Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dekson View Post
    Nije toliko baš Federer slab da ga zgazi kao Nadala u poslednjem meču, ali u Noletovu pobedu ne treba sumnjati ni u jednom trenutku.
    Nije Federer slab Djokovic je mnogo jakia..

    Comment


    • Originally posted by nikola_bg View Post
      @Marija81


      sa ESPN-a a ne eurosporta
      Nema.Postavila sam šta ima,mislila sam da nisi gledao meč pa želiš da odgledaš.Sorry
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Nisam video u "analizama" cinjenicu da je Novak imao 2 set lopte pri 5:1 u drugom setu i kako bi se to odrazilo na tok meca. Ili na pocetku treceg, gem pre nesto sto je pretrpeo brejk, kada je ziheraski odigrao pasing. Po meni mec je trebao da bude gotov u 3 seta, drugi su uvereni da je trebao da ode u peti sa ogromnom prednoscu za Rodzera. E sad sta je realnije? Jedno je sigurno, da nije Dejvis kup publike o ovim scenarijima ne bi ni pricali.

        Sent from my LG-V500 using Tapatalk
        "But Pascal what are you saying?"

        Comment


        • Ja gledam sa pozitivne strane ovaj mec. Rodzer je rekao kamermanu "Get out of my face, please" !!!

          Edberg zagarantovan na kraju godine
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sutra Miloš dobija škota sa 3:2 u setovima, i to 3:6, 7:5, 6:4, 6:7 i 8:6 malo da se naigraju, a posle u finalu ko god da pobedi, pobediće naše gore list!

            Comment


            • Originally posted by ivanexion View Post
              Sutra Miloš dobija škota sa 3:2 u setovima, i to 3:6, 7:5, 6:4, 6:7 i 8:6 malo da se naigraju, a posle u finalu ko god da pobedi, pobediće naše gore list!
              Vrlo moguće,ako bude dobro koristio prilike na Endijev drugi servis.
              A finale?Pa to je Novak već proknjižio
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by thrillseeker View Post
                Nisam video u "analizama" cinjenicu da je Novak imao 2 set lopte pri 5:1 u drugom setu i kako bi se to odrazilo na tok meca. Ili na pocetku treceg, gem pre nesto sto je pretrpeo brejk, kada je ziheraski odigrao pasing. Po meni mec je trebao da bude gotov u 3 seta, drugi su uvereni da je trebao da ode u peti sa ogromnom prednoscu za Rodzera. E sad sta je realnije? Jedno je sigurno, da nije Dejvis kup publike o ovim scenarijima ne bi ni pricali.

                Sent from my LG-V500 using Tapatalk
                Realnije Novak u 3 jer je za tako nesto imao opipljive sanse kroz nekoliko prilika koje nije iskoristio a koje si uglavnom nabrojao. S druge strane Federer je imao sanse za peti set samo u domenu teorije, nista konkretno, nego po principu da je uradio ovo a ne ono: da nije bilo pauze, da nije poslao bh u mrezu, da je ostao pozadi umesto sto je krenuo napred etc
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Ovako, povodom mog komentara danas na live temi:
                  Nije mi bila namera da kazem za Djokovica da koristi doping niti u jednom trenutku, nego je igrao kao nenormalan, kao da je na nekim teskim drogama. Ako neko misli da su ona prva 2 seta normalan nivo tenisa, koji on igra redovno, neka se javi i neka postavi primer (highlightse ili tako nesto). Medjutim, svi ste skocili, opravdano ili neopravdano nije ni bitno i ja sam resila da se banujem, ali mi forum jednostavno to ne dozvoljava, Vladana pokusavam da namolim ceo dan, ali nece da mi izadje u susret.
                  Dakle, naredne 2 nedelje necu postovati, necu ni citati, cisto da znate da nema nedodirljivih.

                  I cestitke na ulasku u finale.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ovako, povodom mog komentara danas na live temi:
                    Nije mi bila namera da kazem za Djokovica da koristi doping niti u jednom trenutku, nego je igrao kao nenormalan, kao da je na nekim teskim drogama. Ako neko misli da su ona prva 2 seta normalan nivo tenisa, koji on igra redovno, neka se javi i neka postavi primer (highlightse ili tako nesto). Medjutim, svi ste skocili, opravdano ili neopravdano nije ni bitno i ja sam resila da se banujem, ali mi forum jednostavno to ne dozvoljava, Vladana pokusavam da namolim ceo dan, ali nece da mi izadje u susret.
                    Dakle, naredne 2 nedelje necu postovati, necu ni citati, cisto da znate da nema nedodirljivih.

                    I cestitke na ulasku u finale.
                    Lepo su ti ljudi govorili da pogledas Dohu i mec sa Nadalom, identican nivo je Novak i tamo prikazao a Nadal uopste nije lose odigrao. Jednostavno Novak je digao tenis na jedan visi nivo (i to je sada njegov normalan nivo). A spominjanje toga u bilo kakvom negativnom kontekstu (doping, droge i ostalo) je krajnje neumesno. Kao sto rekoh, nije da je ovaj nivo prikazao samo protiv Federera u prva dva seta ove godine nego i protiv Nadala u Dohi. Upravo zato ti je i skretana paznja da pogledas taj mec i da vidis na koji nivo je Novak doveo danasnji tenis.
                    Last edited by SnakeEyes; 28-01-16, 21:50.

