Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Primera division

    Ovde im je pokazao @R&}*

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rgX0StRq6zk[/youtube]

    http://www.youtube.com/watch?v=rgX0StRq6zk
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Primera division

      [quote author=Layzick link=topic=2530.msg148874#msg148874 date=1279490087]
      Isto tako koliko znam on ima pozitivan bilans protiv Barce..
      [/quote]

      Ima.Messi nikad nije dao gol timu koji je vodio Murinjo. $#^%RT

      Comment


      • Odg: Primera division

        Barsa danas odigrala prvu prijateljsku u predsezoni 2010/2011!

        Valeranga IF 2 - 4 Barcelona

        Strelci:
        Valerenga IF: H. Singh (15′, PEN), B. Zajic (66′)

        FC Barcelona: V. Sanchez (skola) (13′), Maxwell (35′), Benja (skola) (51′), Keita (64′)

        Postave:
        Valerenga IF: Hirschfeld, Nouri, Muri, Strandberg, Nordvik, Haestad, Singh, Fellah, Berre, Mohammed, Abdellaoue

        FC Barcelona: Pinto, Ilie(skola), S. Gomez(skola), Milito, Maxwell, J. Dos Santos(skola), Riverola(skola), V. Sanchez(skola), J. Soriano(skola), Bojan(skola), Tello(skola)

        Izmene:
        Valerenga IF: Brix umesto Nouri (46′), B. Zajic umesto Abdellaoue (62′), F. Dos Santos umesto Nordvik (69′), Haidar umesto Haetad (76′), Berne umesto Mostafa (82′), Fellah umesto Nielsen (91′)

        FC Barcelona: Lineup 2. poluvreme (svi zamenjeni u 46′) – Mino(skola), Dalmau(skola), Armando(skola), Muniesa(skola), Adriano, Keita, Edu Oriol(skola), S. Roberto(skola), Ibrahimovic, Nolito(skola), Benja(skola)

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aLp2yI-V5C0[/youtube]








        Comment


        • Odg: Primera division

          Barselona je imala prilican broj velikih igraca, legendi kluba. Da ne nabrajam sad.
          Pa me zanima, koji broj su povukli iz upotrebe u cast nekog igraca?
          Posebno me zanima neki broj od 1 do 11.

          Comment


          • Odg: Primera division

            Phenom predlozio bi ti da otvoris temu Barselona,u ovom pdf.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Primera division

              [quote author=mr.gold link=topic=2530.msg151916#msg151916 date=1280821696]
              Barselona je imala prilican broj velikih igraca, legendi kluba. Da ne nabrajam sad.
              Pa me zanima, koji broj su povukli iz upotrebe u cast nekog igraca?
              Posebno me zanima neki broj od 1 do 11.
              [/quote]

              Da je neko insistirao na povlacenju,povuklo bi se.
              Uostalom,ne secam se da je neko od 94-95 bio u Barsi 10 godina ili vise...ko sto je Raul i Guti u Realu.

              Comment


              • Odg: Primera division

                [quote author=phenom link=topic=2530.msg152047#msg152047 date=1280849793]
                Da je neko insistirao na povlacenju,povuklo bi se.
                Uostalom,ne secam se da je neko od 94-95 bio u Barsi 10 godina ili vise...ko sto je Raul i Guti u Realu.
                [/quote]


                Slabo ti poznajes istoriju @(*6sd$%
                Ono sto ti ne manjka to su besmisleni izgovori.

                Da ne idemo dalje u proslost, evo recimo vas sadasnji trener Guardiola.
                On je igrao za Barselonu 11 godina i to u godinama koje si naveo (1990–2001).
                A pre toga je igrao za B tim Barselone, znaci da je dosao iz omladinskog pogona.
                Bio je i kapiten kluba. I ima skoro 500 utakmica u dresu Barselone.
                Apsolutna legenda kluba koga ste sutnuli u Bresu, cini mi se, i niste povukli njegovu cuvenu cetvorku.
                I prestao je da igra fudbar. A Raul jos igra.

                Sve isto kao Raul u Realu.
                Zasto niste povukli njegov dres, a Real je morao Raulov?

                Vidis, ne poznajes istoriju svog tima, vec potpuno zalsepljen mrznjom prema Realu iznosis gluposti.
                Ja razumem da neko ne voli neki tim, ali to sto ti prezentujes u odnosu na Real je bolest.

                Comment


                • Odg: Primera division

                  Nisam bas najbolji sa istorijom,priznajem.
                  Ali znam koliko je Guardiola igrao u Barsi,i da je dosao iz omladinskog pogona,ali to nikako ne moze da se poredi sa Raulom.

                  edit:Idem na fudbal sad,kasnije cu da napravim topic Barselona,ali opet,napravicu ga,pa cemo i tamo da se svadjamo...

                  Comment


                  • Odg: Primera division

                    Pa Raul nije otjeran iz Reala,covjek je vidio da dolaze mladji igraci u napad,jos prosle godine je imao sve manju minutazu,a ove sezone bi imao jos manju,i sigurno je sam zatrazio transfer,jer covjek zeli da igra fudbal,ne vjerujem da je neko njemu mogao reci idi iz reala,moje misljenje.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Primera division



                      Comment


                      • Odg: Primera division

                        Koliko mu je malo potrebno... &%@5w8&*

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=trpqsU3Ineo[/youtube]

                        Comment


                        • Odg: Primera division

                          imali jos ko da navija za Atletico &8@^J ? pozz svima posebno ljubiteljima Spanskog nogometa! &d$7
                          Volveremos a ser campeones como en el 96

                          Comment


                          • Odg: Primera division

                            Pozdrav i dobrodosao (*#^R^
                            Verovatno da ima ja ih volim i drago mi je sto su prosle sezone osvojili LE ali mogao je to i Juve 7&@%q
                            Ja sam takodje navijac i Viljareala ali oni su u nesto slabijoj formi steta +-*^%*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Primera division

                              Hvala na dobrodoslici @R&}* a sto se tice Vilarealla prosle sezone su im 2 najbolja igraca bila povrijedjena vecinu sezone Rossi i Cazorla zato su i slabije igrali 7@$**a vidim doveli su Borhu iz WBA a Rossi ce ostati tako da ocekujem od njih dosta u ovoj sezoni u Evropa ligi takodje i od Juventusa se isto ocekuje $#&+/
                              Volveremos a ser campeones como en el 96

                              Comment


                              • Odg: Primera division

                                Dobrodosao

                                Ja sam fan Valencie :P
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X