Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Messi ne izvodi slobodne udarce(mozda izvodi ali veoma malo),Messi skoro pa nikada ne suta glavom.A to su udarci iz kojih je veoma tesko dati gol.Ronaldo uzima mnogo raznovrsnije i teze suteve.
    Last edited by Black Mamba 24; 23-04-11, 17:10.
    sigpic

    Comment


    • Pa da, ali Ronaldo izvodi sve u Realu, iz skoro svake situacije sutira, nije cudno sto je Messi efikasniji, a ne moze se reci da Messi ima sjajan pregled igre, posto on nema ulogu kreatora, Xavi je glavni po tom pitanju u Barsi, zajedno sa Iniestom. Ne bih se slozio da je Ronaldov pregled igre smesan u odnosu na Messi-a, to jednostavno nije tacno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Messi je po meni bolji igrač, kratko i jednostavno

        Nekako je direktniji sa svojim prodorima i probijanjem odbrane, dok ja Ronaldove finte još ne shvatam (ne pomeranje lopte a pomeranje nogu haha )...

        Messi s obzirom na svoju visinu i nema loš udarac glavom. A ni Ronaldo nešto preterano ne koristi taj udarac.

        Jaki su igrači obojica ali moj glas dobija pomalo i prgavi Argentinac
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Necu ulaziti u tu diskusiju, to je kao Kobe i James, nikada ubediti. Meni je Ronaldo bolji igrac, to je moje misljenje i takvo ce ostati, ali za malo mi je bolji, verovatno sto igra za tim za koji ja navijam. Navijaci Barselone ne misle tako i razumem i postujem to. Ali, sada prema nekim komentarima ispade da Ronaldo ima samo sut, sto nije tacno. Ja sam uvek rekao, Ronaldo je igrac koji u svakoj ligi moze da igra, nisam misljenja da bi Messi uspeo u Engleskoj, jer tamo prođeš dvojicu, treci ce ti slomiti nogu. U Primeri sviraju svaki kontakt, zato igraci koji dođu iz Primere u Premier ligu nikada ne uspeju, stalno su povređeni.

          Kao sto sam rekao, svako ima svoj ukus, meni je Ronaldo bolji, verovatno sto igra za Real, ali i bio mi je najbolji dok je igrao u Manchester-u, a kada me neko pita, Messi i Ronaldo, meni su uvek bili jednaki, stim sto mi je Ronaldo drazi, ali kako neki koji ga mrze predstavljaju razliku, ispade kao da poredimo Messi-a i Yaya Toure-a.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • nemoj pretjerivati s-nash!
            i nije to kosarka da se toliko gleda ko koliko uzima suteva, kao sto ti potenciras...
            messi jeste bolji, ali to su samo nijanse, a ne toliki razmak kao sto si ti naveo
            licno nemam nista protiv messi-ja kao ni protiv ronalda, ali ronaldo bi se s vecom vjerovatnocom mogao uklopiti u bilo kojoj ligi....za messi-ja ne znam, i to vjerovatno necemo nikada ni saznati jer ce on vjerovatno ostati dozivotno u barceloni....naravno, to ne umanjuje njegov kvalitet!
            obojica su daleko iznad ostalih!

            Comment


            • Mamba , prije je bilo tako , ali u zadnje vrijeme od Barcinih 5 slobodnih Messi suta 3 najmanje

              Na kraju krajeva ono remek djelo protiv Deportiva , prije je bilo tako istina , ali od ove sezone je prva opcija sto se tice slobodnih
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Dobro,iskreno nisam gledao mnogo puta Barselonu ove godine,maksimalno 10-11 utakmica i tu nije izveo mozda ni 2-3 slobodna.Ja se ne mogu odluciti ko je bolji,nisam rekao da je Ronaldo...ali je veoma mala razlika ko god da je.
                sigpic

                Comment


                • Au , sta je ovo , 0-4
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment




                  • Joj ove Valencie jest jadna, 5-1 bez Ronalda i Ozila...

                    EDIT: 6-1 !

                    Kaka dao drugi svoj gol, on dva, Higuain 3 i Benzema.
                    Last edited by D-Wade; 23-04-11, 18:22.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • To da li bi Mesi uspeo u nekoj drugoj ligi ili ne se ne zna.Sigurno je da bi mu trebalo vremena zbog takvih predispozicija.Malo sam preterao kad sam rekao da je pregled igre Ronalda smesan za Mesijev ali u tom segmentu je Mesi svakako bolji.Tacno je da nije prvi kreator ali kakvih asistencija samo ima to je fenomenalno i nikad vidjeno od Ronalda.Mesi igra mnogo jednostavnije i konkretniji je pa ga zato smatram i boljim igracem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Higuain na pravom mestu u pravo vreme

                        Kaka odličan večeras, lep gol je dao za prednost od 6:1.

                        Bez Ronalda i Oezila ubedljiva pobeda. Biće zanimljivo u sredu protiv Barce...

                        EDIT: Torresov kolega iz reprezentacije El Guaje dao gol takođe posle određenog posta, doduše Villa posle 2 meseca a Torres posle 3 (i Villa je dao golove za reprezentaciju u martu).
                        Last edited by Il Capitano; 23-04-11, 20:21.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Rezultati 33. kola :

                          Valencia - Real Madrid 3-6

                          Barcelona - Osasuna 2-0

                          Athletic Bilbao - Real Sociedad 2-1

                          Hercules - Deportivo La Coruna 1-0

                          Mallorca - Getafe 2-0

                          Racing Santander - Malaga 1-2

                          Sporting Gijon - Espanyol 1-0

                          Atletico Madrid - Levante 4-1

                          Sevilla - Villarreal 3-2


                          Veceras :

                          Real Zaragoza - Levante @ 21:00

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ova Malaga je nevjerovatna, kad god sam se kladio igrao sam na golove 2-3 i u 95% slucajeva pogodim!

                            Comment


                            • Ali ti podaci kako mogu da se iskoriste da se zaradi nesto para??

                              Comment


                              • Mozes raditi i pricati sta hoces , ali ne i zauvijek :

                                http://www.index.hr/sport/clanak/mou...za/549659.aspx
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X