Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Phenom View Post
    Od kako je Perez opet seo u predsednicku stolicu Reala,u La Ligi je svirano 23 penala za Real,a "samo" 8 za Barsu.
    U svim takmicenjima,Realu je svirano 48 penala vise od Barselone...
    Teorija zavere ???

    Elem, strasan gol Baptiste u zaostavnom vremenu, zaista strasan...Malaga polako na individualni kvalitet koji poseduje pokazuje da ce verovatno biti u prva cetiri. Levante sve iznenadjuje, ali stace i oni, nmg celu sezonu da izdrze u tom ritmu...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kaparoš novi trener Majorke

      Hoakin Kaparoš će zameniti Mihaela Laudrupa na klupi španskog prvoligaša Majorke.

      Nakon što je uprava Majorke otpustila Mihaela Laudrupa, brzo su našli zamenu.

      Na ostrvo stiže Hoakin Kaparoš, portugalski stručnjak, koji je nekada vodio Viljareal, La Korunju, Bilbao i Sevilju.

      "Garantujem da ćemo moj tim i ja dati sve od sebe. Radićemo 25 sati dnevno, ne 24", izjavio je Kaparoš po dolasku u Majorku.

      Hoakin Kaparoš je potpisao devetomesečni ugovor sa španskim prvoligašem.
      ....
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Phenom View Post
        Od kako je Perez opet seo u predsednicku stolicu Reala,u La Ligi je svirano 23 penala za Real,a "samo" 8 za Barsu.
        U svim takmicenjima,Realu je svirano 48 penala vise od Barselone...
        Koliko crvenih kartona u kljucnim utakmicama je dobio Real, a koliko Barsa?
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • E tu si u pravu,ali dobro,nije uvek sudija kriv,neki su i opravdani.

          Barselona je za sada,ove sezone postigla 37 golova u svim takmicenjima,od 37,36 je iz igre,a samo 1 je iz prekida,Viljin gol protiv Milana u LS-u....

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Parovi 8. kola ( sedmog koje se igra ) :

            Subota :

            18:00 : Getafe - Villarreal
            18:00 : Mallorca - Valencia
            18:00 : Real Madrid - Betis
            20:00 : Barcelona - Racing Santander
            22:00 : Granada - Atletico Madrid


            Nedjelja :

            12:00 : Rayo Vallecano - Espanyol
            16:00 : Zaragoza - Real Sociedad
            18:00 : Levante - Malaga
            22:00 : Sevilla - Sporting Gijon

            Ponedjeljak :

            21:00 : Athletic Bilbao - Osasuna

            Sto se tice meceva koji se igraju u subotu mislim da ce Barca i Real doci do sigurnih pobjeda dok su u ostala 3 susreta po meni favoriti gosti , ali bit ce im jako tesko . Villarreal igra ocajno na startu sezone , ali mislim da bi ovdje morali do 3 boda , kako god znaju i umiju . Mallorca ceka Valenciu , odlican susret u najavi , gdje su gosti blagi favoriti , ali bit ce gutavo , kao i Atleticu u gostima protiv Granade , koja je jako slabo plasirana , ali mogu da namuce i extra dobre klubove , vidjeli smo to u zadnjem kolu , kad su od Valencie na Mestalli izgubili samo 1-0.

            U nedjeljnim okrsajima veliku prednost dajem Sevilli protiv Gijona kuci , igraju stvarno odlicno ove sezone , mislim da su jos uvijek bez poraza , a o njihovoj odbrani ne treba trositi rijeci , nisu primili niti jedan jedini gol zadnje 3 utakmice cini mi se , sto je stvarno za svaki respekt i mislim da ovdje sebi nece dozvoliti kiks . Vallecano - Espanyol i Zaragoza - Sociedad ce biti , po mom misljenju neizvjesni mecevi , ali ne toliko interesatni , dok se u 18:00 u nedjelju sastaju dva najprijatnija iznenadjenja dosadasnjeg toka sezone , uz Betis naravno , a to su Levante i Malaga . Malu prednost dajem Malagi i poprilicno sam siguran da ovo nece izgubiti , ali isto tako prije bih igrao x , nego dvicu .