                    Comment


                    • Daleko od toga da Novak moze cesto da igra ovako, ali to nije toliko pitanje mogucnosti nego pitanje motivisanosti. Da li je cudno sto je igrao tako ako imamo u vidu da je pre 2 kola igrao onako protiv Simona? Da, za nekoga ko ne prati Novaka jeste, ali ovo su ti trenuci apsolutne motivisanosti koji izvlace najbolje iz njega. Pa i na USO se mucio u 3-4. kolu pa je sve posle rutinski resio.

                      @Bojana: nije tvoj komentar tako strasan koliko je neocekivan od tebe. Za istu stvar bi neko drugi popio ban, eto, samo se o tome radi da bi trebalo da postoje isti standardi za sve. Ja sam prvi napisao: "banuj samu sebe" ali to je samo retorika da bih ti ukazao zasto je to pogresno.

                      Veruj da niko ovde ne zeli to zapravo, bas kao ni ja, iako sam ovde cesce samo posmatrac a pisem samo ponekad. Samo ponekad malo hladnije glave pisati postove tj. razmisliti 2 puta pre nego posta.....

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ovako, povodom mog komentara danas na live temi:
                        Nije mi bila namera da kazem za Djokovica da koristi doping niti u jednom trenutku, nego je igrao kao nenormalan, kao da je na nekim teskim drogama. Ako neko misli da su ona prva 2 seta normalan nivo tenisa, koji on igra redovno, neka se javi i neka postavi primer (highlightse ili tako nesto). Medjutim, svi ste skocili, opravdano ili neopravdano nije ni bitno i ja sam resila da se banujem, ali mi forum jednostavno to ne dozvoljava, Vladana pokusavam da namolim ceo dan, ali nece da mi izadje u susret.
                        Dakle, naredne 2 nedelje necu postovati, necu ni citati, cisto da znate da nema nedodirljivih.

                        I cestitke na ulasku u finale.
                        Radi kako hoćeš, već sam napisao šta mislim, ovde ima ljudi koji su doživeli to što si napisala upravo na taj način, na koji si upravo objasnila.
                        Meni, kao Noletovom navijaču, tvoja izjava je imponovala, jer sam u njoj upravo shvatio ono što si navela, nenormalan nivo tenisa, koji je Nole prikazao na početku meča.
                        E sada da li si mogla i na neki drugi način to ta kažeš, bez te reči, meni je nebitno...(doživljavam to, onako kako si i ti napisala) nekada si manje, a nekada više duhovita.
                        I Vladan je u pravu, i poptuno je kretenski da se ti nešto samokažnjavaš... kao da smo deca.

                        Comment


                        • Mislim da je bila jasna danas,rekla je da se Nadal i Djokovic dopinguju i sigurno nije jedina koja to misli.
                          Moje misljenje je da Novak to radi od kraja 2010, nakon sto je na US Openu po 20. put dobio po usima od Nadala shvatio je da nesto mora da promijeni ako ne zeli da bude vjeciti drugi. Prica o alergiji i gluten dieti je za malu djecu na koju samo glupi Škot moze da nasjedne i pokusa istu.
                          Naivno je misliti da je cist jedan Armstrong koji se s dopingovanim Ullrichom bukvalno igrao na TdF, da su Bolt i Powell na biljnoj bazi 0,5 sec brzi od svojih kolega iz reprezentacije koji su pali na doping testu ili da Nadal i Joker mogu 6h da drzi isti nivo igre i koncentraciju bez hemije. Naravno da svi ljudi nisu isti ali razlike su negdje prevelike i ocigledno nesto tu "smrdi"

                          Comment


                          • Sve i da je dopingovan doping mu ne pomaze da je precizniji i da bolje riternira i servira. A Novak odavno nije igrao neke lude maratone, Simon sad i ne Rolan Garosu protiv Mareja iz dva dana i mozda Vavrinka, sad ne znam tacno koliko je trajao taj mec i to je to u poslednjih godinu dana. Ako Simon moze da izgleda svjeze kad igra preko 4 sata, pritom ima najmanje kila na turu vjerovatno i lak je kao perce, nema problema za Novakovu fizicku spremu jer je mladji i svakako fizicki jaci od Francuza.

                            Ako Federer kaze da moze da trci pet sati u 35. godini, logicno je da Novak u punoj snazi moze sest.
                            sigpic

                            Comment


                            • Na kakvim li je tek Federer drogama ako sa 35 igra kao da je bar 10 godina mladji i moze da nadtrci mnogo mladje kolege
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Suludo je objašnjavati razliku između biciklizma,maratonaca,plivača i tenisa.
                                Nole je dobio set za 22 min...

                                Comment

                                Working...
                                X