Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto on recimo na njega sam totalno zaboravio, dobar primer.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Igraci koji ranije dostignu zenit, ranije i sagore, Oven je recimo dobar primer. Nikako ne zelim Mesiju, samo kazem da nije bas tako sve pravolinijski.

      Plus se ponavlja ona stara prica da Mesi nece moci bez Cavija i Inijeste kao sto je slucaj u Argentini. Ne znam da li ce se on zasititi i sagoreti ali me zivo zanima kako ce igrati kada se ova dvojica penzionisu osim ako barsa do tada ne nabavi novi duo na sredini koji ce da mu salje lopte na tacni.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Dobro, Iniesta je stariji 3 godine od Mesija pa se nece verovatno penzionisati pre Lea, ali Xavi je problem. Alcantara i Cesc nisu losi, ali nisu ni taj kvalitet, verovatno niko nije. Njima bi legao Pastore.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Dobro, Iniesta je stariji 3 godine od Mesija pa se nece verovatno penzionisati pre Lea, ali Xavi je problem. Alcantara i Cesc nisu losi, ali nisu ni taj kvalitet, verovatno niko nije. Njima bi legao Pastore.
          Xavi sad...pa verovatno nikad. Ne moze ono 2 puta da se rodi.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Aleksandar naprica toliko gluposti i nekih svojih ocekivanja.. i nakon toga kaze "rano je da pricamo, vidjecemo sljedece sezone".

            Pa ne vjerujem. To je kao da nesto radis nizasta.

            Comment


            • Iskreno Primera mi je najnezanimljivija za pracenje od top 5 liga , mozda jedino zanimljivija od Francuza ... Barsa i Real odjure nakon 15 kola i jedino sto vredi ispratiti je El Klasiko i ovo na kraju borbe za LS ;)
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • ^ Slažem se sa ovim komentarom, svake sezone se podrazumijeva da se za titulu bore Barca i Real, samo se oni spominju kao da nema drugih klubova bgt. Jednostavno mi se to ne sviđa

                Comment


                • Umorio sam se od pokusaja odjasniti nekima da je Mesi dostigao vrhunac i da od toga ne moze vise nego samo manje,pa da ne bih dalje polemisali rekao sam da cemo lepo videti njegov ucinak na kraju sledece sezone pa prokomentarisati,pogledaj samo koliko je trofeja osvojio prosle a koliko ove sezone,tri puta manje ove ako se ne varam.
                  Originally posted by Fanta View Post
                  Aleksandar naprica toliko gluposti i nekih svojih ocekivanja.. i nakon toga kaze "rano je da pricamo, vidjecemo sljedece sezone".

                  Pa ne vjerujem. To je kao da nesto radis nizasta.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Iskreno Primera mi je najnezanimljivija za pracenje od top 5 liga , mozda jedino zanimljivija od Francuza ... Barsa i Real odjure nakon 15 kola i jedino sto vredi ispratiti je El Klasiko i ovo na kraju borbe za LS ;)
                    Ista ti je stvar i sa ostalim ligama. U Engleskoj su ti se odmah u startu odljepili City i United. U Italiji je trebalo malo vise vremena da se Juve i Milan odvoje. U Njemackoj je malo pratio Schalke ali i tu se stvar ubrzo znala, tj Borussia i Bayern ce voditi glavnu bitku. Jedina razlika je u tome sto u Primeri svake godine isti klubovi imaju borbu za titulu, dok se kod ostalih liga stvar ponekad mjenja.
                    Jbg sta ocekujes, da ti se 5 timova bori za titulu? ;)

                    Comment


                    • Hah, sto su Francuzi nezanimljivi, tamo se nikad nista ne zna Uvek razliciti klub uzme titul

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Jbg sta ocekujes, da ti se 5 timova bori za titulu? ;)
                        Nemci i Francuzi su pokazali da u nekim sezonama mogu imati vise od dva kandidata za titulu skoro do poslednjeg kola.

                        Comment


                        • Originally posted by AleksandarD View Post
                          Umorio sam se od pokusaja odjasniti nekima da je Mesi dostigao vrhunac i da od toga ne moze vise nego samo manje,pa da ne bih dalje polemisali rekao sam da cemo lepo videti njegov ucinak na kraju sledece sezone pa prokomentarisati,pogledaj samo koliko je trofeja osvojio prosle a koliko ove sezone,tri puta manje ove ako se ne varam.
                          A ono bas je realno ocekivati od igraca da svake sezone postize 70+ golova u sezoni i da osvoji 7 trofeja u godini.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            A ono bas je realno ocekivati od igraca da svake sezone postize 70+ golova u sezoni i da osvoji 7 trofeja u godini.
                            Ako si dobar, radices to redovno a ne jednom samo.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by AleksandarD View Post
                              Umorio sam se od pokusaja odjasniti nekima da je Mesi dostigao vrhunac i da od toga ne moze vise nego samo manje,pa da ne bih dalje polemisali rekao sam da cemo lepo videti njegov ucinak na kraju sledece sezone pa prokomentarisati,pogledaj samo koliko je trofeja osvojio prosle a koliko ove sezone,tri puta manje ove ako se ne varam.
                              On vrhunac jos nije dostigao, nije osvojio SP... Osvajace on jos dosta titula, ali SP mu treba za sam vrh!

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                Ista ti je stvar i sa ostalim ligama. U Engleskoj su ti se odmah u startu odljepili City i United. U Italiji je trebalo malo vise vremena da se Juve i Milan odvoje. U Njemackoj je malo pratio Schalke ali i tu se stvar ubrzo znala, tj Borussia i Bayern ce voditi glavnu bitku. Jedina razlika je u tome sto u Primeri svake godine isti klubovi imaju borbu za titulu, dok se kod ostalih liga stvar ponekad mjenja.
                                Jbg sta ocekujes, da ti se 5 timova bori za titulu? ;)
                                Barsa i Real se zadnjih 10 godina odlepljuju izuzev 1-2 godine a u zadnjih 5 nakon 10 kola uhvate maglu... City i United se odvojili ove sezone nakon 25 kola a tada je Totenhem bio konkurentan , ja ti govorim sveukupno , to se desilo ove sezone , inace u Engleskoj imas 6 timova koji su pre sezone u prici za tituli , u Italiji imas 4 minimum , u Nemackoj je Bajern uvek glavni iako evo 2 godine Borusija uzima titulu a igra se dosta lep fudbal i neizvestan...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X