Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Povredio se Bosh, upada Horford umesto njega. McCollum ce ga zameniti u trojkama.

    Comment


    • #77
      Trebao je Olinik iz Bostona, ali njega zeza rame (3pt shootout)
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #78

        Comment


        • #79




          Comment


          • #80
            Bzv.,za Gordona,morao da dobije,dobar je bio i Lavin,al samo da je ovaj mozda nastupao posle njega,bilo bi drugacije prepostavljam...AL nije prvi put da je neko pokraden u kucanjima,realtivno cesto se desava
            Dobra sub.bilo celokupno
            sigpic

            Comment


            • #81
              Napokon se zakucavanje vratilo. Gordon je više zaslužio, ali šta da se radi.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #82
                Sa slobodnih bacanja +kroz noge... Nevjerovatno!
                Oba su zasluzili pobjedu...

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #83
                  Evo ga i PhantomCam konacno

                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Freshman View Post
                    Pa i ja sam mislio isto da ako ostaje, da ce to biti ugovor na godinu i player option za sledecu.
                    Ja ti kazem, OKC je dostigao apsolutni limit sa ovom ekipom, mozda Durant moze i bolje, mozda i Russ moze bolje, ali kao celina taj tim ne moze i nece se maknuti sa mrtve tacke.

                    LA je privlacna sredina za sve, ali to je sada drugi par cipela, plus sto i taj tim treba da se nadogradjuje i nesto nisam sasvim uveren da bi odmah napali titulu.

                    Pricam ti za Boston, a nikakve veze nema to sto Al ima 30 godina (pa on ima jos 3 odlicne sezone sigurno).
                    Ainge upravo treba da ubedi Duranta da predje i da im ne treba jos jedan superstar, jer im realno i ne treba. Cela hemija koju ima tim zasnovana je na neimanju zvezda, gde je SMoY at best, Isaiah Thomas najjaci igrac. Tu je samo jedan superstar dovoljan, a uz Horforda, to je snazan contender na Istoku, on par with Cavs.
                    Nema tu Durant sta da ceka i koga, jer Boston toliko dobro sada izgleda, i toliko je to nekako izbalansirao Stevens, da se nekad prosto zacudim kako nisu u tank modu, a oni top3 seed Istoka. Imace dva igraca koji ce mu biti sjajan support, ima citavu klupu odlicnih role igraca, defanzivno izgledaju fantasticno i imaju vrhunskog trenera koji zna sta radi i sta hoce. Jbes me ako ovo nije dovoljno za nekoga.
                    Simmonsa (ili ko god to bio) i pik sam dodao kao slag na tortu, jer ce onda i u narednim godinama, Boston imati mozda superstara u najavi, sto je dodatni bonus za Duranta.

                    Ne znam, mozda ne gledamo isto, meni Boston deluje kao najjaci projekat za contendera u NBA, pored Jazza.
                    Na to ja svo vreme ciljam, delim misljenje.99% sam siguran da ostanak Durenta znaci da 2017 zajedno sa Vestbrukom prelazi u LA.

                    Lejkersi od svih fransiza mogu najbrze da se oporave i da sklope sampionsku ekipu, dokaz za to je da su od fransize kojoj je od ekipe koja je bila tip ekipa first round and exit u roku od dve godine igrala finale sa Bostonom, da bi godinu dana kasnije uzela sampionski prsten.Tesko da moze da im se desi novi Gasol, ali uvek mogu da nadju situaciju iz koje ce da profitiraju kao sto je Klivlend pre godinu dana uradio sa JR Smitom i Sampertom.Jednu stvar koju sam naucio godinama je da nikad ne potcenjujem moc Lejkersa, u krizi su koju ce brzo da prevazidju i jedan od glavnih razloga za to je sto Kobi i dalje igra za njih.Nista licno protiv njega, ali im njegov ugovor veliki problem u sklapanju ozbiljne ekipe.

