Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 2012MARIN View Post
    Arbeloa je krivac ove sezone za pola golova reala

    real jucer naguzio atletico po rezultati iako po igri hmm nisu bili bas briljantni..onaj prvi gol ronalda , kako je ono uslo onaj oglman samo gledao kak pada..iako je on kriv po meni,jer nije pokrio svoju stranu sto je tu je,4 boda minusa u kataloniji,ipak el clasico ce bit veliki pritisak za barcu,nisam vise toliko siguran da dobijaju to
    Hocu piskim, necu piskim? Pa nije valjda da jedna utakmica sa Atletikom pomera ceo tvoj belief system?

    Comment


    • Originally posted by AleksandarD View Post
      Murinjo trazi da se dovede Ivanovic, mnogo mu skripi da zadnja desna strana, mora naci neka resenja dok nekoga ne kupe inace protiv barse sa onakvom rupom tu pozadi bice tesko.
      Nece Ivanovica, vec Kyle-a Walker-a.;)
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Hocu piskim, necu piskim? Pa nije valjda da jedna utakmica sa Atletikom pomera ceo tvoj belief system?
        Navijam ja za barcelonu ofc,i nadam se da ce osvojit,al sad je nanjima veliki pritisak da dobiju i levantea u gostima a potom i el clasico i OPET moraju cekat jos jedan kiks reala (nadam se u bilbau

        Comment


        • Mislim da je Real sinocnjom pobjedom ubio i posljednju nadu medju igracima Barcelone da mogu do odbrane titule.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Da nije bilo Ronaldovih golova ne znam, prvo poluvreme skoro nista realova igra, tek malo drugo bolje kada je usao Ozil, ne znam koga ce murinjo dovesti,za Ivanovica ne verujem da ce ga pustiti skoro je ponajbolji igrac tamo ali mora nekog od sada raspolozivih igraca staviti na tu desnu stranu il neku rotaciju ako i protiv barse pocnu kao protiv atletika nece da valja

            vi sto navijate za barsu pa sve je isto i pre utakmice sa atletikom sto ste se zabrinuli, jos se nista ne zna, pa kada se Mancini nada da jos moze da osvoji prvenstvo sa Sitijem sta tek gvardiola da misli

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Mislim da je Real sinocnjom pobjedom ubio i posljednju nadu medju igracima Barcelone da mogu do odbrane titule.

              LOL,jesi pio ti sta? :P

              hahah neka dodju na el clasico sa +4 pa cemo da vidimo kaj bum bil

              Comment


              • mozda ni el clsico nista nece odluciti to bi meni bilo i najzanimljivije

                Comment


                • Originally posted by 2012MARIN View Post
                  LOL,jesi pio ti sta? :P

                  hahah neka dodju na el clasico sa +4 pa cemo da vidimo kaj bum bil
                  Nisam, al' mogao bih da ti pravo kazem.

                  Pa par postova ispod si skoro pa rekao da nema sanse da Barcelona odbrani titulu. Skontaj se pokito, pa onda napisi sta mislis. A ne svake sekunde mijenjati misljenje i stav.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Nisam, al' mogao bih da ti pravo kazem.

                    Pa par postova ispod si skoro pa rekao da nema sanse da Barcelona odbrani titulu. Skontaj se pokito, pa onda napisi sta mislis. A ne svake sekunde mijenjati misljenje i stav.


                    gdje sam napisao da barca nema sanse da osvoji naslov O.o

                    osvoji ce ga daaa,ja navijam za njih al sam napisao samo da ce bit velik pritisak na njima ako udju sa 4 boda minusa u el clasico,citaj sa razumjevanjem!

                    Comment


                    • Originally posted by 2012MARIN View Post
                      gdje sam napisao da barca nema sanse da osvoji naslov O.o

                      osvoji ce ga daaa,ja navijam za njih al sam napisao samo da ce bit velik pritisak na njima ako udju sa 4 boda minusa u el clasico,citaj sa razumjevanjem!
                      Pa kako da ne udju u derbi sa ovim zaostatkom,sta se ti nadas,da ce Gijon uzeti bodove Real-u na SB-u...neko je ovdje pio,a to nije mumi
                      Last edited by AK47; 12-04-12, 19:36.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by 2012MARIN View Post
                        gdje sam napisao da barca nema sanse da osvoji naslov O.o

                        osvoji ce ga daaa,ja navijam za njih al sam napisao samo da ce bit velik pritisak na njima ako udju sa 4 boda minusa u el clasico,citaj sa razumjevanjem!
                        Arbeloa je krivac ove sezone za pola golova reala

                        real jucer naguzio atletico po rezultati iako po igri hmm nisu bili bas briljantni..onaj prvi gol ronalda , kako je ono uslo onaj oglman samo gledao kak pada..iako je on kriv po meni,jer nije pokrio svoju stranu sto je tu je,4 boda minusa u kataloniji,ipak el clasico ce bit veliki pritisak za barcu,nisam vise toliko siguran da dobijaju to
                        Pisi s razumijevanjem.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Barsa cvika od Levantea kolko vidim ako njih ne dobiju...

                          Comment


                          • Real sinocnom pobedom puno dobio, i kao sto rece moj brat Mumi, verovatno obezbedio titulu... Ostaje im El Classico i Bilbao do kraja od jacih tekmi, dok Barsa vec u sledecem kolu moze kiksnuti o neugodnog Levantea, izuzetno tesko gostovanje, i ako ne osvoje tri boda, Real uzima titulu(naravno uracunao sam pobedu protiv Hetafea) bez obzira na ishod El Classica.. Moze se reci da Barsa ima slican test, kao Real sto je imao protiv Atletika sinoc, i moraju ga proci kao Real, ako hoce da ostanu u trci za titulu..
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ko hoce neka baci oko.

                              http://www.givemefootball.com/premie...-in-statistics
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Bacio sam oko, i mogu ti reci da je u skoro svakom aspektu igre, Mesi za nijansu bolji, ili jednostavno bolji...

                                Successful dribbles/game: Ronaldo - 1.8 Messi - 4.8.... A neki su govorili da on ne zna driblati...

                                Momak je najbolji igrac na svetu trenutno, i nema dalje rasprave...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X