Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjeti se onih prošlogodišnjih 5:0 na Kamp Nou, pa što se mene tiče tako i ti možeš pojesti i 5 tastatura, al ne pomaže...

    Comment


    • To bi uskoro mogla da bude jedina tema nakon el classica, mada vam to nece pomoci da bi uzeli ove godine titulu. Real je vas u proslosti mnogo vise puta mlatio sa velikim rezultatom, ali odmah se da primjetiti da si Barcin fan od 2009.

      Comment


      • Loše si primijetio, ja navijam za Barsu od 2005. kada je Ronaldinjo igrao u top formi a i Barsa je tada igrala najatraktivniji fudbal...i ne znam ja da li si ti mene razumio, nisam ja rekao da Real neće uzeti Špansku ligu već će se morati još dosta boriti sa Barselonom, i priznajem da Real sada igra nepobjedivo i to je to...

        Comment


        • Gijon - Real Madrid :

          Ovo kolo ce otvoriti 18. i prvoplasirani sa tabele . Sporting Gijon je ekipa koja je veoma dobro znala da namuci sve najbolje u Spaniji , ali mislim da to nece biti slucaj i danas . Domacini igraju lose , s vremena na vrijeme naprave neki dobar rezultat , ali protiv Reala im ne dajem ni promil sanse . Real igra fenomenalno u zadnje vrijeme i mislim da bi sve osim njihove ubjedljive pobjede ovdje bilo ogromno iznenadjenje .

          Santander - Villarreal :

          Posljednjeplasirana ekipa protiv najveceg razocarenja sezone . Racing nema opravdanja , jednostavno su najlosiji do sada , ali gosutujuca ekipa ima nevjerovatne probleme s povredama , vise od pola prvotimaca je van igrackog kadra i to je po meni glavni razlog za ovako los plasman . Sto se tice danasnje utakmice , blagu prednost bih dao gostima , jer smatram da su kvalitetniji ( pa i s ovakvim timom , gdje igra i par igraca iz B tima ) , ali i pored toga mislim da je ovo najblize remiju .

          Barcelona - Levante :

          Od 20:00 snage ce odmjeriti drugi i cetvrti sa tabele . Levante je imao start iz snova , bilo su prvi , dominirali u prvim kolima , ali ruku na srce bilo je pitanje trenutka kad ce pasti u formi . Naravno , to se dogodilo , ali su nakon serije poraza u proslom kolu pregazili Gijon i zbog toga ce puni samopouzdanja doci u Barcelonu . Barca je napravila par neocekivanih kikseva sto je dovelo do toga da zaostaju 3 boda za Realom , s tim sto Real ima utakmicu manje . Pobjeda nad Rayom od 4-0 bi mogla da znaci da je " kriza " iza Barce i danas bi trebali da nastave s pobjedama . Kao sto sam gore rekao i ovdje mislim to , sve osim ubjedljive pobjede Barce bit ce ogromno iznenadjenje .


          Valencia - Espanyol : Danasnji program ce na Mestalli zatvoriti domaca Valencia i Espanyol . Valencia je usla fenomenalno u sezonu , pa je nakon toga pala , ali u zadnjih par sedmica sve vise i vise lice na onu Valenciu sa samog starta sezone i biljeze ubjedljive pobjede . Protiv Espanyola su veliki favoriti i mislim da ce slaviti , mada sam prilicno siguran da ce Emery odmarati par prvotimaca za okrsaj sa Chelseaem u LS . Rekao bih da je ovdje pobjeda domacina s jednim golom razlike najrealnija .



          Nedjelja :


          Nedjeljni program od 12:00 ce otvoriti domaci Atletico Madrid i Rayo Vallecano . Atletico igra po sistemu toplo - hladno , ali protiv Raya na domacem terenu ne vjerujem da ce imati probleme i smatram da ce slaviti na krilima sjajnih Arde Turana , Diega i Adriana uz oporavljenog Falcaoa . Rayo je solidna ekipa , ali nista vise od toga .

          Sociedad - Malaga : Ovo bi mogao biti jako interesantan duel . I jedna , i druga ekipa ulaze u ovaj mec s pobjedama iz proslog kola .. Sociedad je u onom fantasticnom mecu savladao Betis , pogotkom Iniga Martineza s centra u sudijskoj nadoknadi ( drugi njegov gol na ovaj nacin u sezoni ) , dok je Malaga savladala Villarreal sa 2-1 . Sto se igrackog kadra tice , tu je Malaga u velikoj prednosti , ali je Sociedad ekipa koja moze da odigra jako dobro i meni licno simpaticna ekipa . Mislim da domacini mogu do boda ovdje .


