Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    A sto Pinto brani a Valdes na klupi?

    Ma treba Kaku da ostavi na klupi i da igra 4-2-3-1 sa Ronaldom,Di Mariom,Ozilom i Benzemom.
    To i meni bi cudno,mada je Valdes ubjedljivo najslabija karika u Barsi...
    Ali je Dale to razjasnio
    Previse je to ofanzivno,kaznice ih Barsa,treba mu sto cvrsca sredina ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      To i meni bi cudno,mada je Valdes ubjedljivo najslabija karika u Barsi...
      Ali je Dale to razjasnio
      Previse je to ofanzivno,kaznice ih Barsa,treba mu sto cvrsca sredina ;)
      Nema kod Murinja previse ofanzivno i defanzivno.On je u Interu sa 3 spica znao da igra defanzivno pa moze i sa ovim,a uz to sa ovom postavom najbolje moze da razvija kontre jer Alves i Adriano previse prostora ostavljaju kad krenu napred.

      Sto se tice Valdesa,Spanija ima jedno 4-5 golmana boljih od njega.
      sigpic

      Comment


      • Pa on ima brzinu ako bude najistureniji taj trozubac Ozil-Di Marija-Ronaldo ovaj prvi je zaduzen da lopta kruzi i da je ubaci u prostor ;)
        U svakom slucaju se cini da ce izaci sa 3 ofanzivna,ne sa 4 i to ce biti Ronaldo,Ozil i Di Marija ili Benzema,ja se nadam Di Marija,bilo bi bas glupo ostaviti ga na klupi...
        I to mu je sigurnije jednostavno,jer oni se ne smiju previse otvoriti,razbice ih Barsa onda ;)
        sigpic

        Comment


        • Nemojte Valdesa da dirate , strasan je ove sezone , sazrio je totalno , ako izuzmemo kiks protiv Arsenala
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pa on ima brzinu ako bude najistureniji taj trozubac Ozil-Di Marija-Ronaldo ovaj prvi je zaduzen da lopta kruzi i da je ubaci u prostor ;)
            U svakom slucaju se cini da ce izaci sa 3 ofanzivna,ne sa 4 i to ce biti Ronaldo,Ozil i Di Marija ili Benzema,ja se nadam Di Marija,bilo bi bas glupo ostaviti ga na klupi...
            I to mu je sigurnije jednostavno,jer oni se ne smiju previse otvoriti,razbice ih Barsa onda ;)
            Po meni bi sigurnije trebao da igra LS a da ovde proba sa ovim da vidi da li moze da ih nadigra.Nije Barsa toliko superiorna i odbrana im je relativno suplja,posebno bez Pujola,jos sad Pinto brani.Sto se tice te igre sa 4 ofanzivna jedini problem je sto Ronaldo i Di Maria ne odradjuju defanzivan posao,ovaj prvi nece jer sto bi zvezdica trcala nazad,a Di Maria se potrudi ali ne ide mu bas najbolje.Moze se protiv Barse sigurno,ako je mogao Arsenal sto ne bi i Real koji je dosta jaci.Nepobedivih nema.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Nemojte Valdesa da dirate , strasan je ove sezone , sazrio je totalno , ako izuzmemo kiks protiv Arsenala
              Svejedno su Kasiljas,Reina,De Gea i Diego Lopez bolji golmani.
              sigpic

              Comment


              • Imam nekakav osecaj da ce Barsa osvojiti kup, a da ce ispasti u LS.

                Comment


                • Trenutno je samo Casillas bolji , to sam 100 % siguran , i Reina tu negdje , jer ono sto VV brani u zadnja dva mjeseca to niko ne moze da vjeruje .. Protiv Shakhtara je branio nemoguce , komentator ne moze da vjeruje , navijaci Shakhtara se hvataju za glavu , misle dokle vise
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Nemojte Valdesa da dirate , strasan je ove sezone , sazrio je totalno , ako izuzmemo kiks protiv Arsenala
                    Mnogo je bolji nego sto je i bio ali je i dalje weakest link

                    Originally posted by S-Nash View Post
                    Po meni bi sigurnije trebao da igra LS a da ovde proba sa ovim da vidi da li moze da ih nadigra.Nije Barsa toliko superiorna i odbrana im je relativno suplja,posebno bez Pujola,jos sad Pinto brani.Sto se tice te igre sa 4 ofanzivna jedini problem je sto Ronaldo i Di Maria ne odradjuju defanzivan posao,ovaj prvi nece jer sto bi zvezdica trcala nazad,a Di Maria se potrudi ali ne ide mu bas najbolje.Moze se protiv Barse sigurno,ako je mogao Arsenal sto ne bi i Real koji je dosta jaci.Nepobedivih nema.
                    Ma vidio si kako je igrao u subotu,cuvace se sigurno,sad se igra za trofej.Ja bi igrao sa Kedirom,Alonsom i Lasom
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Trenutno je samo Casillas bolji , to sam 100 % siguran , i Reina tu negdje , jer ono sto VV brani u zadnja dva mjeseca to niko ne moze da vjeruje .. Protiv Shakhtara je branio nemoguce , komentator ne moze da vjeruje , navijaci Shakhtara se hvataju za glavu , misle dokle vise
                      Nemoj mi ga sa Pepeom porediti molim te.Prvo refleksi im se ne mogu porediti i ono sta je sve Reina branio,a ove sezone igra svoju najbolju sa 1 kiksom.Uz to bolje saradjuje s odbranom,bolje prati igru i izlece na vreme i jos ima bolji instinkt za penale.De Gea je isto mnogo jaci sto se refleksa tice.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mnogo je bolji nego sto je i bio ali je i dalje weakest link


                        Ma vidio si kako je igrao u subotu,cuvace se sigurno,sad se igra za trofej.Ja bi igrao sa Kedirom,Alonsom i Lasom
                        Pa znam ja kako ce igrati,ali cisto kazem da se moze igrati i nadigravati sa Barsom,posebno kad je The Special na klupi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nije nemoguce igrati ofanzivno protiv Barse, ali da Xabi Alonso i Diarra igraju u veznom redu, jer je Lass cvrsci u duelima od Khedire, ne sumnjam ja u Jose-a, samo da igraju Ozil i Di Maria, videcemo uostalom sve. Jedva cekam vecerasnji okrsaj.
                          Last edited by D-Wade; 20-04-11, 16:01.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Imam osjecaj da ce veceras biti dosta golova
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Znaci tipujes na debakl Reala

                              Evo ga
                              http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...-za-Barselonom
                              sigpic

                              Comment


                              • Taman se smirio bio , ali evo opet je poceo da izjavljuje kretenske stvari ... Pa bijednice , Real je protiv Racinga odigrao samo takvu utakmicu , za mene licno najljepsu , kad tebe nije bilo ..

                                A Vladane , ne znam , ne mora debakl . nek bude 2 razlike i savrseno

                                Ali sta ce kreten isfrustrirani , svi ga u njegovom timu mrze , niko ne prica s njim , pa se mora bodriti ..
                                Last edited by Dale; 20-04-11, 16:22.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X