Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za Sevilu, takodjer jedan sam od onih kojima je drago zbog ovoga, momci su se odlicno drzali citavo vrijeme, golman je ponajvise zasluzan za ovaj bod, ne samo zbog penala vec i zbog mnogo drugih odbrana. I Sevilla je takodjer par puta prijetila i imala dobre sanse ali na kraju i ovo je super.

    Comment


    • Kanoute je prvi zuti dobio zasluzeno,ali je cini mi se kod drugog bio isprovociran,mada je nakon onog sto je uradio nakon toga i trebao dobiti crveni,Navas nije trebao dobiti drugi zuti,a penal cini mi se nije bio,ali nisam siguran,ma mene najvise nervira ono ponasanje igraca Barcelone...bas me iritira
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • bem ti baxuza, gledao sam do 85 minuta i onda digao ruke.... a sad citam bila havarija u finisu...

        Comment


        • Svaka cast Varasu,fantasticno je branio tokom cijelog toka meca.Mozda i nije bio penal,nisam siguran,ali Varas je i to odbranio
          Dva crvena kartona,Kanute i Navaro.Zasluzen crveni za Kanutea,ali onaj Navarov definitivno nije.
          AK,i mene mnogo nervira ponasanje igraca Barselone i to je tim koji najvise mrzim na svijetu,pocevsi od Valdesa pa do Mesija.Sto je najbitnije nakon ovog kola Real je prvi i nadam se da tako ostaje do kraja sezone.

          Comment


          • Originally posted by Fedex ba View Post
            Svaka cast Varasu,fantasticno je branio tokom cijelog toka meca.Mozda i nije bio penal,nisam siguran,ali Varas je i to odbranio
            Dva crvena kartona,Kanute i Navaro.Zasluzen crveni za Kanutea,ali onaj Navarov definitivno nije.
            AK,i mene mnogo nervira ponasanje igraca Barselone i to je tim koji najvise mrzim na svijetu,pocevsi od Valdesa pa do Mesija.Sto je najbitnije nakon ovog kola Real je prvi i nadam se da tako ostaje do kraja sezone.
            Njega nemojte stavljati u tu grupu, za svoje saigrace je gospodin covek a i za mnoge druge. On se ne valja, ne simulira i retko kad se mota oko sudija da vrsi pritisak, nekad malo reaguje ali to je normalno. Ostale ne bih komentarisao.
            sigpic

            Comment


            • cigani smuliraju u 93minuti hahahaha ;)............., sevilla ostavila srce na terenu i sasvim zasluzeno osvojila bod

              Jest peh Spahić propusti utakmcu koja je bla ko rođena za njega

              Comment


              • Upravo tako... Mesi je ipak primer za sve fudbalere kako se treba ponasati na terenu.;)
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Njega nemojte stavljati u tu grupu, za svoje saigrace je gospodin covek a i za mnoge druge. On se ne valja, ne simulira i retko kad se mota oko sudija da vrsi pritisak, nekad malo reaguje ali to je normalno. Ostale ne bih komentarisao.
                  Ma moramo i njega,da se ne izdvaja
                  Salu na stranu,ja njega mnogo cijenim i postujem kao fudbalera,po meni ubjedljivo najbolji igrac na planeti trenutno,ali ga ne volim.Antipatican mi je i ne podnosim ga,a naracito zbog kluba u kojem igra.

                  Comment


                  • Ukoliko sutra Levante pobjedi Villareal a uvjeren sam da hoce, onda ce taj tim preci na prvo mjesto sa jednim bodom vise od Reala a 2 vise od Barse.. napokon da se malo promjeni situacija, mada nevjerujem da ce oni dugo izdrzati to

                    Comment


                    • Vidim da ima nas dosta koji ne gotivimo Barcu.
                      Sevilla je sinoc igrala i bez Spahica,Rakitica,Perrotija i Negreda. Ovaj rezultat im je odlican.
                      Bilo bi lepo kad bi Levante pobedio.

                      Ne razumem zasto ovi sa B92 prenose samo utakmice Barcelone.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ne razumem zasto ovi sa B92 prenose samo utakmice Barcelone.
                        Boskovic.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sevilla uzela bod ali ce ih to kostati u naredna 2 kola zbog onih crvenih.

                          Dovoljno je reci - Javi Varas!

                          Joj jest me i Barcelona iznervirala u par navrata kada dodju do 16m i umjesto da upute sut (jer su imali prostora u par navrata) oni vracaju loptu nazad do 40m, da su cesce sutali odbila bi se neka lopta i neko bi mogao naletjeti.
                          Mascherano je uvijek kada bi nacinio faul, morao otici sudiji i reci mu nesto.
                          I na kraju ona tuca...joj ciganluka.

                          Ali drago mi je sto je Sevilla iscupala bod. ;)
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Bravo za Sevilju. I Real je prvi! Bar na kratko

                            Comment


                            • ma ovo Levante osvaja

                              Comment


                              • Barcelona-Sevilla 0-0
                                >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                                Comment

                                Working...
                                X