Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andy Murray 29-01-16

    g_murray_290116_26.jpg

    Q. Is there anything you've learnt from the last couple matches against Novak that gives you confidence you could get the edge on Sunday?
    ANDY MURRAY: Well, I mean, we've played obviously a lot in the last couple of years. Last year here is a good match for me to look at because the tennis, in my opinion, wasn't miles apart. It was a very close match for three sets.

    Same thing in Miami when we played there. A couple sets were very tight.

    French Open was close, as well.

    Obviously managed to get the win in Canada in another very close match.

    Yeah, the most important thing for me is to sustain my level for long enough, not just for one set here or there, a few games here or there. I need to do it, you know, for a very long period if I want to get the win. That's my challenge on Sunday.


    http://www.ausopen.com/en_AU/news/in...ay_290116.html

    Comment


    • Možda nije loše što se Endi napalio, voli Nole tada da izdominira
      Attached Files
      Last edited by Bulevarac; 30-01-16, 00:14.

      Comment


      • Jedino gde bih se Endija makar malo plasio jeste trava ali bih opet i tu voleo da se nadju da bi Novak i na toj podlozi stigao do pozitivnog skora.
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Saveti Rusedskog Endiju Mariju:
          1. Serviraj dobro – servis će biti ključ jer igraš protiv najboljeg riternera kojeg je ova igra videla
          2. Iskoristi momenat – u važnim trenucima budi agresivniji
          3. Nateraj Đokovića da nagađa sa druge strane terena – igraj raznovrsno jer ako tvoj tenis bude predvidljiv, uvek ćeš završiti kao poraženi
          4. Insistiraj na njegovom forhendu – moraš da se držiš kako meč bude odmicao jer će on biti sve bolji, ali da napadaš Novakov forhend jer će on popustiti pre bekhenda
          5. Dobij mentalne igrice

          Sjajan recept.
          Marej ima samo jedan, ja bi rekao problemčić.
          Može da ostvari samo četvrti savet i napada forhend.
          Ostali saveti su mu potpuno nedostižni.
          1. Drugi servis katastrofa, a Novak se lako nosi i sa prvim
          2. Nema on ono među nogama za to
          3. Njegova igra je sve samo ne raznovrsna. Smaranje do beskonačnosti, pa ko pre popusti.
          5. Protiv Novaka? Hahahahahah
          Last edited by Bimbo; 30-01-16, 01:02.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            U finalu očekujem težak i fizički naporan meč,ali i pobedu Novaka u pet setova.
            Očekujem da mu Đoković dozvoli da uzme najviše 10 gemova u celom meču.

            Comment


            • Uh uh kakav optimizam... ne volim to pre meca... pa ne igra sa cacaninom vec sa Endijem.

              Comment


              • 2011.te AO finale 6:4 6:2 6:3

                Comment


                • A ove dve su nepobedive.. treći Slem u nizu





                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Velika je šampionka Serena, a neverovatno da je većina ne voli.. što zbog dominacije, što zbog fizičkog izgleda, što zbog toga jer su belci najveći rasisti.

                    Nadam se da će sutra i Endi ovako da gleda Novaka

                    Bravo Serena, Bravo Endži!

                    Last edited by miloolja; 30-01-16, 11:29.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • yx.jpg


                      Serena Williams & Sebastien Giovinco



                      P.S. nadam se da sam dobro postavio sliku, ako nisam nek moderatori modifikuju.

                      Comment


                      • Htedoh da pitam koje ovaj petlić pored Serene?

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Velika je šampionka Serena, a neverovatno da je većina ne voli.. što zbog dominacije, što zbog fizičkog izgleda, što zbog toga jer su belci najveći rasisti.
                          Izostavila si jednu stvar zbog koje je mnogi ne vole - njeno prenemaganje/ "plakanje" / i tome slicno . Smuci mi gledanje meca svaki put pa sam i odustao od gledanja njenih meceva

                          Poslato sa Nokia 3310
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Izostavila si jednu stvar zbog koje je mnogi ne vole - njeno prenemaganje/ "plakanje" / i tome slicno . Smuci mi gledanje meca svaki put pa sam i odustao od gledanja njenih meceva

                            Poslato sa Nokia 3310
                            Upravo tako, kao i oni ispadi na US openu, sa guranjem loptice u grlo.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Izostavila si jednu stvar zbog koje je mnogi ne vole - njeno prenemaganje/ "plakanje" / i tome slicno . Smuci mi gledanje meca svaki put pa sam i odustao od gledanja njenih meceva

                              Poslato sa Nokia 3310
                              Nisam naravno zaboravaila, samo to manje-više radi većina njih... ali se njoj i iz već nabrojanih razloga netrpeljivosti mnogo toga gleda i stavlja pod lupu... ništa nije manje iritantna ni Vika, ni Maša po tom pitanju.. itd, itd ima mnogo primera
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bravo Andjo, sreco lijepa

                                Comment

                                Working...
                                X