Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by lambasa77 View Post
    Posle svih problema koje je imao Hamilton, biće dobro ako bude na podijumu...a kakve je probleme imao????

    Sent from my D5503 using Tapatalk
    Prvi se zove Maks, a drugom je ime Karlos
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #62
      Toro rosso veliko iznenadjenje, ali evo sad sjebase Verstapena. Decko ce biti napredak sezone. Svaka cast. Samo nadam se da ce bolid i tim odrzati sve ovako do kraja sezone.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Verstapen je izgleda ozbiljan i "zajeban" lik. Kako je samo narezilio ekipu preko radija.
        Ferrari je očigledno bio zauzet proslavom početnih prestizanja, pa je zaboravio da mjenja gume
        Koštaće ih pobjede. Dobro, još su mladi imaju vremena da uče.

        Comment


        • #64
          Ako ovako ostane. Koja sreca za Mercedes pa to je neverovatno.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Max je opasan vozač, opasan, čim je Sainz poremetio Palmera, Max koristi priliku... Sjajno...

            Comment


            • #66
              Decko vozi sampionski. Steta sto su ga zaznuli u pitu.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Max kao da je očekivao da mu Karlos nadoknadi štetu koja mu je nanijeta od strane boxa.
                Mlados' ludos'.

                Comment


                • #68
                  Ferari je odradio ovo kao da su oni Haas("debitantska i neiskusna ekipa").
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Ljudi, svi mogu biti generali posle bitke. Šta da smo imali još jedan SC ili čak Virtualni SC? Mečka bi morala da ide u boks i izgubili bi pozicije. Imali su sreće danas, naročito Lewis koji danas nije pokazao apsolutno ništa... Ja sam vrlo zadovoljan, trka je bila odlična, Vettel je bio daleko bliže danas nego prošle godine...

                    Čestitke za Haas, prva potpuno nova ekipa posle Toyote i davne 2002. koja je uzela poene na debiju. Grosjean dobro vozio, nadam se da neće biti momenata kao nekad davno... Williams opako podbacio.

                    Comment


                    • #70
                      @vanja, ipak nije realno za vrijeme SC praviti strategiju koja predviđa još jedan SC, bar ne za oba svoja vozača.
                      Ne radi se o generalima poslje bitke. Čim su otkrili crvene gume na ponovnom startu stvari su bile jasne.
                      Kao da su bilo okupirali slavljem dobrog starta. Ne znači da bi crveni dobili trku da su se odlučili za drugačije, ali ovako su nam prosto "ukrali" borbu na stazi.

                      Haas definitivno sada napravio najveće čudo posljednjih sezona!

                      Niko, iskusno, odlukom u pauzi pokrio timskog kolegu i time uradio najvažniju stvar za sebe - pobjedio prvog komšiju.

                      Max na kraju umalo da napravi najveću štetu na trci. Njegov mentalitet jeste trkački, ali u TR moraju ozbiljno da razgovaraju sa njim.

                      Alonso ipak prošao bez potresa mozga, što mi izgleda potpuno nevjerovatno nakon onakvog udesa.

                      Sezona ipak obećava znatno više od prethodne.

                      Comment


                      • #71
                        Pozdrav svim,

                        Imam smo jedno pitanje, da li jos nekom smeta otvoreno favorizovanje Mercedesa od strane voditelja ili mi se ovako rano smo cini?

                        Comment


                        • #72
                          Cini ti se druze i ujedno dobrodosao.



                          Sta reci...

                          Jedno vrijedno paznje jeste rezultati Rikarda i Toro Rosovaca jer su odradjivali ozbiljan posao tokom trke. Ostalo je sve tanko.

                          Has, Has, Has.
                          Pa imali su dvije godine da se pripreme + Ferari kao podrska sta se drugo i ocekivalo.

                          Alonso upropastio sa crvenom zastavicom ostatak dio trke al fala bogu sto je izasao ziv i zdrav iz onog cuda od bolida.

                          Pa to je to . Manje vise isto kao i prosle sezone.
                          Last edited by Dule Krtola; 20-03-16, 08:40.

                          Comment


                          • #73
                            Vidim poredak I razocarao me. Jedino dobro je to sto je Alonso ostao ziv. Procitao sam da se ukidaju nove kvalifikacije LOL

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                            Last edited by BogdanB; 20-03-16, 09:05.

                            Comment


                            • #74
                              Pa da nije doslo do nesrece. Verovatno bi Seb trku rutinski priveo kraju.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Tesko, Rozberg ga je vec imao u saci i pre prekida.

                                Comment

                                Working...
                                X