Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Primera division

    [quote author=-dacha- link=topic=2530.msg208021#msg208021 date=1291039497]
    Al ako nema kvalitet za A tim Barse zasto igra za spansku reprezentaciju pored toliko kvalitetnih veznih igraca???
    [/quote]
    Ti mislis da je on bolji igrac od Fabregasa koji nije igrao iz ko zna kog razloga?
    sigpic

    Comment


    • Odg: Primera division

      Naravno da nije bolji, ali se ocigledno bolje uklapa .. Ni Pedro nije bolji od Ibre, pa ode .. A ne smem ni da razmisljam o kombinaciji Mesi + Vilja + Ibra ..

      Comment


      • Odg: Primera division

        Ali ako Fabregas nije igrao zbog Busketsa,ne vidim razlog da ne igra ni Maskerano koji je losiji dosta od Fabregasa.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: Primera division

          Pa ne znam,Xabi zadnji vezni,ispred njega Xavi i Fabregas,a Iniesta moze krilo da igra.Tesko je sastaviti spansku reprezentaciju,msm prvu postavu,jer imaju 4 sjajna centralna vezna i 2 isto tako sjajna spica.
          sigpic

          Comment


          • Odg: Primera division

            [quote author=-dacha- link=topic=2530.msg208064#msg208064 date=1291042870]
            Ali ako Fabregas nije igrao zbog Busketsa,ne vidim razlog da ne igra ni Maskerano koji je losiji dosta od Fabregasa.
            [/quote]
            Ti mislis da Busquets treba da igra umesto Fabregasa?Pa pogledaj razliku u njihovom fudbalu iz 2008 kad je Fabregas bio u prvoj i sada kad je Busquets.Fabregas je igrac koji zna da napravi razliku na terenu.Mascherano,takodje bolji igrac na toj poziciji.Bolje kvari igru,sigurniji i svakako iskusniji za ovakav mec.Busquetsa cale opasno gura,a nije nista specijalno,ne kazem da je los ali ima mnogo boljih od njega.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Primera division

              Necu ja da ulazim u to zasto igra umesto Fabregasa,ali kazem zar nema logicnosti da ako u Spaniji igra umesto Fabregasa,u Barsi ne igra umesto Maskerana?Uostalom Barsa vodi takvu politiku da ce mladji igraci uvek dobijati prednost,zasto je Ibra otisao,a nije Pedro?Zato sto je Pedro bolji igrac?Ne,nego zato sto zele da guraju svoje igrace,igrace iz svoje skole.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: Primera division

                Koj' qurac je Barsa njega dovodila kad Guardiola uopšte ne neguje taj stil igre, kvarenja igre protivnika.
                Voli čovek da igra lepršavo njegov tim a i kako da ga kriviš kad je osvojio sve živo &+I}\

                Buskets se bolje uklapa u tim Barcelone od Maskerana...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: Primera division

                  Zahuktava se atmosfera pred derbi &+I}\

                  Stoičkov: Muka mi je od Reala

                  http://www.sportal.rs/news.php?id=40391
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: Primera division

                    I,za koga navijate veceras??Ja sam neutralan %QWT&W
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: Primera division

                      I ja isto neutralan, nek pobedi fudbal h5g6k8
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Primera division

                        Navijam za Barcu naravno,a sto se tice Busquetsa ok igra mesto Mascherana jer je Barcina skola i uklapa se bolje,ali nije nikako bolji igrac.Ne znam zasto su onda dovodili Mascherana koji moze svuda skoro prvu da igra,meni bi igrao i ovde,bar bi ga isprobao jer je sjajan igrac.A zasto Busquets igra mesto Fabregasa,to je pitanje na koje niko ne moze da odgovori.Meni to nikako nije jasno,logicno je da dobije sansu ali je Fabregas za njega izmislio fudbal.

                        A Barca stvarno u zadnje vreme ima promasaja sa transferima.Cigrinjski,Mascherano(ako se vec ne uklapa sto je dovodjen),Ibra placen 65 miliona i jos dali Eta i posle samo 1 sezone on ode. #%d*
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Primera division

                          [quote author=-dacha- link=topic=2530.msg208074#msg208074 date=1291044201]
                          I,za koga navijate veceras??Ja sam neutralan %QWT&W
                          [/quote]

                          Zbog Murinja navijaću za Real. Ne očekujem pobjedu Reala, najprije mislim da će biti neriješeno. Ovo bi trebala biti Murinjovska utakmica, bez mnogo šansi, rovovska borba, mislim da će Murinjo ići da parališe ključne Barsine igrače. Lako moguće da bude neki crveni karton. Za kladioničare preporučujem X/X.

                          Comment


                          • Odg: Primera division

                            [quote author=caniggia7 link=topic=2530.msg208078#msg208078 date=1291045362]
                            Ibra placen 65 miliona i jos dali Eta i posle samo 1 sezone on ode. #%d*
                            [/quote]

                            €45m + Eto'o

                            Al opet sve u svemu katastrofalan potez @(*6sd$%
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: Primera division

                              Barselonina prednost je publika,ali Real ima Murinja na klupi a Barsa nema,tako da im dajem podjednake sanse
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Odg: Primera division

                                Navijam za Barsu .. Volim ih sto lepo igraju, a Real je, sa druge strane, klub koji najvise mrzim ..

                                Comment

                                Working...
                                X