Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Primera division

    Di Maria potpisao za Real.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Primera division

      [quote author=Liverpool FC link=topic=2530.msg145776#msg145776 date=1278169347]
      Di Maria potpisao za Real.
      [/quote]

      Izgleda da od Gerrarda,Maicona i Kolarova nema nista... l5'%9

      Yaya Toure ode u Man.City //h*svb

      Comment


      • Odg: Primera division

        [quote author=phenom link=topic=2530.msg145935#msg145935 date=1278195584]
        [quote author=Liverpool FC link=topic=2530.msg145776#msg145776 date=1278169347]
        Di Maria potpisao za Real.
        [/quote]

        Izgleda da od Gerrarda,Maicona i Kolarova nema nista... l5'%9

        Yaya Toure ode u Man.City //h*svb
        [/quote]
        i Kolarov ce za njim uskoro u Siti.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Primera division

          Pa da.

          Real ce izgleda u roku od nekoliko dana potpisati ugovor sa Pedrom Leonom,levo krilo,igra sa Getafe,23 godine.

          Izgleda da ce prici Celziju sa ponudom od 30-35 miliona za Aslija Kola..

          Ljudi vise ni sami ne znaju sta ce i koga ce pre da kupe.

          Comment


          • Odg: Primera division

            http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...tijano-Ronaldo

            *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

            Comment


            • Odg: Primera division

              Ja mislim da kad je razmisljao o imenu,razmisljao o tome kako da njegovo ime ostane sto duze u fudbalu,i kad dete poraste malo,i napuni 3-4 godine ovaj ima da ga tera da trenira,i tako ce biti jos jedan Kristiano Ronaldo u svetu fudbala....gde je mozak!? l5'%9

              Comment


              • Odg: Primera division

                E to sam i ja skontao +*@WT*48*
                verujem da negde u ugovoru sa svarckofom stoji da ce se njegova reklama vrteti dokle god je cristiano ronaldo ziv.al ne pise koji l5'%9

                Comment


                • Odg: Primera division

                  Phoemman.
                  Stta mislis o onom neandertalcu Buskesu?
                  Iako si navijac Barse, ne mogu da verujem da iko moze tu balegu od coveka da voli.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Odg: Primera division

                    Svim srcem navijam za Barcu, ali mislim da je Busquets precijenjen igrac... mislim davati mu konstanto sansu ispred Tourea, Keite i ostalih je meni malo reci smijesno... jos i sad u reprezentaciji ispred Cesca, bas bas smijesno... ne kazem da za 5-6 godina nece biti jedan od najboljih na svijetu, ali mislim da ga trenutno previse dizu ...
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Odg: Primera division

                      Pa ako Fabregas dođe u Barsu Buskets može da se oprosti od prvog tima.
                      Mislim da on moli Boga da ovaj ne dođe h5g6k8...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Primera division

                        Mene iritira to njegovo seljacko ponasanje,da ne kazem ciganisanje.
                        Definitivno precenjen igrac.

                        Slazem se sa MKS u vezi Seska %QWT&amp;W
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Primera division

                          Ma ljudi njega u Barsi forsiraju jer je Katalonac,sto se fudbalskih kvaliteta tice,decko je smesan.Da ne govorim o ponasanju na terenu.

                          Del boske je uz Vilju jedini covek u spanskoj selekciji kojeg cenim,i siguran sam da on nije igrao sa Fabom umesto Buskecom jedino zbog toga sto mu ne odgovara toliko ofanzivna formacija.

                          Comment


                          • Odg: Primera division

                            Busquetsov cale je,ako niste znali veliko ime fudbala u Spaniji i Kataloniji,on je igrao za Barsu oko 10godina,tj. branio.Sada je trener golamana.

                            Mozda ga zbog toga forsiraju u Spaniji,i Barsi.Sto se tice njegovih kvaliteta,na zadovoljavajucem nivou su.Nema neku preterano dobru tehniku i brzinu,sklon je greskama,ali sta je tu je,solidan je i mlad je,88. godiste.

                            Sto se tice njegovih padanja,i ostalo,to me strasno nervira,par puta kad gledam utakmice Spanije i Barse opsujem ga ili se pitam zasto ga Gvardiola/Del Boske pustaju u igru kad 75% vremena provodi na travi.

                            Comment


                            • Odg: Primera division

                              Znaci ni ti ga ne volis preterano ko ostale *T_*@SR
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: Primera division

                                Igrac je Barselone,moram da ga volim koliko toliko.

                                Ali za mene su majstori bez mane - Xavi - Iniesta - Messi.

                                Comment

                                Working...
                                X