                    Znam i da ima tri godine, ali to je kratkorocno.Durent zeli vise od jedne titule, a za to mu treba jedan igrac mladji od Horforda.Drugi timovi mogu da mu ponudu bolje i dugorocnije opcije.Boston ovakav najvise podseca na Cikago u sezonama kada su igrali bez Rouza, Durent ne moze sam da ponese teret.Treba mu bolji igrac od Horforda da bi izabrao Boston.Dolaskom Durenta bi Tomas izgubio na produktivnosti, manje suteva bi uzimao.Rondo je rekao jos u aprilu/maju cini mi se da treba da se promeni pola ekipe da bi bili ozbiljni contenderi, tesko je zamisliti da neki od ovih igraca igraju za sampionski tim.Krauder je prvi od igraca koji ti je nepotreban sa dolaskom Durenta.Durent u koju god ekipu da dodje, ta ekipa bi automatski postala contender.Tako kako ti pricas, mali broj GM-ova razmislja.Nijedna ekipa koja je osvojila prsten u skorije vreme nije imala superstara u najavi tj rukija ili sofmora.Nijedna ekipa nece da se opredeli za tu varijantu da se bori za titulu i da razvija superstara zato sto ne moze to da priusti.Boston je ekvivalent Cikagu od pre par godina, kada su imali odlicana strucni stab predvodjen Ronom Adamsom, Tibodo kao jedan od najboljih trenera u ligi, Rouz superstar kojem je falila podrska u prvoj sezoni, a kasnije i da on bude zdrav ali takva ekipa nista ne bi mogla da napravi da ih je Rouz sam predvodio.Nije se u istom vremenu pogodilo da je Ron Adamas dalje u Bulsima, da je Rouz zdrav kao i da ima jaku podrsku u vidu Batlera i Gasola koji su bez ikakve sumnje AS igraci.Gasol je ove sezone zasluzio da dobije poziv na AS, a ne da dodje kao zamena.

                    Tesko mi je da merim neke timove koliko su perspektivni u toku sezone(tacnije u ovom delu) i ko je najjaci projekat.Vise pravim takva poredjenja u junu/julu kada dolazi do promena u fransizi(novi trener/GM) i par novih lica ili ako se dese neki novi trejdovi.Na papiru je meni Minesota mozda i najjaca, ali dzaba im to ako ne ubodu sa trenerom koji ce da iskoristi puni potencijal ekipe.Da bih Boston mogao bolje da procenim, treba da se dese par promena koje treba da naprave ukoliko zele da ozbiljnije ugroze Klivlend.Juta mi deluje da je novi Memfis sa tim da mislim da ce bolje rezultate da beleze od njih, svakako imaju bolju perspektivu od 2/3 fransiza.

                    Originally posted by colke995 View Post
                    @Maric

                    Ukoliko bi upao deal za Horford-a, ne razumem na koju foru vidis razlog da bi OKC bio veci contender od Boston-a, i ne kontam zasto to ne bi bila privlacna sredina? Thomas/Smart -- Bradley -- Durant -- Simmons/Olynyk -- Horford + jos koji igraci sa klupe, Crowder, Zeller itd. Pa ta ekipa bi sa Stevens-om mlela sve pred sobom. OKC trenutno ima 2 superstara, propalog Ibaku + 10 ostalih cepanica koji bi mozda mogli u aba ligi da igraju. U Bostonu bi Durant uz sebe imao 2 AS igraca, pitbulove u obliku Smart-a, Bradley-a i Crowder-a, Simmons-a, Olynyk-a i vrv bi se potpisao jos neko. Po meni pakao od ekipe, ali bas pakao. Pa i GSW do prosle godine dok Green nije pruzao ovakve partije je bio superstar + 2AS-a i + odlican ostatak ekipe. Sad zavisi od drugih njegovih ponuda, mada mislim da bi mu u tom slucaju Boston vise legao i od NYK-a, koji imaju igraca i po, Wizards-a (ekipa ima nadimak carobnjaci a Gortat im igra centra ), koji imaju 2 cela igraca, od kojih se jedan povredjuje na svakih 10 utakmica, i Lakers-a sa kojima bi jos morao da ceka. GSW ni ne uzimam kao opciju. Samo eto, prosto moraju se neke stvarcice poklopiti, ali boze moj, poklopile se onomad sa KG-em i Allen-om, zasto ne i sada, bar smo po rezultatima zasluzili nesto lepo.
                    Citaj malo medije u Americi, gomila ljudi se za pocetak zale na klimu.Ne prija im grad.Nije medju najpozeljnijim destinacijama, moze jedino da ima bolju perspektivu i zbog toga bi hipoteticki imao vece sanse od Bruklina koji ce u narednom periodu sigurno da bude irelevantan.Marketinski jace sredine od Bostona su LA i Njujork, Dalas ima potencijal ali ga iz nekog razloga ne koristi puno u toj meri van NFL-a.Mozda je cak i Cikago trenutno malo ispred njih, jer je ipak veci grad.Prerano su upisao tog Simonsa, Bruklin ce u najgorem slucaju da bude cetvrti, ali mislim da ce do kraja sezone da preteknu Minesotu a time bi vase sanse za prvi pik bile dosta umanjene.Ne zezaj sa ovom dvojicom, nisu to nikakvi AS igraci.Tomas upao zato sto mu je bedna konkurencija na Istoku, a Horford sada igrao zato sto se povredio Bos.Ni on ni Tomas nisu medju top25 najboljih igraca u ligi.Divim se Stivensu i ovakav Boston me podseca na Cikago u sezonama kada su igrali bez Rouza.Ne mozes nikako ovakav Boston da poredis sa GS koji ima dosta mladje igrace+puno prostora za razvoj.Vizardse sam naveo ako je lokal-patriota poput Dzejmsa, voleo bih svakako vise da predje na Istok kako bi Klivlend dobio ozbiljnu konkurenciju jer svi sem Klivlenda ne bi prosli prvu rundu Zapada..Niksi su mi i dalje haoticni, neobicno bi bilo videti trougao koji cine pozicije 3,4 i 5 posto zato sto u osnovi ti trougrao igraju 1/2, 3 o 4/5 uz par malih varijacija a ne tri najvisa igraca.Glupo bi bilo da predje vec 2016 godine u LA, jer bi cekao Vestbruka godinu dana.Zbog toga mi je vrlo realna opcija 1+1.Bilo bi glupo kada bi ostao jos nekoliko godina u OKC.

