Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobice ovo Nadal u dva, Almagro bi da zavrsava poene posle dvije razmjene, ali je nevjerovatno koliko je Nadal izgubio ubilacki instinkt.
    sigpic

    Comment


    • Umoran je, noge ne rade, previše tenisa zadnje dvije sedmice, ali lijepo ga je vidjeti nazad u ok formi, fizičkoj prije svega

      očajan je bio zadnjih pola godine, gubio od koga je stigao

      Dolgopolov je danas odigrao maestralan drugi set, bit će zanimljivo sutra
      Last edited by shminka; 18-02-16, 22:25.

      Comment


      • Nadal vise ne umije da zavrsi mec, nevjerovatno nesto.
        sigpic

        Comment


        • Gubi drugi set,a kasnije i mec.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Gubi drugi set,a kasnije i mec.
            Ovo je vec postalo nadrealno, treba da mi plati sto ovo gledam.. sreca je Niko stari dobri ludak
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • nadal ti dosegao nastasea na koti 775

              Comment


              • Prvi set koliko-toliko je licio na nesto,drugi set nije vredan pomena.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Sad da vidimo da li je u Monteiru ostalo bar nesto posle onakve pobede. A dobio je i WC za Sao Paulo
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Izner je drugo, nikad on na ultra brzim podlogama ne moze biti dobar toliko jer mu oduzimaju vrijeme, na sljaci i na sporijem hardu to ima + odskok.

                    Ali Conga je bas degen, jedan od najboljih igraca u dvoranama propusta taj period
                    Ja mislim, da su Isner i Tsonga izplanirali južnoameričku turneju na šljaci, jer je bilo planirano da se Ol. Igre igrajo na šljaci. A nije mi jasno zbog čega kasnije nisu promjenili plani igranja turnira.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Prvi set koliko-toliko je licio na nesto,drugi set nije vredan pomena.

                      Rafa očajan danas. Jedino servis tako - tako.

                      Najviše me brine, da se opet ukenjao kad ima da završi meč (set). Kao da servira za prvu ATP pobedu.

                      Roig priča, da na treningu igra maestralno ali na meču nikako da proradi.

                      Ako i sutra odigra tako očajno nema šanse da dobije Dolgopolova.

                      A Dolgopolov dobio zadnja dva njihova međusobna meča.

                      Comment


                      • Originally posted by jacques9 View Post
                        Ja mislim, da su Isner i Tsonga izplanirali južnoameričku turneju na šljaci, jer je bilo planirano da se Ol. Igre igrajo na šljaci. A nije mi jasno zbog čega kasnije nisu promjenili plani igranja turnira.
                        Pa da se spreme 6 meseci unapred?
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Nikad nije bilo planirano da se OI igraju na sljaci
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nikad nije bilo planirano da se OI igraju na sljaci
                            Imaš u ljubimčevoj temi, pričale skoro Maxxa i ja, nisam ni znala da je neki problem sa betonom .. pa mi ona rekla ...valjda oragnizatori u Riju raskinuli ugovor sa kompanijom koja je gradila teniski kompleks zbog nekih problema oko ispunjavanja uslova koliko sam razumela, a trebala je biti ona kao na USO seriji i od tada počele spekulcije da će biti šjaka, jer ona je valjda jeftinija i brže se postavlja, ali nema još zvaničene potvrde.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Mali odlican, sumnjam da moze izdrzati do kraja ali ovo je valjda pocetak boljih dana, jos nije kasno da se vrati i zaradi nesto
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Imaš u ljubimčevoj temi, pričale skoro Maxxa i ja, nisam ni znala da je neki problem sa betonom .. pa mi ona rekla ...valjda oragnizatori u Riju raskinuli ugovor sa kompanijom koja je gradila teniski kompleks zbog nekih problema oko ispunjavanja uslova koliko sam razumela, a trebala je biti ona kao na USO seriji i od tada počele spekulcije da će biti šjaka, jer ona je valjda jeftinija i brže se postavlja, ali nema još zvaničene potvrde.
                                Svasta, moze li to uopste, imas 7 godina i ne mozes da napravis betonski teren. Kakva sprdnja, i takav grad treba da organizuje najveci sportski dogadjaj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X