Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mourinho sjbebo caljehona kad mu je skočio na leđa....koji car ;)

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=YkJYnwkCdGg
      @ZeFootball

      Comment


      • Penal nije bio ni u prvo slučaju , ni u drugom slučaju, možda je imao Higuain namjeru sprečiti loptu rukom ali ga je u prsa pogodila. Sudija je izgubio kontrolu nad utakmicom kad nije pokazao T. Costa-i drugi žuti kada je napucao loptom Marcelo-a koji je ležao na podu.

        Ne znam šta bi Real bez Alonsa, koja majstorija kod Benzeminog gola, Mou je najluđi trener samo ono slavlje.

        Comment


        • Steta sto Valencija nije izvukla makar X. Gledao sam samo prvih 15-ak minuta i dobro je igrala. Sa druge strane drago mi je sto je Real opet pobegao Barceloni na 3 boda.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Valencija mi je jako drag klub ali naivno su primili prvi gol, Real pobjedio u teskoj utakmici i ponovo bjezi Barci 3 boda.. Volio bi da tako stanje ostane do derbia i onda da ih Real uzme i pobjegne na 6

            Comment


            • Barsa i Real su previse jaki za ostatak Primere, cak i previse. Da su ova dva tima u bilo kojoj drugoj ligi verovatno bi dominirali na isti nacin. El Clasico ce resavati pitanje sampiona... ponovo.

              Comment


              • Mourinho legenda, koje samo slavlje, tako se voli posao kojim se bavis

                0:45

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Barsa i Real su previse jaki za ostatak Primere, cak i previse. Da su ova dva tima u bilo kojoj drugoj ligi verovatno bi dominirali na isti nacin. El Clasico ce resavati pitanje sampiona... ponovo.
                  U Engleskoj ne bi dominirali to je sigurno..

                  Comment


                  • Jok da bi dominirali nego bi razbijali po Engleskoj, ostrvo bi se treslo od muke. To bi bilo zalosno gledati. Pa vidimo sta radi City sa svojim placenicima, sta bi tek ovi radili koji su uigrani.

                    Pa gledaj sta se sada radi po Engleskoj, svake nedelje jedan rival osramoti drugoga. Prvo ponizenje Arsenala od strane Manche, pa onda Arsenal ubije Chelsea-ija(msm primiti 5 golova od rivala nije mala stvar ), onda City demolira Manchu. Premier Liga nikad ujednacenija, ali u poredjenju sa Barsom i Realom engleski klubovi dosta zaostaju.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Jok da bi dominirali nego bi razbijali po Engleskoj, ostrvo bi se treslo od muke. To bi bilo zalosno gledati. Pa vidimo sta radi City sa svojim placenicima, sta bi tek ovi radili koji su uigrani.

                      Pa gledaj sta se sada radi po Engleskoj, svake nedelje jedan rival osramoti drugoga. Prvo ponizenje Arsenala od strane Manche, pa onda Arsenal ubije Chelsea-ija(msm primiti 5 golova od rivala nije mala stvar ), onda City demolira Manchu. Premier Liga nikad ujednacenija, ali u poredjenju sa Barsom i Realom engleski klubovi dosta zaostaju.
                      Ne zaostaju nego,imaju 20 i vise utakmica nego Real i Barselona,njima te utakmice u Spaniji sluze da se da sto bolje uigraju za LS...Po meni,bolje da se podele u 2 grupe...

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Ne zaostaju nego,imaju 20 i vise utakmica nego Real i Barselona,njima te utakmice u Spaniji sluze da se da sto bolje uigraju za LS...Po meni,bolje da se podele u 2 grupe...
                        Kojih bre 20 utakmica vise ? Jbg toliko su jaki da im njihova liga dodje kao uigravanje, slicno kao City-u ove sezone u Premier Ligi. Cak i svoje rivale ponizuju sa 6 komada xD Znam da navijas za Arsenal pa ti je Engleska liga najbolja, msm i meni je jer ima dosta ujednacenih ekipa u samom vrhu osim sto se City izdvaja. I neces da priznas da su Barsa i Real mnogo ispred najboljih u Engleskoj.

                        Jbt ja sam mozda jedini lik na svetu koji istovremeno gotivi Barsu i Arsenal xD

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Kojih bre 20 utakmica vise ? Jbg toliko su jaki da im njihova liga dodje kao uigravanje, slicno kao City-u ove sezone u Premier Ligi. Cak i svoje rivale ponizuju sa 6 komada xD Znam da navijas za Arsenal pa ti je Engleska liga najbolja, msm i meni je jer ima dosta ujednacenih ekipa u samom vrhu osim sto se City izdvaja. I neces da priznas da su Barsa i Real mnogo ispred najboljih u Engleskoj.

                          Jbt ja sam mozda jedini lik na svetu koji istovremeno gotivi Barsu i Arsenal xD
                          Ne navijam za Arsena Dobro,necemo sada da se svadjamo oko gluposti,a Real je toliko jak,da ih je pre par sezona Liverpul ponizio

                          Comment


                          • Mozda je bio penal, nije se bas videlo al izgleda da je neko igrao rukom(nisam video ko)... Inace sjajna utakmica, ali Ronaldo, pa kakav je to majstor iz mrtvog ugla sutira covek kao nista, 90% napadaca ne bi dali gol nikad u takvoj situaciji... Soldado sjajan dva gola zamalo i treci da padne, na kraju odlicna utakmica i pobeda Reala...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma ja pricam o trenutnoj situaciji, jer po meni Mancha, Chelsea nisu ni senka od onih timova pre nekoliko godina, posebno Chelsea. Liverpool ima potencijal al ga ne ispoljava evo vec 10-15 godina. Arsenal nikad slabiji. Tottenham tim koji vrbuje to 4. mesto nista posebno. City se jedino izdvaja jer ima koloniju placenika. Premier nikad slabiji ali je zato ujednacen do bola.

                              Ne zelim se svadjati ali to je neko moje vidjenje na trenutno stanje u Evropskom fudbalu.

                              Comment


                              • Ne vrijedi vam se raspravljati oko toga, ko bi gdje bio dominantan, kada se to nikada nece desiti...
                                Last edited by bracala; 20-11-11, 12:20.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X