                    Comment


                    • #85
                      Брусард:
                      "Клиперси понудили Денверу Грифина и Ленса за Бартона, Галинарија, Фарида и Јокића"

                      Ако је ово истина: ХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХААААААААААА
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Dakle Klipersi ponudili Denveru Grifina za Denver.

                        Iskreno se nadam da se i u Denveru smeju toj ponudi.

                        Comment


                        • #87
                          Ма одбили су. Заборавих да напишем.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Woj kaze da pocinje polako.

                            Most NBA front offices gathering steam on phones today, meeting as staffs to gauge truth of market. Real deadline discussions starting now.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Ricma View Post
                              Na to ja svo vreme ciljam, delim misljenje.99% sam siguran da ostanak Durenta znaci da 2017 zajedno sa Vestbrukom prelazi u LA.

                              Lejkersi od svih fransiza mogu najbrze da se oporave i da sklope sampionsku ekipu, dokaz za to je da su od fransize kojoj je od ekipe koja je bila tip ekipa first round and exit u roku od dve godine igrala finale sa Bostonom, da bi godinu dana kasnije uzela sampionski prsten.Tesko da moze da im se desi novi Gasol, ali uvek mogu da nadju situaciju iz koje ce da profitiraju kao sto je Klivlend pre godinu dana uradio sa JR Smitom i Sampertom.Jednu stvar koju sam naucio godinama je da nikad ne potcenjujem moc Lejkersa, u krizi su koju ce brzo da prevazidju i jedan od glavnih razloga za to je sto Kobi i dalje igra za njih.Nista licno protiv njega, ali im njegov ugovor veliki problem u sklapanju ozbiljne ekipe.
                              Ne moze se meriti rebuliding Lakerse, sa bilo kojim drugim u svojoj istoriji, a nisu ih imali uopste puno. Nikad nisu propustali PO dve godine zaredom (pricam za skoriju istoriju). Samo dvaput od ere Magica, i dve sezone nakon njegovog povlacenja, a drugi put nakon svadje Kobea i Shaqa, te trejda koji je usledio, u sezoni kada je Phil napustio kosarku, kratko. Kada se vratio, prva runda PO, ok, ali posle je doveden i Pau i druga prica je bila.
                              Sada, situacija je bitno drugacija. Nemas Phila, nemas uopste coaching staff koji je spreman za neki pohod na titulu, nemas cak ni dobru potporu tima, i morace prvo na tom planu da odrade posao, pa tek onda da misle o Durantu i Westbrooku.
                              A nesto mi se ne cini da ce ta dvojica, pogotovo Durant, cekati mirno da naprave tim za njih i da napadnu titulu, a to ce, budi uveren trajati minimalno dve sezone i to ako se sve poklopi, kao sto se onomad poklopilo sa Gasolom.

