Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Primera division

    phenom jeste Barselona putovala autobusom ali znam i da su imali noćenje prilikom tog puta a i opet su stigli dan-dva pred utakmicu. A i njihov autobus je u boljem stanju od naših aviona.
    I ne možeš da kažeš da Inter nije razbio Barsu u prvom meču &+I}\
    U drugom je Barsa bila dosta bolja, u prilog im je išao i nezasluženo dobijeni crveni Mote ali u ukupnom skoru Inter je pobedio i zasluženo je prošao dalje.
    I kakve veze ima što Inter nije imao Italijana u postavi u tom meču. Jer zbog toga Barsa izgubila!?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Primera division

      Pusti ti Phenoma, on je do koske ostrascen mrznjom.
      Sto kaze dart, plasi me.

      Obzirom da navija za Zvezdu, sigurno je slavio kada su osvojili titulu u Bariju. Ako se rodio tada uopste.
      Mogao bi da se podseti kako je Zvezda odigrala tu utakmicu. Ko predje pola, izdajnik.

      A slavi to kao veliki uspeh. Ocu kakim necu kakim.

      Inter je odrzao cas Barsi na temu kako pobediti &+I}\

      Comment


      • Odg: Primera division

        Ma erupcija Ejafjadlajekidla zbog koga je Barsa morala da ide busom je u stvari zavera uprave Reala koja je htela da ih spreci da dva put uzastopce osvoje ligu sampiona. Potplatili vulkani karamelama sa ciljem da iscrpe Barsine igrace, pa ih je zbog toga Inter razbio u prvom mecu. Da nije bilo toga Barsa bi razbila Inter.

        Comment


        • Odg: Primera division

          Svi Barsini fanatici su realno ogorčeni time što je Inter prošao. Kako je mogao da prođe tim koji igra fudbal manje lepršavo od Barse, sa manje talenta...!?

          A dobro, nije ih pogledala sreća kao protiv Čelsija... h5g6k8
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Primera division

            Sigurno mislis sudija kada kazes sreca?

            Comment


            • Odg: Primera division

              U tom meču su presudnu ulogu imale obe stvari...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Primera division

                Ok,ajmo ovako.

                Inter je prosao zasluzeno,pobedio i osvojio LS.
                Barsa je potplatila sudiju u polufinalu 2009. protiv Celzija.
                Barsa je namestila 158 golova u 57 utakmica u sezoni 2008/09.
                Barselona ne igra lep fudbal.
                Xavi,Iniesta,Messi su samo foliranti,padaju cim ih neko pipne.
                Messi nije nikakav igrac,da nije bilo Xavia i Inieste,on ne bi uspeo da postigne 47 golova na 53 utakmice u prosloj sezoni.
                Murinjo je najbolji trener na svetu,bolji je od Gvardiole.

                Kraj.

                Comment


                • Odg: Primera division

                  [quote author=phenom link=topic=2530.msg159297#msg159297 date=1282690884]
                  Inter je prosao zasluzeno,pobedio i osvojio LS.
                  Murinjo je najbolji trener na svetu,bolji je od Gvardiole.

                  [/quote]

                  %QWT&W &+I}\
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: Primera division

                    Gvardiola ti je trener na nivou Rajkarda. Kao sto je i ovaj prso cim je popio otkaz u Barsi isto tako ce i Gvardiola.

                    Comment


                    • Odg: Primera division

                      Barsa gubi 0-2,od neki indijanaca,kvota je na Barsu 1.07!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Primera division

                        Sta je ovo, Barsa gubi 0-2 od Hercules-a fghj48d. Mascherano očajan, Krkić pokazao zasto je prosečan igrač, i da nije za tim kalibra Barselone, ono bi ja dao, a kamoli ozbiljan napadač.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odg: Primera division

                          Pucaju "vanzemaljci" ....a sta se tu moze,sta se tu moze $%&5qw7 $#^%RT

                          Comment


                          • Odg: Primera division

                            Ako Barca ne odigra 2-2 do kraja...necu vise biti moderator,niti cu vise da ulazim na ovaj forum..
                            Jebem ti i fudbal i sve...

                            Comment


                            • Odg: Primera division

                              Kraj,vise nisam moderator,niti cu ikada vise uci na forum.Ne mogu da trpim razne provokacije od ljudi koji nisu gledali 2 utakmice u zivotu.

                              Pozdrav,i zao mi je zbog ovoga.

                              Mozete me naci na Facebook profilu,ali ako neko bude smarao za Barsu,bice odma obrisan:

                              http://www.facebook.com/?sk=messages&tid=1271539967844#!/stankoviczeljko

                              Takodje,imam i MSN(burazerov):

                              tesla.zmajche.kovin@hotmail.com

                              Pozdrav,i puno srece u daljem radu foruma,takodje i u kladionici,i puno srece timovima za koje navijate.

                              Comment


                              • Odg: Primera division

                                [quote author=phenom link=topic=2530.msg167062#msg167062 date=1284227784]
                                Kraj,vise nisam moderator,niti cu ikada vise uci na forum.Ne mogu da trpim razne provokacije od ljudi koji nisu gledali 2 utakmice u zivotu.

                                Pozdrav,i zao mi je zbog ovoga.

                                Mozete me naci na Facebook profilu,ali ako neko bude smarao za Barsu,bice odma obrisan:

                                http://www.facebook.com/?sk=messages&tid=1271539967844#!/stankoviczeljko

                                Takodje,imam i MSN(burazerov):

                                tesla.zmajche.kovin@hotmail.com

                                Pozdrav,i puno srece u daljem radu foruma,takodje i u kladionici,i puno srece timovima za koje navijate.
                                [/quote]
                                Sta pričaš bre, nigde ti ne ides, da sam ja tako za svaki poraz Reala, verovatno bi bio u ludnici $#^%RT
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X