Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP- Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Popularniji je fudbal nego MotoGP, tako da je ova odluka opravdana.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Originally posted by Brana View Post
      Smith ide u KTM https://twitter.com/KTM_Racing/statu...018752?lang=en
      O ovome se šuškalo dugo, mislim da je dobra odluka za KTM, videćemo kakva će biti za Smitha...

      Originally posted by BogdanB View Post
      Tamo ga ceka Zarko?
      Zarca kredibilni francuski mediji povezuju sa Suzukijem, čak tvrde da je ugovor potpisan. E, sad - nije rečeno da li fabrički ili satelitski tim...

      Comment


      • Cekaj, ja sad nesto razmisljam kada si rekao fabricki ili satelitski tim, zar nema samo jedan Suzuki u kraljevskoj klasi?

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Ima, ali Dorna vrši pritisak da ubace i satelitski... To im se tolerisalo i u prethodnom periodu u MotoGP-u, na kraju su imali samo jedan bajk i Dorni je već prevršilo...

          Comment


          • Mislim da odlazak smita u ktm dobra za katm samo...za njega mislim da ce da bude najgora odluka u karijeri...

            Comment


            • Kao za rosija odlazak u dukati

              Comment


              • Pred start sezone imam samo jednu nedoumicu, da li će španski dvojac nastaviti međuekipnu saradnju i u ovoj sezoni ;)

                Comment


                • Какав GIVI поред Кала !
                  Кале , братеее !

                  Comment


                  • http://livestream-s.info/video/377373.html

                    Nije loš kvalitet!
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • jao bre janone
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Janone *****. Ocigledno nije moj dan. Rossi mnogo gore - dole. Kad je Markez grijesio nije bio dovoljno blizu da tu uleti. Dukati je zlo
                        Last edited by BogdanB; 20-03-16, 18:48.
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Lorenco očekivano, rutinski.
                          Šteta za otpadanje drugog Dukatia

                          Comment


                          • Хвала Богу , чиста трка . Јанонеу се ово , ипак , превише често дешава . Нажалост .

                            Comment


                            • Maestralna vožnja Lorenza. Dovizioso odličan. Ubi Ducati na pravcu.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ona "krilca" Ducatija su cudoooo, doslovno lete
                                Steta sto je Iannone izleteo, a u vecini slucajeva govorimo kako je on bolji od Dovija, a ko je sad uzeo bodove?
                                Doduse prva je trka, ima jos vremena za napredak.
                                U odnosu na prethodnu trku u Qataru ovo je napredak za Marca i jakoooo sam srecna, steta za par onih greskica.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X