                              Originally posted by Ricma View Post
                              Znam i da ima tri godine, ali to je kratkorocno.Durent zeli vise od jedne titule, a za to mu treba jedan igrac mladji od Horforda.Drugi timovi mogu da mu ponudu bolje i dugorocnije opcije.Boston ovakav najvise podseca na Cikago u sezonama kada su igrali bez Rouza, Durent ne moze sam da ponese teret.Treba mu bolji igrac od Horforda da bi izabrao Boston.Dolaskom Durenta bi Tomas izgubio na produktivnosti, manje suteva bi uzimao.Rondo je rekao jos u aprilu/maju cini mi se da treba da se promeni pola ekipe da bi bili ozbiljni contenderi, tesko je zamisliti da neki od ovih igraca igraju za sampionski tim.Krauder je prvi od igraca koji ti je nepotreban sa dolaskom Durenta.Durent u koju god ekipu da dodje, ta ekipa bi automatski postala contender.Tako kako ti pricas, mali broj GM-ova razmislja.Nijedna ekipa koja je osvojila prsten u skorije vreme nije imala superstara u najavi tj rukija ili sofmora.Nijedna ekipa nece da se opredeli za tu varijantu da se bori za titulu i da razvija superstara zato sto ne moze to da priusti.Boston je ekvivalent Cikagu od pre par godina, kada su imali odlicana strucni stab predvodjen Ronom Adamsom, Tibodo kao jedan od najboljih trenera u ligi, Rouz superstar kojem je falila podrska u prvoj sezoni, a kasnije i da on bude zdrav ali takva ekipa nista ne bi mogla da napravi da ih je Rouz sam predvodio.Nije se u istom vremenu pogodilo da je Ron Adamas dalje u Bulsima, da je Rouz zdrav kao i da ima jaku podrsku u vidu Batlera i Gasola koji su bez ikakve sumnje AS igraci.Gasol je ove sezone zasluzio da dobije poziv na AS, a ne da dodje kao zamena.
                              Nema on 23-24 godina pa da gleda dugorocno toliko, njemu treba odmah juris na titulu. Sledeceg septembra puni 28 godina i mozda mu je poslednji voz da uhvati bilo kakav projekat, a Boston je itekako dugorocan projekat. Ne treba mu bolji igrac od Horforda, ne znam sto si umislio da treba 3 superstara tim da ima, ne vidim da je Dallas imao kada je pocistio isti onaj Miami. Ne slazem se da bi Thomas izgubio na produktivnosti uopste, samo bi njegova rola bila podredjenija, sto i jeste na kraju krajeva cilj. Sta je Rondo rekao, to me savrseno ne interesuje. Crowder kao podrska sa klupe, nepotreban, cemu takvo misljenje ?
                              Pa ne moraju da imaju superstara u najavi, zasto je potreban taj pik da se uvlaci u pricu ? Oni taj pik vrlo lako mogu trejdovati i dovesti jaceg igraca i ne vidim tu sta je problem.
                              Boston ni po cemu nije ekvivalent Chicagu, jer oni prakticno bez zvezde, dolaze u vrh Istoka, a Durant kao dodatak, plus Horford, to je vec daleko ozbiljnija prica, jer imaju lidera i elitnog skorera, plus jako dobre igrace u citavom timu. Dok je Chicago tada imao itekako snazan tim, predvodjen MVP-em koji pak nikad nije bio igrac koji ce predvoditi neki tim do titule, niti je bio elitan scorer kao play, pre svega odlican suter da bi u tome uspeo (poprilicno ocajni procenti u PO), niti je posedovao jake playmaking sposobnosti. Timovi u svojoj istoriji nikada nisu odabrali pleja da im bude predvodnik fransize, zapravo jedini koji su u tome uspeli su Pistonsi sa Thomasom, i naravno Lakersi sa Magicom. Ovi prvi su uspeli, jer su tukli sve redom, a drugi, pa jbg to je ipak Magic. I naravno sad se pojavise Ratnici sa Curryem, koji opet jos jedno cudo od igraca, ali se ni on nije proslavio u finalu.


                              Originally posted by Ricma View Post
                              Tesko mi je da merim neke timove koliko su perspektivni u toku sezone(tacnije u ovom delu) i ko je najjaci projekat.Vise pravim takva poredjenja u junu/julu kada dolazi do promena u fransizi(novi trener/GM) i par novih lica ili ako se dese neki novi trejdovi.Na papiru je meni Minesota mozda i najjaca, ali dzaba im to ako ne ubodu sa trenerom koji ce da iskoristi puni potencijal ekipe.Da bih Boston mogao bolje da procenim, treba da se dese par promena koje treba da naprave ukoliko zele da ozbiljnije ugroze Klivlend.Juta mi deluje da je novi Memfis sa tim da mislim da ce bolje rezultate da beleze od njih, svakako imaju bolju perspektivu od 2/3 fransiza.
                              Wolvsi imaju puno indijanaca u ekipi, te puno loseg trenera da bi ista zapocinjali, ali svakako, da ako se srede, mogu biti contenderi za dve tri godine, mozda i brze. Meni za Boston ne treba bolja procena, kada im vidim trenera na klupi, a to je prvi put da vidim da neko ima ovakav uticaj sa ekipom kakva je Boston.
                              Ja sam onako odokativno rekao, da meni Jazz najvise lezi kao ogroman potencijal, jer oni bas na svakoj poziciji imaju odlicnog igraca, i po meni Haywarda, najpotcenjenijeg igraca u ligi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #90
                                Da presijecem ove romane

                                Westbrook rekao doci ce na takmicenje u kucanjima ako mu dozvole da zakuca preko Shaqa Moj covjek
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X