Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zoki800 View Post
    Usvojen je, ali ne u potpunosti i startuje od prve trke. Tj primenjivace se u Q1 i Q2, dok Q3 ostaje po starom.
    2 dana nakon što je ovo objavljeno kao nezvanična informacija, odlučeno je da će i Q3 ipak biti nokaut runda... Mr. E je izdejstvovao da se sve ipak dovede u red do prve trke (iako je FIA htela tek od Španije da uvede sistem), tako da novi cirkus počinje odmah...

    Comment


    • Ne kaze se dzabe najbrzi cirkus na svetu Ne znam sad sta vise da iscekujem, kvalifikacije ili trku, obojice ce biti ludnica, pogotovo ako se popije vece pre
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Onda stvarno treba da popijes da bi ti trka bila dobra

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Haha, a meni rođendan tu noć, ne znam živ šta ću ujutro

          Comment


          • Di Resta nazad u F1, test vozač za Williams...

            Comment


            • A neće mu to ništa donjeti al dobro.
              Neka ga...

              Comment




              • Renoov Show Car. Vrlo verovatno će ovakve biti trkačke boje (prenosi f1fanatic), Infiniti logo je na istom mestu kao i na testiranju kao i još neke nalepnice, ko uspe da ih prepozna...

                Comment


                • f1-giorgio-piola-technical-analysis-2016-red-bull-halo-concept.jpg
                  Last edited by Alan; 15-03-16, 20:51.

                  Comment


                  • Da li vazi u kvalifikacijama ako zapocnes krug pre isteka zadanog vremena za eliminaciju ili jednostavno kada istekne zadano vreme, vozac ispada iz kvala? To nisam vidio da je negde definisano, a sumnjam da je ostalo kao i do sada da vazi.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Alen P View Post
                      [ATTACH=CONFIG]14384[/ATTACH]
                      Mislim da će krajnje rešenje biti konstruktivno sličnije Mercedesu, ali i da će zaštitno stakli morati da se stavlja. Nadam se da će i dozvoliti timovima individualna rešenja koja će prolaziti određene testove da bi se dobila homologacija.

                      Originally posted by Mr.M View Post
                      Da li vazi u kvalifikacijama ako zapocnes krug pre isteka zadanog vremena za eliminaciju ili jednostavno kada istekne zadano vreme, vozac ispada iz kvala? To nisam vidio da je negde definisano, a sumnjam da je ostalo kao i do sada da vazi.
                      Kad je izbacivanje na 90s tu nema priče - čim istekne vreme vozač se eliminiše. Za poslednje vozače u Q3 biće dozvoljeno da se dovrši i započeti krug nakon isteka vremena.

                      Comment


                      • Najbitnije je da sada nece biti kalkulisanja na pocetku kvalifikacija jer prvo brzo vreme koje se odveze moze da te gura kroz citav dio kvalifikacija(Q1,Q2 ili Q3), tu ce biti vazno ovim najboljima u Q2 da se ne sjebu jer ako na pocetku ne odvezes dobro vreme mozes upasti u guzvu. Bice interesantno u svakom slucaju.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Vanja, kad sam pre neki dan pomenuo Senu mislio sam da kazem mora staklo. Lepo bi bilo da postave odredjene standarde i puste kostruktorima na volju ali ako bi svi imali svoje resenje dovodilo bi spasioce u situaciju da se zbune prilikom izvlacenja. Da skratim jednobrazno za sve ida izgleda slicno resenju RB-a.

                          Mr.M, nista ovo nece promeniti, najbrzi ce biti napred osim u nepredvidivim situacijama, pljusak i slicno. Samo ce dovesti do toga da se pretedent za titulu u odlucujucoj trci bori sa onima sa dna ili sredine tabele zato sto ga je taj isti izgurao na treningu. A to nije Formula 1. Mozda je to za Ameriku, naskar, za Formulu sigurno nije.

                          Comment


                          • Originally posted by Alen P View Post
                            Vanja, kad sam pre neki dan pomenuo Senu mislio sam da kazem mora staklo. Lepo bi bilo da postave odredjene standarde i puste kostruktorima na volju ali ako bi svi imali svoje resenje dovodilo bi spasioce u situaciju da se zbune prilikom izvlacenja. Da skratim jednobrazno za sve ida izgleda slicno resenju RB-a.
                            Svakako, rešenje mora biti idejno isto, isti princip, ista mehanika, isti prekidači/kvake/sklopke. Ali po pitanju dizajna treba pustiti slobodu. I strogo regulisati neophodne testove...

                            Originally posted by Alen P View Post
                            Mr.M, nista ovo nece promeniti, najbrzi ce biti napred osim u nepredvidivim situacijama, pljusak i slicno. Samo ce dovesti do toga da se pretedent za titulu u odlucujucoj trci bori sa onima sa dna ili sredine tabele zato sto ga je taj isti izgurao na treningu. A to nije Formula 1. Mozda je to za Ameriku, naskar, za Formulu sigurno nije.
                            Svaka trka šampionata je trka šampionata, bila prva ili poslednja. Imali smo prošle godine tu stvar u MotoGP-u, pravda kao i mnogo puta do sad nije zadovoljena i to je realnost sporta...

                            It's official:



                            PS Ovo nije RS16, već neki render frankenštajn/hibrida... Čisto da se ne zabrinete za izgled
                            Last edited by Vanja #66; 16-03-16, 21:45.

                            Comment


                            • Dobro, za zastitu vozaca se slazemo. A ovo sa vestackom neizvesnoscu nema veze sa pravdom ili nepravdom, realnosti sporta ili samo sporta. Nema veze ni sa kvalifikacijama. Prilicnije bi bilo da taj sat u subotu nazovu Sou pred trku. Ali dobro vidjao sam i gore stvari za ovih 35 godina.
                              Bitno je da mi imamo zuti bolid na gridu. I da sam ne poverujem sta pisem, Alonso bude na podijumu koji put ove sezone.

                              Comment


                              • Hoce li Aston Martin biti samo sponzor ili nesto vise?

                                http://www.autosport.com/news/report...-with-red-bull

                                Comment

                                Working...
                                X