Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ovo baš bio choke. Nije imao ni promil šanse na brejk loptama. Protiv Nadala je sve od njega zavisilo u ključnom servis gejmu. A od tada je Zverev napredovao mnogo. Kao što vidiš, uostalom.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Kako mu je pao servis od kraja drugog seta, koliko samo duplih. Bio je nedodirljiv na servisu, sad u svakom gemu visi.
      sigpic

      Comment


      • Preslikan 3.set proti Tima

        Sent from my Z3 compact <3
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • мали је звер... а овај репортер из Загреба баш навија за Федерера..


          Last edited by Žika; 18-06-16, 13:15.
          sigpic

          Comment


          • I ja navijam za Federera, ali ovo bas lose izgleda. Ovo je prvi mec koji gledam u Haleu, ali sad nema bas nikakvog ritma i konstantnosti u udarcima. BH ocajno kontrolise, ili su kratke ili preduboke te lopte, odnosno izlaze napolje.
            sigpic

            Comment


            • Imao sansu na pocetku seta i pravi pocetnicke greske,posle je bilo samo pitanje trenutka kad ce da prsne servis.
              Sve je to samopouzdanja, koje nikako nema

              Sent from my Z3 compact <3
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • остарило се људи, тешко је стићи ове муње ....
                sigpic

                Comment


                • Opa, solidan skalp! Izes Nicu, daj Hale
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Imao sansu na pocetku seta i pravi pocetnicke greske,posle je bilo samo pitanje trenutka kad ce da prsne servis.
                    Sve je to samopouzdanja, koje nikako nema

                    Sent from my Z3 compact <3
                    Ok za samopouzdanja, ali lik nema vise isto kretanje, nije igrao nekoliko meseci, plus imao probleme sa povredama. Reko sam i Amnesiacu nakon meca sa Thiema, da on nema sanse za Wimbledon. Iz BH bas nista ne moze, a i kasni na dosta udarce.

                    Fenomenalan Zverev, konacno i top 10 pobjeda koja mislim da mu je prva u karijeri i nadamo se titule sutra.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Kakav si ti Vladane teniski analfabeta, idi prati Euro.

                      Tek sto je napunio 19 godina, momak hladan kao spricer odservira jednog Rogera Federera sa trave. Vrijeme je da ova dva igraca zamjene mjesta u top 10.

                      A L E D A N D E R Z V E R E V!
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • Pobjeda protiv najboljeg tenisera svih vremena na jednom od njegovih omiljenih terena, bravo Saša majstore

                        Comment


                        • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                          Kakav si ti Vladane teniski analfabeta, idi prati Euro.

                          Tek sto je napunio 19 godina, momak hladan kao spricer odservira jednog Rogera Federera sa trave. Vrijeme je da ova dva igraca zamjene mjesta u top 10.

                          A L E D A N D E R Z V E R E V!
                          Dje si Veliki nikadnecupisativisenaovomforumu Ajnstajne.

                          Jbg opet ce Tim morati da vas gasi. Rodjen da vam rusi snove i vama i vasem pulenu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ok za samopouzdanja, ali lik nema vise isto kretanje, nije igrao nekoliko meseci, plus imao probleme sa povredama. Reko sam i Amnesiacu nakon meca sa Thiema, da on nema sanse za Wimbledon. Iz BH bas nista ne moze, a i kasni na dosta udarce.

                            Fenomenalan Zverev, konacno i top 10 pobjeda koja mislim da mu je prva u karijeri i nadamo se titule sutra.
                            Ja mislim da je do samopouzdanja, pogresne odluke je donosio u kljucnim trenucima.

                            Ali svaka cast Zverevu, bitna i velika pobeda, definitivno gledamo smenu generacija, mladi konacno dolaze.

                            Sent from my Z3 compact <3
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Dje si Veliki nikadnecupisativisenaovomforumu Ajnstajne.

                              Jbg opet ce Tim morati da vas gasi. Rodjen da vam rusi snove i vama i vasem pulenu
                              Samo mi kazi ko je danas rekao da ce biti svetski broj 1? Ovo vec postaje toliko iritirajuce da mi dodje da blokiram tvoje postove, mada ne ulazim ljudima na profile pa ne mogu
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Sve i da oces ne mozes, admin sam formalno, ne mogu na ignore

                                Vidis i sam ko prvi pocinje, ja uvijek uzvratim. Zato cu sjutra da hejtujem Zvereva i navijam za Tima svim silama na forumu i da budem bezobrazan ala VA. Jer VA najavljuje Mareja kao osvajaca Rolan Garosa mjesec dana, najbolji igrac, najbolja forma, pa kad ga Djokovic samelje ne pojavljuje se. Ja sa tim nema problem, samo sa prozivkama, jer ja nikoga ne prozivam prvi. Ali me redovno proziva, ja na to redovno odgovaram. Uvijek sam, uvijek cu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X