Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2016. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bimbo View Post
    Ajd recite sad vi koji znate tenis, što je činiti Nadalu?
    Nista. Telo izraubovano, krstenica cini svoje. Protiv toga se ne moze
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Koliko je Nadal propo najbolje pokazuje sto jos nije uzeo ovaj set.
      Ovo je bilo za prvi set. Da ga je Nadal uzeo to bi značilo da ga je bukvalno ukrao. No sve je zavisilo od Đokovića, pa i ta brejk/set lopta. U taj brejku je Novak poklonio mnogo, ali je Rafi trebalo duplo više poklona jer je trenutna razlika velika. Ovo je Nadal na svom maksimumu (mislim na trenutni maksimum, naravno) i ko zna kad će ga ponovo forhend ovako služiti.
      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

      Comment


      • Nadal bi mogao da proba da koristi više svoj bh, tj da sam njegov navijač voleo bih da vidim kako bi izgledalo kada bi on probao da probija Novakov Fh. Ima on veoma dobar bh ali mu nažalost samo služi da prebaci lopticu.
        Servis u telo je dobar pokušaj, svakako mu treba još varijacija a ne da mu to bude 60% svih servisa.
        Slice mu je dosta dubok ali previše visok tako da nema neke vajde od njega.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ritern ocajan - nikada gori, fh srednje zalostan, bh manje vise - ipak za Novakove standarde osrednji a ma sta osrednji smesan.
          I opet rutinski. Mnogo je jak.
          Nadal solidan, ali opet nedovoljno dobar ni za ovog ocajnog Novaka.
          Ovo vazi za 1.set, u 2.setu je osetno podigao nivo, smanjio greske
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Jel to Novak sutra sustiže Nadala po broju osvojenih mastersa, 27?
            Beži H2H obojici, a Nadal i Federer to više ne mogu stići. Mastersa će više imati od obojice, ostaju samo GSovi.
            Samo lagano i sve će doći na svoje.

            Comment


            • Originally posted by Bimbo View Post
              Ajd recite sad vi koji znate tenis, što je činiti Nadalu?
              Da čeka sledeći pad forme pošto mu ovaj nije bio dovoljan?
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Servisom u telo ga je jebao kao mladog majmuna.
                Dobro jeste da je sunce smetalo Novaku i jeste da je taj servis Nadal doveo do savrsenstva, ali opet sto je mnogo mnogo je.

                Tri dugacka gema su igrali (sva tri na Rafaelov servis) i sva tri je uzeo Nadal, najvise zbog nekih Novakovih gresaka i tog servisa u telo.
                Samo videlo se da je posle 3-2 za Novaka u drugom fizicki propao Spanac i nije mu bilo povratka.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by amnesiac View Post
                  Ovo je bilo za prvi set. Da ga je Nadal uzeo to bi značilo da ga je bukvalno ukrao. No sve je zavisilo od Đokovića, pa i ta brejk/set lopta. U taj brejku je Novak poklonio mnogo, ali je Rafi trebalo duplo više poklona jer je trenutna razlika velika. Ovo je Nadal na svom maksimumu (mislim na trenutni maksimum, naravno) i ko zna kad će ga ponovo forhend ovako služiti.
                  Sjecas li se da je Djokovic skoro bio na jednom cijelom turniru u minusu u odnosu vinera i neiznudjenih? To se bas odavno nije desilo, a u Indijan Velsu je slucaj. Koliko poklona, duplo vise gresaka nego vinera u prvom setu, pa to bi nekadasnji Nadal rutinski rijesio, a sad on manje grijesi, sluzi ga FH itekako i pored svega je borba da zadrzi servis gemove i apsolutno sve zavisi od Novaka. Gotov je, ako ne moze bolje od ovoga moze odma da se povuce. Posebno sto Novak moze mnogo, mnogo bolje od ovoga.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Apsolutno se ne slazem, poznato je koliko ja ne volim Berdiha, ali on je mnogo, mnogo bolji i kompletniji igrac od Raonica
                      da se u nečemu složimo

                      Comment


                      • Dobar Nadal, za njega ohrabrujuća partija. Nadalu jedna pobjeda nad Novakom može puno značit u povratku na staru stazu. Nisam ja baš vidio toliko lošeg Novaka koliko se ovdje spominje. Svakako da može bolje, po meni je ovo nekih 70% njegovih mogućnosti.

                        U prvom setu je Nadal skoro sve vračao, podsječao je na starog Rafu i tu su uslijedile greške Novaka, puno više grešaka dođe kad moraš liniju gađat i udarac mora biti perfektan.
                        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ovo vazi za 1.set, u 2.setu je osetno podigao nivo, smanjio greske
                          Vecinom da - makar sto se tice fh i bh, ali ritern je ostao ocajan i u drugom setu. Da ga je popravio malo ne bi Nadal gema uzeo u drugom.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Unofficialpage View Post
                            Dobar Nadal, za njega ohrabrujuća partija. Nadalu jedna pobjeda nad Novakom može puno značit u povratku na staru stazu. Nisam ja baš vidio toliko lošeg Novaka koliko se ovdje spominje. Svakako da može bolje, po meni je ovo nekih 70% njegovih mogućnosti.

                            U prvom setu je Nadal skoro sve vračao, podsječao je na starog Rafu i tu su uslijedile greške Novaka, puno više grešaka dođe kad moraš liniju gađat i udarac mora biti perfektan.
                            Pa da, ovo je nekih 70% Djokovica, to mora da posebno brine Nadala i ostatak tura. Kad ne moze ni ovakvom Djokovicu da priprijeti sta ce da radi kad bude igrao kao u Dohi, kad bude na maksimumu, opet da skuplja gemove i to je to.
                            sigpic

                            Comment


                            • Maestralna Novakova taktika u drugom setu. Stari lisac je osetio da Nadal fizički izdržati neće pa ga je u prva 4 gema uvukao u duže razmene sa vamos-tamos šetnjama. Čim je Nadal malo posustao usledila je nemilosrdna egzekucija. Ko zna, zna.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vladane, daj prognozu za sutra,
                                Najpozvaniji si, igraju oba tvoja pulena.

                                Comment

                                Working...
                                X