Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada sam rekao da izdrzite nisam mislio da napadate, ali nema veze, necu vam zamjeriti

    BRAVOOOOOOOOO

    Comment


    • Idemo! Dobar gol

      Comment


      • Velikih plus sest, ovo ne sme da se ispusti.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Da se na SB-u dobije El Klasiko i onda ce biti velikih +9.

          Comment


          • Jos ce Barsa kisnuti negde u LS i Gvardiola

            Getafe
            Barsa gubi korak za Realom , titula izgleda sada vrlo izgledna za Real
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Kako Real igra odlicno ove sezone, sprdaju se u LS, a u Primeri na +6.

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Real rutinski u drugom poluvremenu, dva cista penala, i lagana realizacija istih od strane Ronalda. Ne secam se kada je covek promasio penal...Ali kako je samo Ronaldo proigrao Higuain-a kod drugog penala, i sjajna asistencija za Di Maria-u...svaka cast.
                zadnji put promasio 21 maja 2008 u finalu LP protiv chelsea, a od tad je neprikosnven.................;)

                zasluzena pobjeda reala, atletico je nesto agresivnije usao u mec i to im se i isplatilo na pocetku ali kasnije ta agresivnost je prerasla u pravu grubost koju su znalacki iskoristili realovci i preokrenuli mec u svoju korist

                i na kraju +6................sad lagano idemo na zagrijavanje kod sportinga a onda slijedi........;)

                (xabi zaradio zuti i sljedecu pauzira tako da je on siguran za el clasico)

                Comment


                • Haha +6 a nadam se da ce biti +9 nakon 10tog decembra
                  Sto se tice Guardiole, on ce otici krajem sezone svakako, barem je tako najavio, samo sto ce otici kao gubitnik NADAM SE

                  Comment


                  • Samo se vi nadajte, jeste real u solidnoj prednosti ali tek je prosla prva trecina sezone...i trebaju se igrati jos dva el klasika, tako da je to daleko od rijesenog....i real nece sigurnoi uzeti Ligu Sampiona...

                    Comment


                    • Originally posted by AlexisSanchez View Post
                      Samo se vi nadajte, jeste real u solidnoj prednosti ali tek je prosla prva trecina sezone...i trebaju se igrati jos dva el klasika, tako da je to daleko od rijesenog....i real nece sigurnoi uzeti Ligu Sampiona...
                      Dobar dan i tebi.

                      Comment


                      • Sinoc sam uživao u dvije utakmice Primere. Nekako Real bez velike muke došao do 4:1, samo mi nije jasan rezon trenera At. Madrida i igrača da igraju onako prljavo i onoliko žuti da dobijaju, pa da sljedeće utakmice propuštaju, a znaju da to sa ovakim REalom ne donosi povoljan rezultat. Higuain ponovo objašnjavao, koja inteligencija.

                        Barca nije odigrala na svom nivou, a Getafe iznad svoji mogućnosti odigrao. Mislim da je Barca oštećena za gol jer Messi nije bio u nedozvoljenoj poziciji, ali teško je sudiji ono bilo vidjeti.

                        Na kraju najviše me je iznervirao napadač Getafea koji prvo nije dodao loptu svom kolegi iz ekipe da zapečati utamicu, zatim u zadnjim sekundama da doda loptu istom tom igraču petlja nešto i Barca iz te greške stvara 1000% priliku koju spašava stativa i kasnije golman Getafea.

                        Comment


                        • Gol u nadoknadi vremena...

                          Betis-Sosijedad 2:3

                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by AlexisSanchez View Post
                            Samo se vi nadajte, jeste real u solidnoj prednosti ali tek je prosla prva trecina sezone...i trebaju se igrati jos dva el klasika, tako da je to daleko od rijesenog....i real nece sigurnoi uzeti Ligu Sampiona...
                            Ja mislim da ce da uzmu prljavci iz katalunje? Je l i ti isto mislis?

                            Comment


                            • Ja ne mislim uopste da ce Barsa uspijeti ove sezone da "iznese" do kraja Ligu sampiona, ali mislim da ce real neko taktički uspjeti da nadigra...xD

                              Comment


                              • Originally posted by AlexisSanchez View Post
                                Ja ne mislim uopste da ce Barsa uspijeti ove sezone da "iznese" do kraja Ligu sampiona, ali mislim da ce real neko taktički uspjeti da nadigra...xD
                                Murinja takticki neko da naigra? Pojedem ovu tastaturu odmah...

                                Comment

                                Working...
                                X