Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Bacio sam oko, i mogu ti reci da je u skoro svakom aspektu igre, Mesi za nijansu bolji, ili jednostavno bolji...

    Successful dribbles/game: Ronaldo - 1.8 Messi - 4.8.... A neki su govorili da on ne zna driblati...

    Momak je najbolji igrac na svetu trenutno, i nema dalje rasprave...
    Ne govori ova statistika pravu pricu, neke stvari su zasluga tima i stila koji tim gaji. Kada bi se gledali procenti sta svaki od njih znaci za svoj tim to bi bilo dosta blize. Procenat golova, procenat asistencija, procenat kljucnih pasova, tu je nisu oni daleko, narocito je bitna statistika koju nisu ovde dali a to je key goals, nije isto gol za pobedu i gol na 3-0. Njih ima vise Ronaldo. Ne kazem da je bolji igrac, po meni i nije ali ne volim ni jednog ni drugog opet statistike koje su iznete ne govore celu pricu.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ne govori ova statistika pravu pricu, neke stvari su zasluga tima i stila koji tim gaji. Kada bi se gledali procenti sta svaki od njih znaci za svoj tim to bi bilo dosta blize. Procenat golova, procenat asistencija, procenat kljucnih pasova, tu je nisu oni daleko, narocito je bitna statistika koju nisu ovde dali a to je key goals, nije isto gol za pobedu i gol na 3-0. Njih ima vise Ronaldo. Ne kazem da je bolji igrac, po meni i nije ali ne volim ni jednog ni drugog opet statistike koje su iznete ne govore celu pricu.
      Statistika je kao bikini jbg, znas kako kazu...

      Mada data je statistika kad je u pitanju key passes per game, a to je takodje bitna karakteristika.. A i mene bas zanima kad si vec pomenuo kljucne golove, verovatno je Ronaldo dao vise, u to nema sumnje, ipak kad se resava, CR7 uzima stvar u svoje ruke, pukne je sa 25m i kraj price... Dok je u Barsi ipak drugacija prica... Kao sto si i pomenuo, razlika u stilu igre je velika, i bitno utice na statistiku...

      Zato je i tesko uporediti igrace 1 na 1, jer je fudbal timska igra, i nemaju oni stopostotnu odgovornost u timu, neko ima manju, neko vecu, pa se i s tim statistika razlikuje...

      Mesi je kao sto sam rekao za nijansu bolji od Ronalda bez obzira na statistiku, i to ga cini najboljim igracem sveta...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Statistika je kao bikini jbg, znas kako kazu...

        Mada data je statistika kad je u pitanju key passes per game, a to je takodje bitna karakteristika.. A i mene bas zanima kad si vec pomenuo kljucne golove, verovatno je Ronaldo dao vise, u to nema sumnje, ipak kad se resava, CR7 uzima stvar u svoje ruke, pukne je sa 25m i kraj price... Dok je u Barsi ipak drugacija prica... Kao sto si i pomenuo, razlika u stilu igre je velika, i bitno utice na statistiku...

        Zato je i tesko uporediti igrace 1 na 1, jer je fudbal timska igra, i nemaju oni stopostotnu odgovornost u timu, neko ima manju, neko vecu, pa se i s tim statistika razlikuje...

        Mesi je kao sto sam rekao za nijansu bolji od Ronalda bez obzira na statistiku, i to ga cini najboljim igracem sveta...
        Statistika je keva samo ne u fudbalu <3 T

        Comment


        • Ma dobro, ova statistika je sasvim dovoljna jer su nam poznate partije i jednog i drugog.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nekome drazi Messi, nekome Ronaldo. Statistika me generalno ne interesuje kada je fudbal u pitanju, postujem Messi-a, ali bi uvek uzeo Ronalda pre njega, jednostavno njega vise gotivim ili volim svejedno. Messi-a postujem mnogo, ali eto, Ronaldo mi je jaci igrac i uvek ce tako biti, kao sto ce Daletu uvek Messi biti bolji..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Barca ima sve u svojim rukama..

              Comment


              • Originally posted by 2012MARIN View Post
                Barca ima sve u svojim rukama..
                HAHAHAHAHHAAH Koji si ti as, ako nas zajebavas sve vreme stvarno si najveci as.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  HAHAHAHAHHAAH Koji si ti as, ako nas zajebavas sve vreme stvarno si najveci as.
                  pa da ovo sam namjerno napisao,da vidim oce neko upecat na ovo i pocet pisat neke gluposit :P

                  Comment


                  • Originally posted by 2012MARIN View Post
                    pa da ovo sam namjerno napisao,da vidim oce neko upecat na ovo i pocet pisat neke gluposit :P
                    Kakve gluposit?

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Kakve gluposit?
                      pa ne ti,nego sam mislio da ce neko drugi pocet pisat,sta pricas ti,real nemore prokockat 4 boda..bla bla bla...

                      Comment


                      • Prokockao ili ne, u ovom trenutku samo od Reala zavisi.

                        Comment


                        • Mourinho rekao da ga do kraja sezone nece biti na preskoferencijama, vec ce umjesto njega ici Karanka. Meni to zvuci zanimljivo s obzirom da je Mourinho i sam rekao da utakmica pocinje od presice Kolio sam svatio ovo ce trajati do kraja sezone, naravno samo u Primeri, u LP ne moze.

                          Comment


                          • zna murinjo kako ce sa barsom samo da ima sve igrace na broju i da ne bude neki penal u barsinu korist, a preskonferencija pa mnogo ga novinari provociraju i salecu, gvardiola bi prosto pozeleo toliko paznje al morace jos mnogo mleka da pije i da uci od posebnog ako misli da vodi neki drugi tim osim barse,garantujem da nigde nista ne bi mogao da osvoji sa drugom ekipom

                            Comment


                            • Jbg ne mozes garantovati dok ne vidis ;)

                              Comment


                              • pa jel oterao ibrahimovica jer ovaj nije hteo da igra po semi,nije mogao covek ni da dribla ni da sutne kad je hteo vec polako da se dodaje pa da se ubaci pa tra,la,la ta barsina uspavanka,morao bi taj drugi tim koji bi vodio sve da istera napolje pa da dovede igrace iz barsine skole,kazem on samo barselona,ne poznaje drugaciju igru

                                Comment

                                Working...
                                X