdiha, on ne moze izdrzati razmjene sa osnovne sa najboljima. Nishikori je ujedno pokazao da mu je mjesto u prava cetiri. Moguce dau ovom trenutku zasluzuje da bude 2.

        Ako je Novak u potunosti rijesio problem Nishikorija, ocekujem rutinsku iako tesku pobjedu. Nesto kao protiv Gofana. Ako problem nije rijesen, onda je sve moguce. Klimatski uslovi odgovaraju Kaiu, a brzina podloge Novaku.

        Originally posted by Navras 16790 View Post
        Losa takticka priprema meca, to je kljucni uzrok tog poraza. Racunali su na Nisikorijev umor i Novak je izasao na teren sa namerom da otalja. Kad je Kei krenuo da reseta malo je reci da su bili zateceni, sto svakako ne umanjuje Keijevu odlicnu partiju ali glavni razlog je u nonsalantnom pristupu mecu od strane Novaka i Dona.

        No, lekcija je naucena i nakon toga Kei vise nije nijednom ozbiljno pripretio Novaku. Na poslednjem mecu u Australiji je pociscen sa terena
        Ovo mi lici na "inside" informaciju. Iako u njoj sigurno ima puno istine, postoji i doza samozavaravanja, tj potcjenjivanja Nishikorija.
        Last edited by NI; 02-04-16, 10:08.

        Comment


        • Nema sile da je Japanac fizički jači od Novaka i u ovim uslovima. Ovakvi klimatski uslovi ne odgovaraju nijednom čoveku. Kada je 30 stepeni subjektivni osećaj usled vlažnosti i vetra je preko 40 stepeni, nikome to nije komforna zona.
          Između ostalog postoji velika verovatnoća da će biti kiše samim tim će biti i lakše.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ne bi bilo prvi put da se Nishikori raspadne nakon velikog izdanja u prethodnom kolu, niko ne zna zavarati kao on. Prošle je razbio Rafaela, odigrao bez greške, dođe Murray i on ne zna gdje se nalazi na terenu. I u Australiji je djelovao prilično pogubljeno

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kirijos je bio pozeljan jer sem servisa nista nema da ugrozi, a po toj vrucincini ce Kei biti pravi izazov.
              A posto je Kei brutalan kad je vrucina
              OVAKO

              Comment


              • Za razliku od Vladana i NI-ja, mislim da se Novak više pita u sutrašnjem meču.
                Nema više potcjenjivanja.
                Ako se bude mučio sa servisom kao dosad meč u tri seta.
                Novak će dati sve od sebe za titulu.

                Comment


                • Imam neki osjecaj da ce Novak lakse odraditi ovo finale, nego prethodna 3 mecha. Valjda upravo zato jer je finale..

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Nishikori je pokazao ogranicenja Kirjosa. Iako ima veci potencijal od Raonica i Berdiha, on ne moze izdrzati razmjene sa osnovne sa najboljima.
                    Njega je Milos potpuno nadigrao sa osnovne u cetvrtfinalu, nista maltene nije zavisilo od Grka, ali je dobro servirao, a Raonic onako los serverski dan ove sezone vise ponoviti nece. I pored toga sto ima bolje fizikalije i kretanje jasno je da ce on biti opasan za najbolje samo na ultra brzim podlogama, dok su npr. neki drugi teski udaraci opasniji na sporijim podlogama.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Nema sile da je Japanac fizički jači od Novaka i u ovim uslovima. Ovakvi klimatski uslovi ne odgovaraju nijednom čoveku. Kada je 30 stepeni subjektivni osećaj usled vlažnosti i vetra je preko 40 stepeni, nikome to nije komforna zona.
                      Između ostalog postoji velika verovatnoća da će biti kiše samim tim će biti i lakše.
                      Screenshot_2016-04-02-13-11-28.jpg

                      Ne znam jel vidiš . Nine baš toliko da se povećava temp ali će zavisiti dosta od uslova. Mada kada je pregrmeo ovih zadnjih par dana nema razloga da bude ništa teže nego ranije
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Bogami Marli ozbilno počeo da prati tenis, moram da primetim, što je za svaku pohvalu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pff vraća se fudbal. Tako da nema mene vise. Salim se finale se prati pogotovo Miamia . Nema sta ne volim u vezi tog grada pa tako i turnir .
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            [ATTACH=CONFIG]14410[/ATTACH]

                            Ne znam jel vidiš . Nine baš toliko da se povećava temp ali će zavisiti dosta od uslova. Mada kada je pregrmeo ovih zadnjih par dana nema razloga da bude ništa teže nego ranije
                            Ne vidim brate Ali sam poprilično siguran da kada Sunce uprži onu podlogu sigurno ide +10 uz otežavajući faktor u vidu vlažnosti.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Čim sednem za komp šaljem ti sliku .
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Paris 2014
                                WTF 2014
                                AO 2015
                                Indian Wells 2015
                                Miami 2015
                                Monte Carlo 2015
                                Rome 2015
                                FO 2015
                                Wimbledon 2015
                                Canada 2015
                                Cincinati 2015
                                USO 2015
                                Shanghai 2015
                                Paris 2015
                                WTF 2015
                                AO 2016
                                Indian Wells 2016
                                Miami 2016

                                Ovo je nesto nezapamceno. Na 18 poslednjih velikih turnira na kojima se pojavio dosao je do finala, od toga je osvojio 14. Mora da se trazi nova rijec, dominacija je preslaba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X