Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    To sa timovima nema veze sa taktikom.Sto se toga tice je Murinjo ispred Fergusona.A Ferguson je ispred sto se tice tog trajanja sa jednim timom i uspostavljanja sistema.Za danasnji fudbal je Murinjo bolji jer ima sve vise taktiziranja i zatvaranja a to njemu odgovara a uz to ce Ferguson jos malo i u penziju.Sto se tice Sitija i Celsija imaju timove ali treneri su katastrofa.A Kapelo jeste takodje strasan ali po meni nije na nivou Murinja.
    Znam da je off,ali ne znam zasto svi smatraju Ancelotija katastrofalnim trenerom?
    Uveo je neki klub u prvu italijansku ligu (SERIA A),sa Parmom je bio drugi,osvojio je sa Milanom dva puta LŠ.Nisu imali nekakav tim sa superzvezdama,ali je tim bio veoma uigran.Otisao je u Chelsea,postigli su preko 100 golova u jednoj sezoni PL.Ove sezone su dobro krenuli,ali su im se onda svi povredili,igracima je forma opala.I nije on kriv za te povrede.Ja uz Liverpool navijam jos i za Milan...i bilo mi je mnogo zao kada je otisao.Alegri ce osvojiti sada ligu nakon dugog niza godina,pa neka ostane,ali kada bi se Anceloti vracao ne bih imao nista protiv.
    Last edited by Black Mamba 24; 22-04-11, 00:37.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Zatvarao se i on ali opet,to je covek koji je Cabi Alonsa zamenio Lukasem,za Krauca nije bilo mesta a za Ngoga jeste,pa koga je samo sve jos dovodio.Naravno bilo je i odlicnih pojacanja ali jos vise ocajnih.Krenuo je i Inter da upropastava ali Morati nije glup ko nase bivse gazde.
      Stvari koje je on radio sa Valensijom su prosto nevjerovatne.Ne znam sta mu se desilo pa je pravio mnogo gluposti i previse,ali on i Kuper su ljudi koju su stvarno radili neke nenormalno dobre stvari i onda potpuno pali.Cudno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Znam da je off,ali ne znam zasto svi smatraju Ancelotija katastrofalnim trenerom?
        Uveo je neki klub u prvu italijansku ligu (SERIA A),sa Parmom je bio drugi,osvojio je sa Milanom dva puta LŠ.Nisu imali nekakav tim sa superzvezdama,ali je tim bio veoma uigran.Otisao je u Chelsea,postigli su preko 100 golova u jednoj sezoni PL.Ove sezone su dobro krenuli,ali su im se onda svi povredili,igracima je forma opala.I nije on kriv za te povrede.Ja uz Liverpool navijam jos i za Milan...i bilo mi je mnogo zao kada je otisao.Alegri ce osvojiti sada ligu nakon dugog niza godina,pa neka ostane,ali kada bi se Anceloti vracao ne bih imao nista protiv.
        On je ovu sezonu Celsija upropastio.Jeste veliko ime i postigao je mnogo ali nisam njegov ljubitelj zbog strasnih ispada koje je imao.A moje je misljenje da nije za PL i da treba da se vrati u Italiju i prihvati ponudu Rome.Jesam ga skoro ispljuvao ali i ja sam preterao,veliki je to majstor ipak samo sto ima dosta boljih po mom misljenju.Jeste imao povreda ali strasnih ispada sto se tice izmena,pozicija na koje je stavljao igrace i biranja startne postave.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Stvari koje je on radio sa Valensijom su prosto nevjerovatne.Ne znam sta mu se desilo pa je pravio mnogo gluposti i previse,ali on i Kuper su ljudi koju su stvarno radili neke nenormalno dobre stvari i onda potpuno pali.Cudno.
          To stoji,jedini koji je mogao parirati onom fenomenalnom Realu sa onim igracinama i sa mnogo slabijim timom je osvojio 2 Primere a dodao i Kup UEFA uz to.Ne znam,znam samo da je dobro za Liverpul i Inter sto ih vise ne trenira.
          sigpic

          Comment


          • To je ono kada nije imao velke pare i nije imao veliko ocekivanje gazda kluba(pritisak),Rafa je cinio cuda,ali kada je dosao vamo pogubio se,sreca mu je bila sto je uzeo LS,inace bi te sezone vec bio otjeran.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Da, prosto je neverovatno koliko su Kuper i Benitez napravili dobre rezultate, a onda odjednom neshvatiljivi pad ...

              Što se Anćelotije tiče, meni je skroz OK, mada nikad nije vodio timove za koje sam navijao ..

              Fergi vs Murinjo .. teško ih je porediti ... Fergi je oduvek umeo iz nekih igrača da izvuče i više od maksimuma, tipa Flečer, Kerik, Bat ... Murinjo je u svakom timu raspolagao izuzetnim igračima, tako du su sa njegovim taktičkim zamislima dobri rezulatati potpuno očekivani ..

              Comment


              • Originally posted by Don Markoni View Post
                Da, prosto je neverovatno koliko su Kuper i Benitez napravili dobre rezultate, a onda odjednom neshvatiljivi pad ...