            Jedini mec koji se igra u nedjelju je Bilbao - Osasuna gdje domaci jednostavno moraju da dobiju , jer su sezonu poceli katastrofalno i ne vidim bolju priliku od ove da krenu s dobrim rezultatima .


            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • PAROVI 1/16 de la Copa del Rey:

              CÁDIZ- VALENCIA
              HOSPITALET-BARCELONA
              PONFERRADINA-REAL MADRID
              MIRANDÉS-VILLARREAL
              SAN ROQUE-SEVILLA
              ALBACETE-ATLÉTICO DE MADRID
              OVIEDO-ATHLETIC
              ALMERÍA-OSASUNA
              ALCORCÓN-ZARAGOZA
              CELTA-ESPANYOL
              CÓRDOBA-BETIS
              DEPORTIVO-LEVANTE
              MALLORCA-SPORTING
              RACING-RAYO VALLECANO
              GETAFE-MÁLAGA
              REAL SOCIEDAD-GRANADA

              prvi mecevi su na rasporedu 13 decembra, dok se revans mecevi igraju 21 decembra

              protivnik Reala je klub koji se takmici u sekundi B II i trenutno su 4 na tabeli

              Comment


              • Uvjek sam bio misljenja da je Iguain predvodnik novog talasa, a ne Frodo i druzina... Momak je ubica.

                Comment


                • Iako mi se ne svidja,vazda sam govorio da je Higain korisni od Benzeme,covjek jednosavno ima osjecaj za gol,takav igrac treba.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • higuain odlican, samo kako je suradivo sa di mariom da je to nevjerovatno, steta sto na kraju fuli jedan na jedan sa golmanom al nema veze
                    ronaldo.....svi su navikli da daje golove ali on je danas imao dvije asistencije jednu kaki i jednu higuainu...........zamjenjen je u 70 minuti, mora malo covjek odmoriti
                    sve u svemu dobra partija mada zadnja linija a pogotovo pepe djeluje zaista nesigurno, ali mourinho ce to dovesti ured ;)

                    Higuain-8golova
                    Ronaldo-7golova
                    Benzema-3gola
                    Kaka-2gola
                    Marcelo,Caljehon,Varane,Xabi-1gol

                    HALA MADRID!!!

                    Comment


                    • Meni je Higuain od svih napadaca najbolji u kretnjama,on vrlo lagano dolazi u sansu za go, samo imao problema sa realizacijom,protiv Lyona prije par godina kada je Real ispao iz LP,fulio je prazan go,a jos 2-3 ciste sanse je promasio i dosta cesto je mnogo zicera promasivao,ali je sada je poceo vise da zabija i igra bolje za klub i za repku i nadam se sve boljim njegovim partijama,ovakav je Realu vise nego potreban...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Odlicna igra i Barse i Reala juce, izgleda da se sve vraca na staro i opet ce ova 2 tima voditi glavnu borbu za titulu. Igra Reala mi se mnogo vise svidja u zadnje vrijeme, Higuain u odlicnoj formi, ako ovako nastave mislim da imaju odlicne sanse da pobjede Barsu, ali ima jos do toga.

                        Comment


                        • Kakav gol Heldera Postige juce...I drugi gol je takodje bio dobar, za primer kako resavati situacije 1 na 1 sa golmanom.

                          Video prvog:

                          http://www.youtube.com/watch?v=j9HCsoqXzHw

                          Levante ocitao bukvicu Malagi.