          Osasuna - Betis :

          Betis je imao start iz snova , ali nakon prvih 4-5 kola poceli su da se raspadaju , imaju samo jedan bod u zadnjih 5 utakmica . S druge strane , Osasuna , koja i nije imala bas sjajan start , sada igra odlicno i sedma pozicija , koju trenutno drze je nesto cemu se ni sami sigurno nisu nadali . Domacini favoriti , i iskljucivo zbog trenutne ocajne forme Betisa mislim da ce Osasuna doci do 3 boda .


          Mallorca je dosla do pobjede u proslom kolu , ali mislim da to ne mogu ponoviti protiv Bilbaoa , koji igra savrseno ( ne racunajuci proslosedmicni kiks protiv Granade ) . Jednostavno , smatram da je Bilbao kvalitetniji i da ovo sigurno nece izgubiti , s tim sto je i remi vrlo moguc ishod .

          Granada - Zaragoza : Duel dvije ekipe koje ce se vjerovatno grcevito boriti za ostanak u ligi do samog kraja . Granada je po meni solidna ekipa , koja stvarno ima par izuzetnih fudbalera i stvarno zna da iznenadi , sto najbolje dokazuju pobjede u gostima nad Sevillom i Bilbaom u proslom kolu . S druge strane Zaragoza igra jako lose , u proslom kolu su porazeni na domacem terenu od Seville i mislim da ovdje nece slaviti . Pobjeda Granade ili remi su po meni realni ishodi ovdje .


          Posljednja utakmica se igra u ponedjeljak , a sastaju se Sevilla i Getafe i smatram da ce domacini da dobiju pred svojim navijacima i opet krenu ka vrhu tabele .



          Last edited by Dale; 03-12-11, 10:31.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Mislim da ce Mourinho ici na jednu veliku pobjedu sa odlicnom igrom, cisto da pokaze Shitaloncima sta ih ocekuje 10tog

            Comment


            • Za Barcelonu i Real Madrid u ovim utakmicama vrijedi ona stara floskula bit će mislima u El Clasico . Večaras ponovo uz španski ligu kao i prošle sedmice. Nadam se pobjedi Reala radi nekog samopouzdanja.

              Comment


              • Sledeci puta dobro razmisli sta ces da napises, siguran sam da mozes bolje od vredjana drugog clana. Ovo shvati kao upozorenje, jer sledeci puta ces dobiti ban.
                Last edited by D-Wade; 03-12-11, 17:37.

                Comment


                • Kakva majstorija Di Maria-e
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Kakav gol Di Maria-e, iz mrtvog ugla.

                    Solidna igra Reala, mada to moze dosta bolje.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Inteligentni Di Maria koji ne koristio onu desnu nogu ni da ga puškom natjeraju, ali majstor pogodi lijevom vanjskom. Utakmica mi je nekako previše napeta dosta žuti i prekidanja igre.

                      Comment


                      • ronaldo umjesto da krene prema golu imao otvoren put, on trazi di mariju i to mu salje visoku loptu......................... nastavlja se praksa svih onih protiv kojih igra real da igraju grub i prljav fudbal, sve u svemu bitno je da smo dali gol na vrijeme i sad ce biti puno lakse i za igru ;)

                        Comment


                        • Krisijano Ronado nastavlja iz meca u mec da terorise protivnicke golmane,evo i danas se upisao za 0-2,to su novi bodovi za Real,i sada Barsa na potezu
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • @AlexisSanchez : bez uvrede, al iti si najocajniji fan Barcelone kojeg sam ikad vidio.

                            Inace, Di Maria je odlican, svaka cast. Drago mi je sto je Ronaldo pogodio, nakon ove male povrede je zabio i sada su sve sredili do el klasika, i ceka se eventualni kiks Barce

                            Comment


                            • Nisam video golove Marcela i Ronalda, ali mi je drago da su pogodili i jedan i drugi. Marcelo kraljina!

                              Sada vise nema ekipe kojoj Ronaldo nije dao gol u Spaniji, kakav car.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Marcelo mi je uvjek bio simpatican igrac, ima skroz cool image

                                Comment

                                Working...
                                X