                Što se Anćelotije tiče, meni je skroz OK, mada nikad nije vodio timove za koje sam navijao ..

                Fergi vs Murinjo .. teško ih je porediti ... Fergi je oduvek umeo iz nekih igrača da izvuče i više od maksimuma, tipa Flečer, Kerik, Bat ... Murinjo je u svakom timu raspolagao izuzetnim igračima, tako du su sa njegovim taktičkim zamislima dobri rezulatati potpuno očekivani ..

                ali isto tako treba uzeti u obzir da Mourinho sastavi ekipu na pocetku sezone (u tim dodje recimo 5 novih igraca) i on ih odmah uigra i vec se rezultati vide u prvoj sezoni i covjek radi stalno pod nevjerovatnim pritiskom!
                kad je jos vodio chelsea(valjda ce opet doci) koliko je izvlacio iz igraca tipa Duff,Gudjohnsen,Joe Cole, Drogbu nevjerovatno brzo prilagodio engleskom fudbalu itd
                svaka cast Fergusonu,velicina je to nema sta.... ali mislim da je Mourinho ipak ispred svih, za tako kratak period osvojiti tolike trofeje, i promijeniti toliko sredina i prilagoditi se je zaista nevjerovatno !;)

                Comment


                • Dzaba kad ce Boas obojicu da prekuca

                  Ma tu je stvar ukusa , obojica su fantasticni , nekom bolji SAF , nekom Jose
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ma fenomenalni su ali je Vladan rekao da Fergi moze Zozeu da predaje a to sada nije tako.Naravno,sigurno da moze da ga uci kako se igraci stvaraju i kako se opstaje u jednoj sredini ukoliko to Murinjo bude radio ali sto se taktike tice ne.
                    sigpic

                    Comment


                    • eto ti d-wade... i ti umesto da verujes meni, verujes tamo nekakvim saopstenjima i fotomontazama

                      Fudbalski klub Real Madrid dobio je repliku trofeja Kupa kralja, pošto je originalni polomljen, jer je prilikom slavlja pod točkove autobusa ispao iz ruku igrača Serhija Ramosa.

                      Comment


                      • Tako je Arda lave hahaha


                        Arda Turan (Galatasaray): "Ko je najbolji na svijetu? Messi ili Ronaldo?
                        Na ovom svijetu, to je Ronaldo. Jer Messi nije sa ove planete!"
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Dobro bolan Carter, bitno je da je trofej kod Reala. Dale, moze on pricati sta hoce, Ronaldo je opet bolji.

                          Salu na stranu, ja kada bi mogao birati na kome da zasnujem tim, uzeo bih Ronalda, jer je covek idealno građen, moze sutati podjednako dobro i levo i desnom nogom, ima igru glavom i kao munja je. Messi je fantastican igrac, ali razlika između njega i Ronalda je tako mala da je to stvarno....

                          Na kraju krajeva, obojica su trenutno najbolji igraci na svetu, tako da, svako ima svoj ukus.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Mesi je sto se mene tice bolji.Mnogo kreativniji,jednostavnije igra,brze menja pravac sa loptom,manje sutira a uz to je efikasniji.O pregledu igre da ne govorimo koliko bolje vidi stvari i mnogo je bolji asistent.Bolje se snalazi na manjem prostoru i igra racionalnije.Ronaldo ima mnogo bolje predispozicije ali Mesi mnogo bolje koristi to sto ima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa da, ali je Messi manji od Ronalda, njemu je mnogo lakse da menja smer, a realno Messi nema toliko puno bolji pregled igre od Ronalda, pogledaj koju utakmicu Reala, ne moze se sve videti protiv Barselone.

                              Ronaldo mnogo vise koristi priliku od Messi-a da sutne na gol, zato on i ima najvise suteva u ligi, a ne moze se reci da je mnogo efikasniji, isto golova su dali, ali je cinjenica da je Ronaldu trebalo vise suteva....Ne moze se reci da Messi mnogo bolje koristi ono sto ima, jer i Ronaldo koristi najbolje ono sa cim on raspolaze.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Pa da, ali je Messi manji od Ronalda, njemu je mnogo lakse da menja smer, a realno Messi nema toliko puno bolji pregled igre od Ronalda, pogledaj koju utakmicu Reala, ne moze se sve videti protiv Barselone.

                                Ronaldo mnogo vise koristi priliku od Messi-a da sutne na gol, zato on i ima najvise suteva u ligi, a ne moze se reci da je mnogo efikasniji, isto golova su dali, ali je cinjenica da je Ronaldu trebalo vise suteva....Ne moze se reci da Messi mnogo bolje koristi ono sto ima, jer i Ronaldo koristi najbolje ono sa cim on raspolaze.
                                Ronalda sam gledao u Realu prosle sezone dosta,kao i u Mancesteru svih ovih godina,ove sezone ne mogu jer nemam gde Primeru da gledam.Njegov pregled igre je smesan u odnosu na Mesijev i mnogo mu cesce promakne igrac a uz to je i sebicniji.Nisam rekao da je mnogo efikasniji vec da je efikasniji.Mesi u svim takmicenjima ima vise golova a manje suteva,znaci efikasniji je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X