Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo kolo Primere 21.8.

    Osasuna - Valencia.
    Levante - Zaragoza.
    Real Madrid - Athletic Club.
    Rayo Vallecano - Mallorca.
    Espanyol - Granada.
    Betis - Sevilla.
    Málaga - FC Barcelona.
    Villarreal - Sporting de Gijón.
    Real Sociedad - Atlético de Madrid.
    Racing Club - Getafe.

    Prva utakmica Baracelona - Real Madrid treba se igrati 11.12 ali ce se najvjerovatnije odgoditi zbo klupskog SP na kojem nastupa Barcelona.

    Kompletan raspored http://www.marca.com/deporte/futbol/...on/calendario/
    Last edited by danijelkr; 06-07-11, 14:19.

    Comment


    • http://www.sportske.net/vest/medjuna...lub-45866.html
      svaka cast navijacima Deportiva...

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/transfe...era-45863.html
        ovo je malo preterano...on da dodje u Atletiko....

        Comment


        • Ma nema sanse , moje misljenje je da on ili ide u Chelsea ili ostaje u Portu ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
            http://www.sportske.net/vest/transfe...era-45863.html
            ovo je malo preterano...on da dodje u Atletiko....
            Ma ne vjeruj ovim nasim "rekla-kazala" sajtovima. ;)

            Skysports,eurosport,goal.com,diffrentleague (da ne nabrajam) - ove sajtove gledaj!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ne znam zasto pljujete te nase sajtove, oni samo kopiraju od sky i goal-a.
              sigpic

              Comment


              • Reise je upravu oni samo prevedu na srpski i objave...

                Comment


                • Ali sportske.net je toliko retardiran sajt da je to strašno! Odakle li nalaze one vesti??? Ne pojave se na nekim stranim sajtovima oni da li izmisle nešto jebem li ga Svaku najobičniju glupost izbace. Ja gluplji portal nisam video!

                  Sportal je isto šabanski portal, prave se pametni mnogo a nisu.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Pozdrav.Opet ih je Mourinho sprecio da osvoje LS i La Ligu ove sezone.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Ali sportske.net je toliko retardiran sajt da je to strašno! Odakle li nalaze one vesti??? Ne pojave se na nekim stranim sajtovima oni da li izmisle nešto jebem li ga Svaku najobičniju glupost izbace. Ja gluplji portal nisam video!

                      Sportal je isto šabanski portal, prave se pametni mnogo a nisu.
                      Baš sam danas imala raspravu na ovu temu.
                      Ne zna se ko je gori, a i svi ostali ne zaostaju mnogo.

                      phenom993... dobro došao!
                      Last edited by miloolja; 16-07-11, 01:02. Reason: Tastatura uta slova :)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Phenom993 , dobro dosao
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Hvala miloolja.

                          Ma takvi su nasi sajtovi,ti portali.
                          Kao sto kazete,oni to i rade,nadju vest na Goal-u,ili u tabloidima tipa "El Mundo Deportivo","AS","L'equipe","Sport","The Daily Mail","The Sun","Marca","Tuttomercatoweb","Corriere dello sport" i onda prepisu kod njih,i kao znaju sve.
                          Inace,po tim dnevnim listovima,tabloidima ima dosta i neistine,transfer spekulacija,a da ne pricam laznih intervju-a.;)

                          EDIT: hvala Dale,visca el barca ;)

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Oooopa! Vidi ti ovo... pravo na moj profil....hehe

                            I nemoj da mi diraš Murinja;)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Moja ocekivanja za sledecu sezonu ovde su da Real apsolutno dominira nad Barselonom i da dodje do titule konacno ... Verovatno i nadam se da 3 pozicija ide Malagi jer su previse ulozili i kako uigraju tim mogu biti jako opasni , 4 mesto vrlo lako moze doci do Viljareala , imaju mozda najuigraniji tim , Sevilja nema neke sezone sada kao ranije ,Atletico ostao bez Aguera i jako ce biti losiji , Valencia jedino moze eto da bude u vrhu pored ova 4 tima iako uvek dodje neko iznenadjenje , imali smo Bilbao prosle sezone koji je bio odlican. Jako mi je drago sto se Rayo Vallecano vratio , uvek dok sam bio manji sam simpatisao ovaj tim sto ne znam ali su mi bili interesantni , Betis se isto vratio i ne verujem da ce tako skoro ispasti a cini mi se da je Grenada treci tim koji je usao ali ne ocekujem puno od novaka ... Od timova koji su ranije bili u sredini a sada bi mogli ponovo zaigrati po meni su Espanjol ili Saragosa ali ostaje da vidimo Najvise simpatisem Real iz Primere zbog Murinja ali nisam ljubitelj Spanskog fudbala tj lige jer nikako nemamo nekog da se umesa pored Barse i Reala
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ima li kakvih naznaka da se odgodi i pocetak Primere?

                                Navodno postoji spor oko TV prenosa...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X