Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP- Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da nismo dobili trku kakvu smo ocekivali, sta mislite? Verujem da je svako od nas ocekivao da puca od preticanja a to bas nije bio slucaj. Kada je krenulo preticanje, Janone je pao, zasto brate Janone?
    Maestralna voznja Lorenca, u njegovom stilu. Po meni je ovo realan poredak kada se pogleda ceo vikend, mislim da je mogao Markez na drugo mesto a Dovi na trece. Rosi zasluzeno cetvrto mesto.



    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Upravo tako, ocekivao sam mnogo vise obilazenja danas. Iako je trka bila solidna Dovi nije uzvratio Lorencu, MM slabo u napadu na Dovija, Rosi ostao totalno nedorecen a Janone pravi naivnu gresku u ranoj fazi trke. Sve u svemu solidna trka Lorenco odradio odlican posao postavljanjem Dukatija kao zastite dok Dovi ni jednom nije mogao da ga obidje na pravcu iako je bilo do 15 kmh razlike.

      Comment


      • Nakon pada Ianonea mislio sam da ce mark i Rossi sa lakocom obici Dovia...
        Ocekivao sam ostale takmicare blize vanzemaljcima, cak i medju njima.

        Nekako mi zao zbog zvizduka upucenih Lorenzu.. malo bzv

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Originally posted by BogdanB View Post
          Mislim da nismo dobili trku kakvu smo ocekivali, sta mislite? Verujem da je svako od nas ocekivao da puca od preticanja a to bas nije bio slucaj. Kada je krenulo preticanje, Janone je pao, zasto brate Janone?
          Maestralna voznja Lorenca, u njegovom stilu. Po meni je ovo realan poredak kada se pogleda ceo vikend, mislim da je mogao Markez na drugo mesto a Dovi na trece. Rosi zasluzeno cetvrto mesto.



          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
          Lorenzo najviše voli ovakve trke. Mislim da će u Argentini biti sasvim drugačiji scenario. Tek je počelo.....
          sigpic

          Comment


          • trka je bila dosadna kao i svaka u kojoj Žizela izbije na prvo meste negde oko polovine krugova.... MM razočaravajući, a Doktor mi već deluje da je omatorio

            Comment


            • Da se zakljucuje na osnovu prve trke, JLo prosle godine ne bi uzeo titulu. Tako da opusteno sa Doktorom. Ne bi produzio 2 god da ga ne puca adrenalin
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • ma super je taj adrenalin, al' su fizičke mogućnosti nešto drugo.... slažem se da je rano prognozirati bilo šta, ali mi je početak ovogodišnje sezone, nije obećavajući po pitanjr 10te titule

                Comment


                • Da li je pocetak prosle sezone bio obecavajuci za Lorenca? Daj brate, kao da nikad u zivotu nisi gledao neki sport.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Fakt je da su Lorenzo i Marquez brzi vozaci od Rossija. Rossi treba da drzi prikljucak i nada se kiksu Spanaca, kisnoj sezoni.

                    Comment


                    • Super je dok mislite da je Doca penzioner. Kakva kisa? Pa nije covjek West da samo tada uzima pobjede
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Vinjales se zakacio za pogresnog coveka,njega treba pratiti tamo od septembra,Rosi trebao je na podijum,cetvrto mesto malo razocaravajuce iako nista ovo ne znaci,Dovi dobar,Markez lep decko,Lorenco nova kaciga.

                        Comment


                        • Originally posted by BogdanB View Post
                          Da li je pocetak prosle sezone bio obecavajuci za Lorenca? Daj brate, kao da nikad u zivotu nisi gledao neki sport.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                          početak prošle sezone je bio obećavajući za Doktora pa znamo kako se završilo....a btw na prošlogodišnjoj trci Žizela uopšte nije bio loš, za razliku od Doktora danas, čak šta više vodio je većim delom trke sve dok mu ona famozna pena nije spala u kacigi, tako da sam trenutno vrlo skeptičan po pitanju desetke ove godine

                          Comment


                          • Dobro ako je jedna trka pokazatelj.

                            Comment


                            • Originally posted by VR6 View Post
                              početak prošle sezone je bio obećavajući za Doktora pa znamo kako se završilo....a btw na prošlogodišnjoj trci Žizela uopšte nije bio loš, za razliku od Doktora danas, čak šta više vodio je većim delom trke sve dok mu ona famozna pena nije spala u kacigi, tako da sam trenutno vrlo skeptičan po pitanju desetke ove godine
                              Pogledaj krugove koje je Doktor postavljao,pa ćeš zaključiti razliku između vodećih.
                              Mislim da će ti to reći da li je deka za starački dom!?

                              Inače Katar u zadnjih nekoliko godina imao fenomenalne trke,ove godine je malo podbacio što se zanimljivosti i neizvesnosti tiče,ali može se reći solidna trka.
                              Lorenco iskoristio priliku,Dovinjo dobar,Markez se očigledno muči sa Hondom,a moj brat Vale je imao tempo ali nešto mu je falilo,mada on kaže da je zadovoljan trkom,ali ne i pozicijom.Oscilacije u trci su zbog novih guma,što je razumljivo potpuno,kod svih.

                              Sve u svemu tek je počelo ljudi,biće ovo dobra sezona!

                              Comment


                              • Originally posted by bane je View Post
                                Nekako mi zao zbog zvizduka upucenih Lorenzu.. malo bzv
                                Ma nisu mu (jako) zviždali ,više i jače su uuuuuuuuuuuukali Samo malo jače nego MM-u
                                https://www.facebook.com/sinisa.kovacevic.5095?fref=nf
                                Last edited by Sima :); 20-03-16, 22:57.
                                http://i.imgur.com/M5S4dhH.gifv

                                .

                                Comment

                                Working...
                                X