Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Primera division

    Do leta odlazi 2/3 sadasnjeg sastava Reala.

    Comment


    • Odg: Primera division

      Dusane ovo sto si sad rekao za Ramosa nema veze sa vezom,jeste bezobrazan i odvratan,ali da nema pojma da igra. Nemas pojma kako to tek bzvz zvuci.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: Primera division

        [quote author=Liverpool FC link=topic=2530.msg208343#msg208343 date=1291068284]
        Dusane ovo sto si sad rekao za Ramosa nema veze sa vezom,jeste bezobrazan i odvratan,ali da nema pojma da igra. Nemas pojma kako to tek bzvz zvuci.
        [/quote]

        To sam se zezao. #%d* Iznervirao me covek, moze da igra i najbolje na svetu, ali ponasanje = 0.

        Comment


        • Odg: Primera division

          E tako vec moze.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: Primera division

            Ma koliko ja volio Murinja, večeras je pogriješio. Prije je defanzivnom taktikom zadavao dosta muke Barceloni, ali večeras ne - došao gospodin na Camp Nou da se nadigrava.

            Drago mi je što je fudbal pobijedio...

            Comment


            • Odg: Primera division

              OHOHO , kakava demonstracije sile !! +*@WT*48*

              Comment


              • Odg: Primera division

                Kakva kriminalna igra Reala #%d*

                Zasluzeno ih je Barsa dobila tu nema sta, ali kako je Kasiljas marsnuo Pikea &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                Mora se kapiten slusati, ipak kad je on prisao, svi su sklonili, a Ramosov potez je cisto izfrustriranost, steta da i Real nije bio na nivou. Ali eto, u svakom slucaju zasluzena pobeda Barse.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Odg: Primera division

                  http://www.youtube.com/watch?v=MZdQ7qmiSjQ

                  Sergio Ramos, u slobodno vrijeme trenira jiu-jitsu *%@(D!RY-

                  Comment


                  • Odg: Primera division

                    Jao tek sad vidim sta je Puyolu uradio ..


                    Kretenu retardirani !
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Odg: Primera division

                      Ne volim nesto puno Barcu,ali su veceras odigrali savrseno,Real nije mogao doci do lopte,a ne da pridju golu.Ramos na kraju iznerviran divljacki udario Messi-a i nadam se da ce sto vecu kaznu dobiti,ali ko je gledao vidio je da je prvo Messi-a udario,pa onda Puyol-a i na kraju Xavi-a,ko da sam gledao boks.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Odg: Primera division

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2530.msg208432#msg208432 date=1291073409]
                        Ne volim nesto puno Barcu,ali su veceras odigrali savrseno,Real nije mogao doci do lopte,a ne da pridju golu.Ramos na kraju iznerviran divljacki udario Messi-a i nadam se da ce sto vecu kaznu dobiti,ali ko je gledao vidio je da je prvo Messi-a udario,pa onda Puyol-a i na kraju Xavi-a,ko da sam gledao boks.
                        [/quote]

                        Kolege iz reprezentacije... $JS}|

                        Comment


                        • Odg: Primera division

                          [quote author=Virtu4L link=topic=2530.msg208436#msg208436 date=1291073608]
                          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2530.msg208432#msg208432 date=1291073409]
                          Ne volim nesto puno Barcu,ali su veceras odigrali savrseno,Real nije mogao doci do lopte,a ne da pridju golu.Ramos na kraju iznerviran divljacki udario Messi-a i nadam se da ce sto vecu kaznu dobiti,ali ko je gledao vidio je da je prvo Messi-a udario,pa onda Puyol-a i na kraju Xavi-a,ko da sam gledao boks.
                          [/quote]

                          Kolege iz reprezentacije... $JS}|
                          [/quote]

                          Kad si onako ponizen ja mislim da mu je i rodjeni brat bio da bi ga udario,ali kada je ih je poceo udarat ko da sam gledao Rocky-a ponovo $#^%RT
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Primera division

                            [color=rgb(3, 3, 3)]&quot;To su prolazne stvari. Branio sam Messija, jer mi se učinio strašan faul. Ali, sve je u redu. Što se desi na terenu, ostaje na terenu. U dobrom sam odnosu sa Sergiom, i sve je zaboravljeno. Ima drugih stvari o kojim trebam brinuti&quot;, kazao je Puyol.
                            [/color]

                            Comment


                            • Odg: Primera division

                              Vala , mislim da je krajnje vrijeme da Ramos dobije neku duzu suspenziju ...

                              Pa dokle vise , prvo onaj crveni protiv Ajaxa , a veceras brutalan start nad Leom ,a onda odvratno ponasanje ...


                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Odg: Primera division

                                Ja mislim da ce dobiti 3 utakmice suspenzije,meni je veceras jedino zao Mourinho-a,znam da ga dosta ljudi ne voli,ali on je za mene najbolji trener na svijetu i cjenim ga izuzetno.Sta je samo Messi radio veceras &amp;8@^J
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X