Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni ja neznam je li preživio, ali vidi se da je dobar kvalitet. Kako se uzdiže autobus kad je preko njega presao.

    Comment


    • Dobro je uspio da ga ispusti

      Ovo Mesiju nista nije trebalo...
      sigpic

      Comment


      • Evo zasto sam prestao da gotivim Barselonu:http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...tno-takmicenje
        Veliki u pobedama, mali u porazima.
        Moram reci da me je Mesi razocarao sinocnim ponasanjem na terenu.

        Edit:Trofej nije pao. On je skočio od sreće kada je video koliko je navijača na ulicama! -Ramos
        Koji kralj.
        Last edited by Ricma; 21-04-11, 14:04.

        Comment


        • ramos slepac, ide u bilderanu a ne moze ni trofej da podigne
          al najjaci komentar na jutubetu zbog toga sto je ovome ispao trofej, "ostavite ih na miru, nisu navikli da dizu trofeje"

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dobro je uspio da ga ispusti

            Ovo Mesiju nista nije trebalo...
            da, ovde je messi bas ispao slepac, treba ovaj sto je popio loptu da ga tuzi
            ali pogle ovog majmuna pepea... on nekom da govori dal je normalan
            Last edited by carter985; 21-04-11, 14:17.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Evo zasto sam prestao da gotivim Barselonu:http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...tno-takmicenje
              Veliki u pobedama, mali u porazima.
              Moram reci da me je Mesi razocarao sinocnim ponasanjem na terenu.

              Edit:Trofej nije pao. On je skočio od sreće kada je video koliko je navijača na ulicama! -Ramos
              Koji kralj.


              Jooj koji su ovo pacenici....cim izgube eto tu 659 opravdanja...kakve suge!

              Comment


              • Da li vise treba trositi reci na Murinja?Coveku niko nije ni blizu.

                Cabi Alonso igrac utakmice,taj covek se nikad nije isticao a ja ne znam da li sam gledao njegove 2 lose utakmice.Mnogo je pretrcao,odlicno zatvarao Cavija i Iniestu(zavisi koji je imao loptu)sa Marselom izvanredno udvajao Mesija i pravio odlicne takticke faulove koji nisu za karton.U napadu izbacivao odlicne lopte napred za kontre.Di Maria je bio odlican ali Cabi je odradio kljucni posao,majstor,jedini zbog kog zalim sto je otisao iz Liverpula.Svi uzdizu Cavija i Iniestu od spanskih veznjaka a on je sigurno sa njima u rangu.Jedan od najzahvalnijih igraca sveta ako ne i najzahvalniji.

                Moj omiljeni igrac se juce nije video,zatvorili su ga fenomenalno.Jednom je samo lepo prosao i odlicno dao loptu za Pedra ali je ovaj nesto ranije krenuo.Prva 2 derbija je bio odlican,sad je podbacio a videcemo u LS,mada mislim da se ni tu nece videti i da Real prolazi,ipak je to Murinjo.
                sigpic

                Comment


                • Fino si to rekao Nash za mog omiljenog igraca,ono sto ja mogu dodati je samo da su Xavi i Iniesta sjajni prema naprijed i imaju vrlo malo(nekad nimalo) defanzivnih zadataka,Alonso je fenomenalan pri dodavanju,dugim loptama,a i prema nazad je odlican,zato ga vise volim od ostalih...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • A ne znam za LŠ, dajem tu šanse Barsi iako bih voleo Real da prođe dalje

                    Mislim da Barsa prolazi dalje i da uzima ušati trofej.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ako nekoga zanima, peharu se nista nije dogodilo, citav je i pospremljen je u muzeju najtrofejnijeg tima na svetu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        A ne znam za LŠ, dajem tu šanse Barsi iako bih voleo Real da prođe dalje

                        Mislim da Barsa prolazi dalje i da uzima ušati trofej.
                        Ko prodje osvaja. ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ako nekoga zanima, peharu se nista nije dogodilo, citav je i pospremljen je u muzeju najtrofejnijeg tima na svetu.
                          Haha

                          Stvarno je nespretan Ramos, nije ni čudo što su hteli Maikona na leto da dovedu

                          Poznajući Murinja, Ramos neće početi sledeći meč u prvih 11
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ko prodje osvaja. ;)
                            Nadam se da će Real proći ali opasni su Katalonci, teško mi je da poverujem da nijednom u ova 4 meča neće da pobede ;)
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Nadam se da će Real proći ali opasni su Katalonci, teško mi je da poverujem da nijednom u ova 4 meča neće da pobede ;)

                              Da na klupi Reala sedi neko drugi rekao bih da je to nemoguce ali Murinjo je Murinjo.Samo zbog njega prednost dajem Realu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mourinho je na avataru, zaslužio je. Samo što je slika iz vremena u Interu, bez uvrede D-Wade
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X