Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Primera division

    Meni je bas interesantno da gledam kako nas Real konstantno prati , a ne moze nam nista

    I onda kad dodje el klasiko popiju 5-6 komada ^%@7f ^%@7f
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Primera division

      O tome i pričam interesantna je samo onima koji vole Real i Barsu. Ja lično ne bih mogao da navijam za toliko dominantne klubove u svojim zemljama... @(*6sd$%
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Re: Primera division

        Znaci ako Inter pocne nekad dominirati u Italiji kao Barca i Real , neces vise navijati za njih ?
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Re: Primera division

            ne , necu to da kazem

            Nego nije uvijek bilo ovako , to sam htio reci , a za Barcu navijam otkako sam se rodio

            Ja u Italiji imam 5-6 ekipa koje bas , bas volim gledati , ostalo manje - vise .

            A dobro , trenutno je u Spaniji tako , sta da se radi , ali je bar bitka izmedju nas i Reala vrlo mocna i neizvjesna , mada se zna ko ce osvojiti ..

            ^%@7f
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Primera division

              Pa Inter i jeste izdominirao sto se tice osvajanja,ali nekoliko sezona je reseno u zadnjem kolu.Ni u Seriji A nije toliko dosadan fudbal,ima ekipa koje umeju itekako lepo da odigraju(Roma,Napoli).Primera je smor za pracenje,znas unapred sta ce da se desi.Real i Barca tuku sve redom i medjusobni dueli ce da odluce sampiona.Od 38 kola imas 2 bitna.U Seriji A je mnogo manja bodovna razlika i nikad ne mozes da upises sigurno pobedu.Ranije se namestalo pa nije bilo tako.Sad se u Italiji namesta samo u nizim ligama,u Seriji A vise ne smeju.
              sigpic

              Comment


              • Re: Primera division

                rascistite vec jednom te poime: neizvesnija i kvalitetnija liga!!! mozda je kineska liga neizvesnija od Primere, pa sto ne pratite kineze???? l5&#039;%9
                Najbolje dve ekipe sveta su momentalno u Spaniji, pa kako nece biti prvi na tabeli? svasta... 7@$**

                Comment


                • Re: Primera division

                  Barselona je najbolja,to stoji,ali Real?Mozda imaju Murinja i igrace,ali da su najbolji,nisu,mozda u Spaniji...

                  Comment


                  • Re: Primera division

                    [quote author=goran536 link=topic=2530.msg229666#msg229666 date=1295143409]
                    rascistite vec jednom te poime: neizvesnija i kvalitetnija liga!!! mozda je kineska liga neizvesnija od Primere, pa sto ne pratite kineze???? l5&#039;%9
                    Najbolje dve ekipe sveta su momentalno u Spaniji, pa kako nece biti prvi na tabeli? svasta... 7@$**
                    [/quote]
                    Dobrodosao na forum,gorane. ;)
                    Real po nicemu nije najbolji na svijetu u ovom trenutku,zadnjih sezona Real je ponizavan u LS,a za Barsu to stoji,samo i ona to mora dokazati ove sezone. ;)

                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Primera division

                      Lekić dao prvi gol za Osasunu &amp;8@^J &amp;8@^J


                      Almeria 3 2 Osasuna Highlightswww savevid com


                      Njegov gol je poslednji, Almerija pobedila Osasunu sa 3:2
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Re: Primera division

                        HALA MADRID !!

                        Comment


                        • Re: Primera division

                          Real gubi pola sata do kraja,usao je Adebajor sada. (%fsd%&amp;j
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Primera division

                            Naprijed Hihon #$&amp;+|r
                            http://www.livescorehunter.com/index...amp;Itemid=207
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Primera division

                              Ajmo Hihon,kraljevi idemo... +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*


                              P.S. Imam osecaj da ce Messi da postigne 2 gola u 88. i 83. minutu,nadam se da gresim $#^%RT
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Primera division

                                Vilja dao golcinu 7&amp;@%q
                                Evo novog streama,boljeg h5g6k8
                                http://www.livescorehunter.com/index...amp;Itemid=207
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X