Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nash, jesi li ti svestan da je tebi sef Mandarinica, a on navija za United, ako te cuje da ne verujes u njih, on ce da se ljuti.

    Ali dobro, mali je Manchester za Real i Barsu, ja sam ubeđen, da ko tu prođe osvaja sigurno. Jednostavno ne vidim sta Manchester moze protiv Ronalda ili Messi-a, a na kraju ce Schalke igrati finale.

    EDIT: Krle, dobar je on u bilo kojem klubu, ali razumem tvoju tugu sto vise nije tu...
    Last edited by D-Wade; 21-04-11, 18:00.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      EDIT: Krle, dobar je on u bilo kojem klubu, ali razumem tvoju tugu sto vise nije tu...
      To je tačno, ali ozbiljno

      Oseća se njegov izostanak... Da izvuče Real iz krize i leti on i odatle
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Samo neka Real prodje u LS,njih ima da razvalimo u finalu,protiv Barse bi to tesko islo...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Samo neka Real prodje u LS,njih ima da razvalimo u finalu,protiv Barse bi to tesko islo...
          Ne bih zelio da podcijenim manchester, ali stvarno ko god da prodje u finale, da li to bio real ili barcelona, favoriti su!
          Napatice se manchester i ako real prodje i to dosta...

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Ako nekoga zanima, peharu se nista nije dogodilo, citav je i pospremljen je u muzeju najtrofejnijeg tima na svetu.
            ma kako da ne... pao sa 4 metra i jos ga nagazio bus od 4-5 tona

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Samo neka Real prodje u LS,njih ima da razvalimo u finalu,protiv Barse bi to tesko islo...
              Vladane brate moj, koliko god si mi drag, ko ce cuvati Ronalda, da nece omladinac Scholes ?

              Postovanje za karijeru, ali osim Vidica, Manchester nije ni na jednoj poziciji bolji od Reala.

              EDIT: Carter, idi na sajt Reala i procitaj tamo sam, imas video i na transfermarkt.de, vidi se kako covek unosi pehar u autobus, pa se sam uveri. ;)

              EDIT2: Zaboravio sam Rooney-a.
              Last edited by D-Wade; 21-04-11, 18:42.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                EDIT: Carter, idi na sajt Reala i procitaj tamo sam, imas video i na transfermarkt.de, vidi se kako covek unosi pehar u autobus, pa se sam uveri. ;)
                nemoj bit naivan, sve je to paralelna montaza

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Vladane brate moj, koliko god si mi drag, ko ce cuvati Ronalda, da nece omladinac Scholes ?

                  Postovanje za karijeru, ali osim Vidica, Manchester nije ni na jednoj poziciji bolji od Reala.
                  Barsa moze da nam skrije loptu,nesto nisam ubijedjen da to Real moze ;)
                  A Real protiv Mana sigurno ne bi igrao sa tri zadnja vezna,nego bi se malo otvorio,to bi bilo tako glupo protiv Mancestera
                  Svim srcem uz Real,jer mislim da su nam protiv Barse sanse bas male
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Samo neka Real prodje u LS,njih ima da razvalimo u finalu,protiv Barse bi to tesko islo...
                    Ja se na tvom mestu ne bi radovao ni jednima ni drugima.Murinjo je vec toliko stvari Fergusonu objasnio sa Portom i Celsijem,prosto mu lezi Mancester.Uz to su vam centralni veznjaci nula za Realove,Alonso ce da ih jede samo tako a cini mi se i Kedira.Berbatov nije igrac za velika dela a i pozicija desnog beka vam je problem za takvog protivnika.Naravno da ne treba otpisati Mancester ali ne vidim ih sa trofejom.

                    Evra moze Ronalda da cuva,igrali su godinama i sigurno je da zna sta i kako,jedan od najboljih LB sveta ako ne i najbolji.Evra kad cuva igrace prilazi veoma blizu,sa cime Ronaldo zna da ima problem i cesto pocinje da dribla sam sebe i sve to ne vodi nikud.Ali je opet Real tu favorit i jaci tim.
                    sigpic

                    Comment


                    • Neka do tog duela dođe, a onda cemo videti Vladane.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ja se na tvom mestu ne bi radovao ni jednima ni drugima.Murinjo je vec toliko stvari Fergusonu objasnio sa Portom i Celsijem,prosto mu lezi Mancester.Uz to su vam centralni veznjaci nula za Realove,Alonso ce da ih jede samo tako a cini mi se i Kedira.Berbatov nije igrac za velika dela a i pozicija desnog beka vam je problem za takvog protivnika.Naravno da ne treba otpisati Mancester ali ne vidim ih sa trofejom.

                        Evra moze Ronalda da cuva,igrali su godinama i sigurno je da zna sta i kako,jedan od najboljih LB sveta ako ne i najbolji.Evra kad cuva igrace prilazi veoma blizu,sa cime Ronaldo zna da ima problem i cesto pocinje da dribla sam sebe i sve to ne vodi nikud.Ali je opet Real tu favorit i jaci tim.
                        A moze i Ronaldo igrati na drugoj strani da ide recimo na O'Shea ili Rafaela, zavisi ko bude igrao, a Evra bi onda isao na Di Mariju...uglavnom manchesteru ce biti tesko...pretesko

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          A moze i Ronaldo igrati na drugoj strani da ide recimo na O'Shea ili Rafaela, zavisi ko bude igrao, a Evra bi onda isao na Di Mariju...uglavnom manchesteru ce biti tesko...pretesko
                          Da,zaboravio sam da se njih dvojica rotiraju,moja greska,ali opet Ronaldo cesce igra po desnoj strani i tako vise vole da igraju,tu je jednostavno jaci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Da,zaboravio sam da se njih dvojica rotiraju,moja greska,ali opet Ronaldo cesce igra po desnoj strani i tako vise vole da igraju,tu je jednostavno jaci.

                            Pa jeste rotiraju se...ali Ronaldo je na toj lijevoj strani odigrao dosta temi u primeri, i razvalio lyon i tottenham bas s te pozicije pa ce ga mozda Mourinho staviti da tu igra i on zna da je desna strana manchestera oskudna

                            Comment


                            • Pored Mesija i Murinja ne vidim Mancester sa trofejom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by carter985 View Post
                                nemoj bit naivan, sve je to paralelna montaza
                                Na



                                I ovo je fotomontaza je li tako ?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X