                          Comment


                          • Parovi osmog kola :

                            Subota :

                            18:00 : Racing Santander - Espanyol
                            18:00 : Sporting Gijon - Granada
                            20:00 : Malaga - Real Madrid
                            22:00 : Barcelona - Sevilla


                            Nedjelja :

                            12:00 : Real Betis - Rayo Vallecano
                            16:00 : Real Sociedad - Getafe
                            18:00 : Atletico Madrid - Mallorca
                            18:00 : Osasuna - Zaragoza
                            20:00 : Valencia - Athletic Bilbao
                            22:00 : Villarreal - Levante


                            Sto se tice danasnjih meceva mislim da ce Barca lagano da dobije Sevillu , koja igra dobro , bas dobro , ali smatram da nemaju ama bas nikakvu sansu u Barceloni , no vidjet cemo . od 18:00 igraju Racing - Espanyol i Gijon - Granada . Mislim da ce Racing i Espanyol odigrati jedan neizvjestan , ali ne toliko interesantan mec i po meni je to najblize remiju . Mec Gijona i Granade je jako interesantan , jer ce se obje ekipe do kraja sezone vjerovatno boriti za opstanak , tako da je ovaj mec pravo bitan i jednima i drugima . Blago prednost bih dao domacinima , jer su iskusniji u Primeri i igraju na domacem terenu , mislim da ce biti neizvjesno uz 2-3 gola na mecu . Derbi kola igraju Malaga i Real Madrid . Malaga igra po sistemu toplo - hladno . Nakon niza pobjeda i odlicnih rezultata pomislio sam , eh ovi ce da prekinu sjajni niz Levantea , kad ono poraz , i to debakl , iako su rano ruku na srce dobili crveni karton . Real je usao u sjajnu formu i po meni bi ovdje sve osim njihove pobjede bilo veliko iznenadjenje , ma koliko se Malaga pojacala .


                            Sto se tice meceva koji se igraju u nedjelju izdvojio bih meceve : Atletico Madrid - Mallorca , Valencia - Bilbao i Villarreal - Levante . Atletico je poceo sezonu odlicno , vezao par ubjedljivih pobjeda , ali onda su im prakticno potonule sve ladje nakon onih 0-5 protiv Barce , iako su i nakon toga imali pravo tezak raspored . Utakmica s Mallorcom , na domacem terenu je po meni idealna sansa da se vrate u pobjednicki ritam i opet krenu prema vrhu tabele . Za mene bi i x ovdje bio ogromno iznenadjenje .

                            Bilbao je konacno malo usao u formu , u ponedjeljak su demolirali Osasunu , te napokon krenuli ka gornjem dijelu tabele , ali smatram da su sutra autsajderi . Prosle godine su mecevi ovih rivala bili jako , jako zanimljivi i nadajmo se da ce tako biti i sada . Naravno , nadam se pobjedi Valencie i mislim da mogu doci do nje , mada ce biti tesko .

                            Villarreal - Levante : Sta reci o ovom mecu , klub koji je najvise razocarao protiv onog koji je ubjedljivo najprijatnije iznenadjenje do sada . Levante , klub koji ima najmanji budzet u Primeri se nalazi na tabeli odmah iza Barcelone , sa istim brojem bodova i bez poraza su jos uvijek , stvarno fascinantno . Villarreal vec dugo ne zna za pobjedu u Primeri , ali neko moje misljenje je da ce sutra ipak doci do nje . Koliko god Levante iznenadio do sada ja mislim da je krajnje , ali bas krajnje vrijeme da Zuta podmornica konacno pokaze nesto ode one igre koja ih krasi godinama i krene prema vrhu . Lijepa utakmica po mom misljenju ce biti , veoma neizvjesna , ali na kraju uz pobjedu Villarreala .

                            Toliko
                            Last edited by Dale; 22-10-11, 10:17.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • To je fudbal a ne ono obigravanje 2 sata oko sesnaesterca bez konkretnog pasa i imalo rizika. CR7!

                              Comment


                              • CR7 za desetak minuta het-trik

                                Comment

                                Working...
                                X